Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przyszedł mój prezencik urodzinowy:naughty::kox::banan: Dzięki Dziku:wink:

http://img594.imageshack.us/img594/5563/dsc2664l.jpg

Tu zobaczy i przeczyta :decayed:

---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:58 ----------

http://imageshack.us/a/img194/9271/dsc0590cs.jpg

Regulacje wysokości widzę ale gdzie ta regulacja twardości?

Powinna być na trzpieniach z amorków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

http://imageshack.us/a/img194/9271/dsc0590cs.jpg

Regulacje wysokości widzę ale gdzie ta regulacja twardości?

Jesteś pewny że jest ? z przodu powinna być na górze tłoczka amora, a z tyłu przekręca się stopkę amora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie ...mi też ktoś sprzedał buebel z wersji angielskiej i siedz cicho :decayed: ale h*j nie się naje :polew:

o tak, blenda w miejsce wizytownika. Fakt - była z anglika ale czy Ty o to zapytałeś zanim kupiłeś ? Mam na imię Jarek a nie Nostradamus , gdzie napisałem że to europa ? I kasa faktycznie konkret - za blendę, dwie zaślepki oraz kontrolkę air bag'a wziąłem aż 35 pln z wysyłką która kosztowała 10 zeta.

25 pln do przodu jestem :buhaha:

Teraz se za to basen buduję :dance2:.

Wrzuć mi tutaj screena gdzie Ci piszę że to od europejczyka albo że w ogóle o to zapytałeś a później "h*jami" rzucaj :hi:

tez cenie to ze sie przyznałeś, ale oszczedź sobie teksty ze nie spytałem z jakiej wersji :polew:

a z h*jami to przepraszam bo takie zorzumienie tekstu to poprostu brak interpunkcji: miało być : "ale h*j, niech się naje :polew: chodzi ze h*j z tym a nie h*j jako osoba :hi:

widocznie nieporozumienie : tutaj : http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/blenda-zaslepki-np-zamiast-wizytownika-kontrolka-przycisk-pass-air-bag-off-269282/ pytałeś o numery tych części i ja Ci je podałem więc sądziłem że skoro się zdecydowałeś na zakup to sobie sprawdziłeś czy Ci wszystko podejdzie .

Jeśli w czymś jednak zawiniłem to najmocniej przepraszam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie dysponuje ktoś numerem zamknięcia pokrywy podłokietnika,można to dokupić solo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie dysponuje ktoś numerem zamknięcia pokrywy podłokietnika,można to dokupić solo?

tak idzie ale sporo za to wolaja:facepalm: kiedys szukalam wiem ze podchodzi tez z exeo moze tam taniej bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie dysponuje ktoś numerem zamknięcia pokrywy podłokietnika,można to dokupić solo?

tak idzie ale sporo za to wolaja:facepalm: kiedys szukalam wiem ze podchodzi tez z exeo moze tam taniej bedzie

a dzięki zawsze to jakiś trop :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie potrzebna mi dolna listwa drzwi kierowcy od s4

aso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie potrzebna mi dolna listwa drzwi kierowcy od s4

aso

to wiem tylko trochę za drogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://imageshack.us/a/img194/9271/dsc0590cs.jpg

Regulacje wysokości widzę ale gdzie ta regulacja twardości?

musisz poodkrecac czesci które masz na tloczyskach i wtedy bedziesz mógl je wcisnac do konca i regulowac twardosc. Bynajmniej tak jest w KONI. KW V2 ma tylko regulacje odbicia o ile sie nie myle :eusathink: Jak zalozysz to porównamy z moim :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej wahacze

ale to jakoś napierdziela tak jakby pod kierownicą i kabinie. Gdzieś w necie znalazłem że w pasku tak się też działo to pśuknięcie wahaczy,przegubów i drążków kierowniczych smarem w sprayu albo wd 40 pomogło

---------- Post dopisany at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany at 16:09 ----------

myślałem że może cos z ta blokada zeder jest nie tak bo jakby z tym bylo zwiazane bylo to bym w ramach reklamacji pojechał ale jak to wahacze to wszystkie smarem pśuknę

---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ----------

widocznie przy wymianie zawiasu na s line z tego co pamietam musialem ich nie nasmarować

jednak psiknięcie wahaczy nic nie dało gdzie dalej problemu szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie dysponuje ktoś numerem zamknięcia pokrywy podłokietnika,można to dokupić solo?

Dan zmierzysz tą klapeczkę, mam w garażu kalpke podłokietnika z urwanym uchem z tyłu ale za to zamknięcie całe :wink: tyle że od gulfa IV ale myślę że to to samo to bym Ci puscił smsem to gucio :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie potrzebna mi dolna listwa drzwi kierowcy od S4

:decayed: skąd ja to znam

powodzenia w poszukiwaniach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie dysponuje ktoś numerem zamknięcia pokrywy podłokietnika,można to dokupić solo?

Dan zmierzysz tą klapeczkę, mam w garażu kalpke podłokietnika z urwanym uchem z tyłu ale za to zamknięcie całe :wink: tyle że od gulfa IV ale myślę że to to samo to bym Ci puscił smsem to gucio :wink:

oki jutro pomierzam,bo dzisiaj :drinks:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie dysponuje ktoś numerem zamknięcia pokrywy podłokietnika,można to dokupić solo?

Dan zmierzysz tą klapeczkę, mam w garażu kalpke podłokietnika z urwanym uchem z tyłu ale za to zamknięcie całe :wink: tyle że od gulfa IV ale myślę że to to samo to bym Ci puscił smsem to gucio :wink:

oki jutro pomierzam,bo dzisiaj :drinks:

Pasi mnie już też dziś nie chce się lecieć :decayed:

więc jutro czeking i jak pasi to wysyłam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://imageshack.us/a/img194/9271/dsc0590cs.jpg

Regulacje wysokości widzę ale gdzie ta regulacja twardości?

musisz poodkrecac czesci które masz na tloczyskach i wtedy bedziesz mógl je wcisnac do konca i regulowac twardosc. Bynajmniej tak jest w KONI. KW V2 ma tylko regulacje odbicia o ile sie nie myle :eusathink: Jak zalozysz to porównamy z moim :decayed:

koza :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...