Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a to w takim razie ok ja narazie nie podejmowałem się zaślepiania bo mam silnik BKE a tam jest egr sterowany jakoś elektronicznie kiedyś ktoś mi gadał i dałem sobie na spokój bo trzeba by jakoś system oszukać podejrzewam

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a to w takim razie ok ja narazie nie podejmowałem się zaślepiania bo mam silnik BKE a tam jest egr sterowany jakoś elektronicznie kiedyś ktoś mi gadał i dałem sobie na spokój bo trzeba by jakoś system oszukać podejrzewam

Ja w AVF też mam elektroniczny ale robię niedługo program to tuner mi go mógłby od razu usunąć programowo. Ktoś kto usuwał egr-a może się jeszcze wypowiedzieć na ten temat?
Opublikowano

W Avf można dać zaslepke z otworem od 6 do 9 mm i nie trzeba w kompie grzebać. Otworek wiercisz i jak dalej błąd rozwiercasz. Im mniejszy tym lepiej.

Po prostu dzięki przepływce widzi ze zaslepiony. Jak ma mały przepływ i przepływomierz daje niżej to brak błędu i ok.

Opublikowano

usb to tylko jako ładowarke można zrobić.

Lub jak ktoś ma np tuner tv i wejście usb to też mozna pod to gniazdo podpiąć.

no ja bym właśnie jako ładowarkę chciał użyć :D

Opublikowano

usb to tylko jako ładowarke można zrobić.

Lub jak ktoś ma np tuner tv i wejście usb to też mozna pod to gniazdo podpiąć.

no ja bym właśnie jako ładowarkę chciał użyć :D

spoko, tylko czy $35+kw jest warte, żeby to robić...? :eusathink:

Edytowane przez kaju

Opublikowano

:siema::kawa:

Opublikowano

szimano :wink:

Opublikowano

usb to tylko jako ładowarke można zrobić.

Lub jak ktoś ma np tuner tv i wejście usb to też mozna pod to gniazdo podpiąć.

no ja bym właśnie jako ładowarkę chciał użyć :D

spoko, tylko czy $35+kw jest warte, żeby to robić...? :eusathink:
nie:hi:

Witka z rana:hi: Pany chce ktoś zaciski 320mm bo mi zalegają?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Zna ktoś z Was numery kratek bocznych i środkowej w zderzak S4 do A4 B6?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:

Opublikowano

Siema [emoji12]

----NOTE3----

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

:hi: eloszka Ludziska :hi:

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

Zna ktoś z Was numery kratek bocznych i środkowej w zderzak S4 do A4 B6?

W temacie o pakiecie S4 masz wszystkie nr

Opublikowano

Zna ktoś z Was numery kratek bocznych i środkowej w zderzak S4 do A4 B6?

W temacie o pakiecie S4 masz wszystkie nr

Danke schon;)
Opublikowano

Panowie może ktoś pomoże, potrzebuje zamontować webasto do mojej padaki, ma moze ktos na sprzedaz? znalazłem na Allegro cos takiego, czy podejdzie to do mnie ?

1) http://allegro.pl/showItem2.php?item=4639186512

2) http://allegro.pl/passat-cc-b6-b7-webasto-sterownik-pompka-benzyna-i4609255577.html#thumb/1

Opublikowano

Panowie może ktoś pomoże, potrzebuje zamontować webasto do mojej padaki, ma moze ktos na sprzedaz? znalazłem na Allegro cos takiego, czy podejdzie to do mnie ?

1) http://allegro.pl/showItem2.php?item=4639186512

2) http://allegro.pl/passat-cc-b6-b7-webasto-sterownik-pompka-benzyna-i4609255577.html#thumb/1

masz blisko di plonska. Mieszka tam kolega Mario który jest specem od webasto:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.