Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Pany czy głośniki basowe bose z drzwi są rozbieralne?Chodzi mi konkretnie o starszy typ z końcówką A. odkręciłem śrubki którymi głośnik jest przykręcony do tej plastikowej obudowy ale dalej ani drgnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Wadę co tam masz za małe hamulce :P

Osz Ty jak smiesz :polew: :polew: Nie wyprzedza Cie tył przy hamowaniu? :decayed:

wszystko jest jak najbardziej git :decayed:

Dev says że najlepsza kombinacja to 320/300 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę miał za jakiś czas 345 / 300 :wink:

Blaszek od esy brakuje :decayed: W sumie mógłby to ktoś wytworzyć? Artur Ty chyba grzebałeś coś w tej materii? Blaszka w kazdym 320mm jest tylko bez trochę inna ale to by przykleił do niej emblemat esss :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany czy głośniki basowe bose z drzwi są rozbieralne?Chodzi mi konkretnie o starszy typ z końcówką A. odkręciłem śrubki którymi głośnik jest przykręcony do tej plastikowej obudowy ale dalej ani drgnie.

Oczywiście że są rozbieralne sprawdź czy odkręciłeś 3 śrubki i spróbuj mocniej pociągnąć bo się zassały :lol:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę miał za jakiś czas 345 / 300 :wink:

Blaszek od esy brakuje :decayed: W sumie mógłby to ktoś wytworzyć? Artur Ty chyba grzebałeś coś w tej materii? Blaszka w kazdym 320mm jest tylko bez trochę inna ale to by przykleił do niej emblemat esss :naughty:

no blaszki by się przydały bo kozacko to wygląda z nimi :)

Wandej a Ty nie chcesz lustra z kompasem ? Bo leży u mnie i zawadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze chce. Na pw dane do wysyłki:decayed: Rozkrecam firme i mi nie w glowie lustra. A po za tym myślę cały czas czy nie wziac zestawu po q od jawora:whistling: Lusterko mnie w zime nie popchnie w zaspie:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany czy głośniki basowe bose z drzwi są rozbieralne?Chodzi mi konkretnie o starszy typ z końcówką A. odkręciłem śrubki którymi głośnik jest przykręcony do tej plastikowej obudowy ale dalej ani drgnie.

Oczywiście że są rozbieralne sprawdź czy odkręciłeś 3 śrubki i spróbuj mocniej pociągnąć bo się zassały :lol:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Nie no śrubki odkręcone. Widocznie zwulkanizował się z tym gumowym kołnierzem. Jutro zrobię drugie podejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. zdzieranie opon po wewnetrznej stronie. czy to maoga byc lozyska ? czy raczej bardziej wahacze ----- pacjent Tico :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurfa jaka sytuacja :polew: :polew: Miałem zły numer w podpisie i dopiero mi to jeden kolega uświadomił. I mówi żę dzwonił na ten zły i odebrała jakaś kobieta i mówi że co chwila o jakieś klocki i tarcze do niej dzwonią :polew: :polew: :polew:

Poadłem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...