Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ma kto rozpiske pinów do tego nr.3CD 035 249 A ??

aux-a jakos znalezłem , chodzi mi o USB zeby zrobić np. ladowarke na tel

i jakei miejsce bylo dobre na to jak myslita?? podłokietnik ??

5_zps7a16b29b.jpg

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ma kto rozpiske pinów do tego nr.3CD 035 249 A ??

aux-a jakos znalezłem , chodzi mi o USB zeby zrobić np. ladowarke na tel

i jakei miejsce bylo dobre na to jak myslita?? podłokietnik ??

5_zps7a16b29b.jpg

gdzie to kupiles?

Opublikowano

Ma kto rozpiske pinów do tego nr.3CD 035 249 A ??

aux-a jakos znalezłem , chodzi mi o USB zeby zrobić np. ladowarke na tel

i jakei miejsce bylo dobre na to jak myslita?? podłokietnik ??

5_zps7a16b29b.jpg

gdzie to kupiles?

a co chcesz ??

Opublikowano

Ciekawe czy wlazlo by to tam gdzie zapalniczka... :-? Gdzie żeś to wyniuchal? ;-)

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

jak by co do ogarnięcia sa te porty z kostakmi lub bez :P :p :)

Opublikowano

To sie zgadza. Chcialbym jednak sie dowiedziec jak zdjac sama oslone z wymontowanej juz dzwigni recxnego.

Da sie wymienic ten plastik bez ruszania tunelu. Ten plastik jest zatrzasniety na 2 bolcach po lewej i prawej stronie. Sciagnij wpierw uchwyt skorzany. Pozniej wyciagnij gume oslaniajaca. I tam beda te bolce po lewj i prawej.

Opublikowano

Panowie kto ogarnia VT? Na szybko potrzebuje coś obczaić pilnie. Na PW bym prosił.

Opublikowano

Ma kto rozpiske pinów do tego nr.3CD 035 249 A ??

aux-a jakos znalezłem , chodzi mi o USB zeby zrobić np. ladowarke na tel

i jakei miejsce bylo dobre na to jak myslita?? podłokietnik ??

5_zps7a16b29b.jpg

gdzie to kupiles?

a co chcesz ??

no gdybym nie chcial to bym nie pytal :P

Opublikowano

tania nie będzie ;P :P :p

Opublikowano

To sie zgadza. Chcialbym jednak sie dowiedziec jak zdjac sama oslone z wymontowanej juz dzwigni recxnego.

Da sie wymienic ten plastik bez ruszania tunelu. Ten plastik jest zatrzasniety na 2 bolcach po lewej i prawej stronie. Sciagnij wpierw uchwyt skorzany. Pozniej wyciagnij gume oslaniajaca. I tam beda te bolce po lewj i prawej.

Ok, podzialam. Dzieki

Opublikowano

Ma kto rozpiske pinów do tego nr.3CD 035 249 A ??

aux-a jakos znalezłem , chodzi mi o USB zeby zrobić np. ladowarke na tel

i jakei miejsce bylo dobre na to jak myslita?? podłokietnik ??

5_zps7a16b29b.jpg

tu widzę jakąś rozpiskę

http://www.aliexpress.com/item/USB-AUX-SWITCH-PLUG-FOR-VW-Volkswagen-Passat-B6-B7-RCD510-RCD300-3CD-035-249-A/811016663.html

Opublikowano

no widziałem własnie ta rozpiske :) , chodzi mi o usb .....

Opublikowano

hej :P

ma ktoś z Was może egr-a do silnika 1.9 tdi avf na handel? mój się wysrał

Dzik ma nowe w dobrej cenie :wink:

Nowych nie chce bo to niepotrzebny wydatek.

to zaślep dziada

Opublikowano

Orientuje się ktoś czy na hamulce 320mm z B7 założę 5 ramienne zwykłe felgi z B5 16cali?

77951849_2_644x461_felgi-aluminiowe-opon

Edytowane przez JawoR36

Opublikowano

hej :P

ma ktoś z Was może egr-a do silnika 1.9 tdi avf na handel? mój się wysrał

Dzik ma nowe w dobrej cenie :wink:

Nowych nie chce bo to niepotrzebny wydatek.

to zaślep dziada
No właśnie zastanawiam się co zrobić. Jakie są za i przeciw? :)
Opublikowano

napewno tańsza alternatywa, a przeciw to chyba silnik w zimę wolniej się zagrzewa ale to tylko z teorii wiem niech ktoś się wypowie kto to praktykuje


bo wiadomo to co w teorii nie równa się praktyce

Opublikowano

napewno tańsza alternatywa, a przeciw to chyba silnik w zimę wolniej się zagrzewa ale to tylko z teorii wiem niech ktoś się wypowie kto to praktykuje

bo wiadomo to co w teorii nie równa się praktyce

to wolne nagrzewanie to bujda podobno...odłączyłem egr-a to auto zaczęło mniej palić i przestał mi kopcić samochód. Uprzedzę pytania, czyszczony był w kwietniu;)
Opublikowano

Jeździłem rok z egrem i już przynajmniej dwa bez. Polecam bez, dolot czysty, olejem z egru nie wali, i 470 zł co jakiś czas w kieszeni zamiast wymiany. Co do grzania nie widzę różnicy, w zimie trzeba mu czasu na rozgrzane czy z czy bz.

Opublikowano

no widziałem własnie ta rozpiske :) , chodzi mi o usb .....

z tego co się zorientowałem, to USB nie ruszy, tzn chodzi mi o RNS-E... też się na to czaiłem. na rozpisce RNS-E są tylko sygnały pod AUXa.

Opublikowano

usb to tylko jako ładowarke można zrobić.


Lub jak ktoś ma np tuner tv i wejście usb to też mozna pod to gniazdo podpiąć.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.