Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No przecie Wandej teraz handluje tajlami to olej sobie w koszta wlicza :grin:

A właśnie Wandej oleum mi się kończy na dolewke :grin: Hahahahahahahaha

Tapatalka

Ale która bańka? :decayed: bo dwie* to trza mieć zawsze w zapasie :grin:

*dwie piątki :decayed:

Nie przesadzaj aż tyle to nie potrzeba, jedna piątka starcza na rok :decayed:

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema z pięknego rana :hi:

Opublikowano

zauważyłem, że problem z przyciskami od elektrycznych szyb nie dotyczy tylko VW...panel od sterowania szybami da radę jakoś naprawić czy tylko wymiana? szyby mi chodzą jak chcą jak ruszam je z panelu kierowcy.

Opublikowano

No przecie Wandej teraz handluje tajlami to olej sobie w koszta wlicza :grin:

A właśnie Wandej oleum mi się kończy na dolewke :grin: Hahahahahahahaha

Tapatalka

Ale która bańka? :decayed: bo dwie* to trza mieć zawsze w zapasie :grin:

*dwie piątki :decayed:

Nie przesadzaj aż tyle to nie potrzeba, jedna piątka starcza na rok :decayed:

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Taka? :decayed:

y9a4egag.jpg

Edytowane przez miki

Opublikowano
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Panowie, kumpel siedzi w logistyce. Jak potrzeba to możemy ściągnąć jakiś kontener z Chin i oleju starczy na rok jak nic do tego ALT'a :decayed:

:dancing:

Opublikowano

cześć ludziska. Tak sobie myślę (nie wiem czy ktoś już nie wpadł na coś takiego), ale co byście powiedzieli na zorganizowanie jakiegoś spotu B6 DIVISION ??? Czy w ogóle coś takiego jest realnego ????

Opublikowano

cześć ludziska. Tak sobie myślę (nie wiem czy ktoś już nie wpadł na coś takiego), ale co byście powiedzieli na zorganizowanie jakiegoś spotu B6 DIVISION ??? Czy w ogóle coś takiego jest realnego ????

rok temu miał być battalionu. wyszedł z tego oem. ale powodzenia, coś o tym wiem ilu jest chętnych a ilu ostatecznie przyjedzie :)
Opublikowano

Kazda okazja do picia dobra :decayed:

Opublikowano

Kazda okazja do picia dobra :decayed:

pamiętaj o sobocie :hi:
Opublikowano

A jak.

A moj a moj :polew:

Opublikowano

cześć ludziska. Tak sobie myślę (nie wiem czy ktoś już nie wpadł na coś takiego), ale co byście powiedzieli na zorganizowanie jakiegoś spotu B6 DIVISION ??? Czy w ogóle coś takiego jest realnego ????

po oemie jestem na tak na każdy zlot:kox: wódka plaża fajne fury jeszcze lepsi ludzie:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

cześć ludziska. Tak sobie myślę (nie wiem czy ktoś już nie wpadł na coś takiego), ale co byście powiedzieli na zorganizowanie jakiegoś spotu B6 DIVISION ??? Czy w ogóle coś takiego jest realnego ????

po oemie jestem na tak na każdy zlot:kox: wódka plaża fajne fury jeszcze lepsi ludzie:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Hehe. To wciąga. Raz pojedziesz i przepadłeś :decayed:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Cwiara Ty lepiej już za dużo nie wciągaj :lol::lol:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Wandej mam alu te 16 ale jeszcze ta zimę muszę przelatać niestety

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano

Cwiara Ty lepiej już za dużo nie wciągaj :lol::lol:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Wandej mam alu te 16 ale jeszcze ta zimę muszę przelatać niestety

memory five wladi i wszystko jasne :-)

biedry masz? Ja bede wertowal alle w zime może jakieś obdarte trafie:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Panowie szybkie pytanko czy słoneczniki z Homelinkiem od A3 o numerach 8P1 857 551C podejdą do naszych B6, kształt wydaje się podobny ale numer inny

Opublikowano

10710666_971337909558282_531802836017109

dzisiejsze z zakończenia sezonu :decayed: dla tych to nie majo fejsa

58 cm do nadkola i 6.3 cm do wahacza ( u Cymka tez 6,3)

Edytowane przez MAGIC87

Opublikowano

mamy tu jakiegoś grafika?? prosta robótka :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.