Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

k**wa rozyebalem oponę i fela pewnie też zgieta:facepalm::facepalm:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Graty Wandej :brawo:

Opublikowano

Nie wiem co dokladnie się stało bo zajechalem na kapciu i dobilem powietrza. Chwilę było ok i zaraz poszlo:kwasny:I to 2km od domu jakąś nowa wielka dziura powstała:facepalm:

Ty Bielun uważaj na kluczyki:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

ta oto istota https://www.facebook.com/paulina.kowalska.940?fref=nf napisala jakis tam koment na profilu Kuby Bielaka postanowilem odwiedziec jej profil i co znalazlem "Dzień jak codzień, a raczej nocka jak zwykle. Obrabiam pały ciapatym za hajs albo zwyczajnie daje d*py. Grunt że płacą mi nielichą kasę. Jebać biede. Gdybym miała chłopaka-frajera i córkę to co innego, a tak to kto mi zabroni piz*zielce?" :D

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Chłopaki fela 8,5" et 40 dawać dystans 13 czy 15 mm?

Opublikowano

Ty Bielun uważaj na kluczyki:decayed:

:ssij: na tej glebie za nisko siedzisz i dziur nie widzisz :lol:



Chłopaki fela 8,5" et 40 dawać dystans 13 czy 15 mm?

15 Panie kolego

Opublikowano

Podziękował :D

Opublikowano

ta oto istota https://www.facebook.com/paulina.kowalska.940?fref=nf napisala jakis tam koment na profilu Kuby Bielaka postanowilem odwiedziec jej profil i co znalazlem "Dzień jak codzień, a raczej nocka jak zwykle. Obrabiam pały ciapatym za hajs albo zwyczajnie daje d*py. Grunt że płacą mi nielichą kasę. Jebać biede. Gdybym miała chłopaka-frajera i córkę to co innego, a tak to kto mi zabroni piz*zielce?" :D

WTF!? to tak na serio czy jakiś fake?
Opublikowano

a wuj wie, drugie haslo "Elo plebsy, ciężkie jest życie fizola w naszym pięknym kraju. To straszne że nie możecie zarobić na rodzinę. I dlatego wasze kobiety muszą się puszczać za pieniądze z brudasami? Typowy cygan Woli udawać że nie wie że jego partnerka daje d*py dla zarobku. Ale "wszystcy" i tak wiedzą że jest w związku z dziwką"

Opublikowano

Ty Bielun uważaj na kluczyki:decayed:

:ssij: na tej glebie za nisko siedzisz i dziur nie widzisz :lol:

Chłopaki fela 8,5" et 40 dawać dystans 13 czy 15 mm?

15 Panie kolego

kurfa od tych deszczów właśnie mi znowu przestała działać prawa przetwornica:facepalm: skutki są natychmiastowe:facepalm:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ja to miałem awarie mega ostatnio. Zarówka od kierunku mi się spaliła hehehehehe

Ale dzisiaj szybki serwis i działa nówka Philipsa :P

Opublikowano

kurfa od tych deszczów właśnie mi znowu przestała działać prawa przetwornica

To co ty za przetworki masz?... z biedry?

Opublikowano

kurfa od tych deszczów właśnie mi znowu przestała działać prawa przetwornica

To co ty za przetworki masz?... z biedry?

synek moje auto z fabryki z nimi wyjechało:naughty: Gwerty pchnął mi druga i tamtą miesiąc podziała:facepalm: Uzywki nie prześwietli ale jak zakłóca mi radio to znaczy ze już końcówka:facepalm:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Chłopaki widział ktoś s-line.a na przód pod spryski kompletnego? Bo znalazłem taki ale golas a nigdzie nie widzę halogenów ani kratek.

Opublikowano

Co wy wiecie o awarii.

Siedzę rano na tronie i po 10 minutach orientuje się że papieru ni ma.

Strach w oczach, panika. Wzywam na pomoc żonę, po ostrych poszukiwaniach jest jakaś nadzieja Pani Domu....

Niestety po 10 minutach porażka, gazeta jest śliska i nie działa.

Żona biegnie do sklepu, myślałem że po Wspólczesna, chwała Bogu przyniosła papier. Czas operacyjny 40 minut.

Więcej nie wchodzę do kibla. [emoji12]

Edytowane przez POWER-KRIS

Opublikowano

Andrzeju albo mod na przetwornice Koito z Toyoty Avensis (nieDoZajechania) albo chińskie przetwornice z HiDów, też mega trwałe, u mnie jeżdżą już 3 rok i wszystko piknie nic nie buczy nima zakłóceń żadnych więc po co przepłacać? przeciez wiadomym jest że ori przetwornice Valeo to wielka smeldząca kuuuupaaaa :P

Opublikowano

Co wy wiecie o awarii.

Siedzę rano na tronie i po 10 minutach orientuje się że papieru ni ma.

Strach w oczach, panika. Wzywam na pomoc żonę, po ostrych poszukiwaniach jest jakaś nadzieja Pani Domu....

Niestety po 10 minutach porażka, gazeta jest śliska i nie działa.

Żona biegnie do sklepu, myślałem że po Wspólczesna, chwała Bogu przyniosła papier. Czas operacyjny 40 minut.

Więcej nie wchodzę do kibla. [emoji12]

Myślałeś na ograniczeniem tego co bierzesz? :grin:

Opublikowano

Co wy wiecie o awarii.

Siedzę rano na tronie i po 10 minutach orientuje się że papieru ni ma.

Strach w oczach, panika. Wzywam na pomoc żonę, po ostrych poszukiwaniach jest jakaś nadzieja Pani Domu....

Niestety po 10 minutach porażka, gazeta jest śliska i nie działa.

Żona biegnie do sklepu, myślałem że po Wspólczesna, chwała Bogu przyniosła papier. Czas operacyjny 40 minut.

Więcej nie wchodzę do kibla. [emoji12]

Myślałeś na ograniczeniem tego co bierzesz? :grin:

Jak się dorwę do gmaila i Allegro na kiblu to czasami dłużej nie wychodzę, a awarią tego nazwać nie można :grin:

Orientuje się ktoś, gdzie dostanę panel (obudowę czarną plastikową) i przyciski do RNS-E? Mam nawigację, mocno nagryzioną wizualnie .. :mellow:

Opublikowano

są czasami na allegro ale czasami :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.