Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Siema rezacze

trzymaj się stary... :cry: na łączach :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Załoga mam propozycje by na 1 stronie zrobic porzadek tj zmodyfikowac/poprawic sposob wyswietlania sie listy z członkami B6D. A mianowicie przegladajac za pomoca Tapatalk wciskajac spojler wyswietla sie jedynie lista zdjec . Nacisniecie zdjecia niczym nie skutkuje procz wyswietlenia obrazka. Proponuje pod kazdym zdjeciem z fura podpisac nickiem wlasciciela i pod nick podpiac link do profilu z jego autem. Byloby bardziej czytelne latwiejsze w obsludze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Lukasz żeś zamieszał z tym żywotem po opuszczeniu Mazur. Ale kotwica poszła w dół wiec teraz powoli pomajstruj nad potomkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Lukasz żeś zamieszał z tym żywotem po opuszczeniu Mazur. Ale kotwica poszła w dół wiec teraz powoli pomajstruj nad potomkiem ;)

Nawet nie wiesz jak żałuję, hmm, moja chce dopiero po ślubie, chyba że coś prędzej się uda :grin: Chcę odwiedzić Mazury w tym roku i się spotkać, pogadać, wypić cuś, zobaczyć Twojego potomka :wink: Ważne że Ty sobie ułożyłeś po swojemu...

W Ełku sobie mieszkanie urządziłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa Ełk nieopodal wieży ciśnień na psoedlu Tuwima"dość blisko" jeziora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie kojarzę tej wieży ciśnień, na pewno gdy będę się wybierał to się zdzwonimy :wink:

To jest niedaleko tego dużego ronda na początku Ełku?

Edytowane przez ?ukaszA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga mam propozycje by na 1 stronie zrobic porzadek tj zmodyfikowac/poprawic sposob wyswietlania sie listy z członkami B6D. A mianowicie przegladajac za pomoca Tapatalk wciskajac spojler wyswietla sie jedynie lista zdjec . Nacisniecie zdjecia niczym nie skutkuje procz wyswietlenia obrazka. Proponuje pod kazdym zdjeciem z fura podpisac nickiem wlasciciela i pod nick podpiac link do profilu z jego autem. Byloby bardziej czytelne latwiejsze w obsludze

walczyłem żeby hulało to na kompue i tam hula. z tapatalkiem nic nie zrobię. były kiedyś nicki i był tylko bajzel pod tymi zdjęciami. jest dobrze jak jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a517b40baed94b89f9a4803885867229.jpg

macie chłopy nie wiem po co na forum o to pytać wystarczy drzwi otworzyć

naciepane z GT-I9195

Byłbym gotów przysiąc, że u mnie jest 2,3 :blink: Zrobię zdjęcie i wkleję wieczorem

Bez przesady. Standardowe ciśnienie dla 235/45/17 przy dwóch osobach to przecież 2.3.

Przy 3 osobach i bez większego ładunku - a jednocześnie niższym profilu opony,nie pompowałbym więcej niż 2.4, max 2.5. Zależy jeszcze , jak ciężkie te osoby.

Ja przy dwóch osobach i bez ładunku jeżdżę zazwyczaj przy 2.4. i to po mieście ze zwalonymi krawężniaki i koszmarnymi torami tramwajowymi.

True. 2.6 to już beton na cienkiej gumie :kwasny:
Co Ty swirujesz! Ja mam 225/40 r18 i wiatru 2.6 i jest zaje***** ;-) kiedyś jeździłem na 3.0 ale trochę twardo było...

Kolego 225 a 235 to jest zasadnicza różnica. Ja w eSie B5 przy szerokości 225/40/18 też nie schodziłem poniżej 2,5 - 2,6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie sprawa jest, związana z banalną rzeczą - wymianą tylnej wycieraczki (Avant) na tą z Q5. O ile ramię zeszło za pomocą ściągacza, tak tulejka z ramienia została na tej śrubie :facepalm: Po prostu ramię z niej wyskoczyło... Od rana szarpałem się z tą tulejką - pryskanie WD i obijanie młotkiem nic nie dało. Jak to teraz zdjąć? Jakiś pomysł?

Edytowane przez kokonekus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie sprawa jest, związana z banalną rzeczą - wymianą tylnej wycieraczki (Avant) na tą z Q5. O ile ramię zeszło za pomocą ściągacza, tak tulejka z ramienia została na tej śrubie :facepalm: Po prostu ramię z niej wyskoczyło... Od rana szarpałem się z tą tulejką - pryskanie WD i obijanie młotkiem nic nie dało. Jak to teraz zdjąć? Jakiś pomysł?

również ściągaczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym z ostatniego foto od razu na dzień dobry zmień tą śrubę na jakąś na klucz, bo jak masz więcej pary w łapie to ukręcisz ten okrąg :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie sprawa jest, związana z banalną rzeczą - wymianą tylnej wycieraczki (Avant) na tą z Q5. O ile ramię zeszło za pomocą ściągacza, tak tulejka z ramienia została na tej śrubie :facepalm: Po prostu ramię z niej wyskoczyło... Od rana szarpałem się z tą tulejką - pryskanie WD i obijanie młotkiem nic nie dało. Jak to teraz zdjąć? Jakiś pomysł?

również ściągaczem

Sęk w tym, że ściągacz wypchnął ramię wycieraczki, a tulejka została :grin:

No nic, spróbuję jutro ogarnąć trochę mniejszy ściągacz, mam nadzieję że uda mi się z tym uporać bo nie będę jeździć przez święta bez wycieraczki :facepalm: Dzięki za propozycje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie sprawa jest, związana z banalną rzeczą - wymianą tylnej wycieraczki (Avant) na tą z Q5. O ile ramię zeszło za pomocą ściągacza, tak tulejka z ramienia została na tej śrubie :facepalm: Po prostu ramię z niej wyskoczyło... Od rana szarpałem się z tą tulejką - pryskanie WD i obijanie młotkiem nic nie dało. Jak to teraz zdjąć? Jakiś pomysł?

również ściągaczem

Sęk w tym, że ściągacz wypchnął ramię wycieraczki, a tulejka została :grin:

No nic, spróbuję jutro ogarnąć trochę mniejszy ściągacz, mam nadzieję że uda mi się z tym uporać bo nie będę jeździć przez święta bez wycieraczki :facepalm: Dzięki za propozycje :hi:

Weź to polej płynem hamulcowym i zostaw na noc...jutro zlezie bez problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę pan poziek i slawek + cała banda uwzieli się na Wladiego, ale żadnego powodu nie podano. wasze życie stało się bardziej urozmaicone czy jak? bo nie wiem jaki mieliście w tym cel? jeśli tak prześwietliliście Wladiego to i wszystkich potraktujcie równo a przede wszystkim spójrzcie na siebie i trzymajcie się tego swojego j**anego regulaminu! a nie najlepiej się kogoś pozbyć bo był dla was nie wygodny!

życzę c**jowych świąt dla zk!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę pan poziek i slawek + cała banda uwzieli się na Wladiego, ale żadnego powodu nie podano. wasze życie stało się bardziej urozmaicone czy jak? bo nie wiem jaki mieliście w tym cel? jeśli tak prześwietliliście Wladiego to i wszystkich potraktujcie równo a przede wszystkim spójrzcie na siebie i trzymajcie się tego swojego j**anego regulaminu! a nie najlepiej się kogoś pozbyć bo był dla was nie wygodny!

życzę c**jowych świąt dla zk!

Tygrys nie warto..!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...