Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie klapa gaszaca zostaje.

Np tak

73b547142469b15e3d0d5dcebc6fe87c.jpg

1 to blaszka, zaślepka z otworkiem 9 jeżeli bez grzebania w kompie, lub pełna w autach przed 2003 lub po ale po modyfikacji kompa.

Edytowane przez POWER-KRIS

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zaslepisz go ori podkładkami z aso i usuwasz w programie lub ograniczasz w adaptacjach.

No tak ale mowa tu o usuwaniu razem z klapą gaszącą? Czy jak?

Nie polecam usuwania klapy gaszącej. Bez niej przy gaszeniu silnika będzie trzęsło silnikiem. Zaślepiasz podkladkami tylko przy rurce od kolektora wydechowego do zaworu EGR. Można tą rurkę całkiem wywalić stosując 2 podkładki.

Opublikowano

Kaju teraz mam leda ale i tak karty 2 giga hulaja bo jakoś nie chce mi się zmieniać ;)

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano

Dzięki za pomoc, tak zrobię w takim razie. A macie może jakiś pomysł gdzie leży przyczyna. Jeździłem z odpiętym wężykiem od egr-a i wszystko cacy, nie kopci. Ale dzisiaj zaślepiłem ten wężyk śrubką i znowu zaczął kopcić.

Opublikowano

Aa jak ten egr wylaczyc vagiem? Czy po zaslepieniu egr i kolektora trzeba jesCze jakies wezyki zaslepiac?

Opublikowano

Vagiem nie wyłączysz tylko ograniczysz jego działanie. Jak chcesz wylaczyc to do tunera trza sie udać :wink:

Opublikowano

To jak wyglada i co daje samo zaslepienie (wywalenie rurki miedzy egr-kolektot)? Potym tak czy siak trza sie spotkac z tjunerem ?

Opublikowano

To ze jak masz uszkodzony zawor egr i przepuszcza spaliny to wylaczenie go w programie da to ze nie beda sie wyświetlały bledy a spaliny i tak beda szły w dolot. Trzeba go jeszcze fizycznie zaslepic

Opublikowano

To ze jak masz uszkodzony zawor egr i przepuszcza spaliny to wylaczenie go w programie da to ze nie beda sie wyświetlały bledy a spaliny i tak beda szły w dolot. Trzeba go jeszcze fizycznie zaslepic

Szlifierka_k__to_4dc51e7ac3c7a.jpg

Opublikowano

Kumam tylko chcialbym to przeprowadzic. Mam juz ori uszczelki i zaslepki. Potrzebuje jedynie potwierdzenie czy to jak chce przeprowadzic cala operacje ma sens i czy zda egzamin. Mianowicie, wyciagam egr, moze tez kolektot i poddaje je gruntownemu czyszczeniu. Zakladam zpowrotem tylko juz bez rurki a zaslepionym egerem i kolektorem. Co potem? Tuner -> odrazu czy mozna z tym jezdzic narazie bez zmiany programu? Czy trzeba dodatkowo zaslepiac jakoes dwie rurki bo poczytalem troche i niektorzy to uskuteczniaja.

Edytowane przez matibati2

Opublikowano

Narazie możesz na tym jeździć. Niektórym wywala błędy po samym zaślepieniu niektórym nie. Musisz sprawdzić.

Opublikowano

Kaju powiedz tak szczerze... Owijałeś się już tym streczem i wyskakiwałeś na miasto cały czarny? :decayed:

Opublikowano

trzyma sympatycznie [emoji6]

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siemka, kupiłem przednie hamulce od A6 C6 3.0, 345mm x 30 tarcza, zacisk jak S4 B6. Między hamulcami z S4 różnią się tylko osadzeniem tarczy. Przypasuje to do zwykłej B6? :kox:

Opublikowano

Jaworek czekam na pw ;)

Opublikowano

Jaworek czekam na pw ;)

Muszę zerknąć na magazyn, mam tam ze 20szt takich pomp i odczuwam wrażenie, że któraś tam miała takowe oznaczenie jak potrzebujesz ^_^

Opublikowano

to oblukaj tam dobrze bo jest mi potrzebne na już.... Czekam

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Jawor masz coś dla mnie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.