Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Cena za te concerty III bardzo dobra przyznaje sam polowalem na takie radyjko to cenili je na 400-500zl na alledrogo. Nie upolowalem jednak i wybralem nie ori rozwiazanie tj. 2din Pioneera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

koledzy jakie ledy do podświetlania wnętrza załozyć bo probowałem takie jak do postojowek założyć na początek do schowka i bagażnia i nie swieca jak odkrecalem biegunami tak samo nic nie dało?

ŻARÓWKA LED POSTOJÓWKI W5W/T10 5xSMD CAN BUS (3339029037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schowek, oświetlenie asfaltu z drzwi: Żarówka Led Boczna 6xSMD3528 W5W T10 Kolor:Biały www.sklepledowy.pl

do bagażnika zwykłe rurki 38mm chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rurki ci chodzi pewnie do oswietlenia tablicy to tam mam ledy z can busem i hulaja ale chodzi o ta jedna lampke w bagazniku na w5w tez tam nie chodza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schowek, oświetlenie asfaltu z drzwi: Żarówka Led Boczna 6xSMD3528 W5W T10 Kolor:Biały www.sklepledowy.pl

do bagażnika zwykłe rurki 38mm chyba

i jak kupie te żarówki to będą świeciły na bank? bo żeby problemów znowu nie było jak z moimi bo moje tylko ulozeniem ledow sie chyba od tych różnią no nie?

---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:43 ----------

gdzie masz w5w w bagażniku ?

ta lampka jedna jest jak sie otworzy bagaznik to podświetla wnetrze bagażnika tam gdzie jest zaczep klapy w sedanie na tym czarnym plastiku a bo ty masz avanta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, polaryzacja jest obojętna i świecą w jednym kierunku.

aa w sedanie to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to muszą być inne niż do postojowek z polaryzacją obojętną tak? I do wnetrza wszystkie takie trzeba kupowac zeby swecily ta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, te boczne bez polaryzacji.

No zależy gdzie chcesz żeby świeciły. Reszta to rurki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie w5w musze ogarnac do schowka i bagaznika i do przedniej lampki w podsufitce komplecik i żaróweczki do tylnych lampek podświetlenia w podsufitce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to te płąskie, do przedniej lampki jakieś pizgające w dół a nie na wszystkie strony np Panel Led 4xSMD5050 W5W T10 Can-Bus Biały Ciepły www.sklepledowy.pl lub Żarówka Led 1W High Power W5W T10 Kolor:Biały Ksenon www.sklepledowy.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok podlece może do sklepu z kompletem zwyklych wszystkich żarówek i niech mi to dobiorą bo przez neta nie chce zamawiać żebym później nie odsylał albo odsprzedawal a tak oddam w sklepie od reki w razie jakby nie swiecilo powiem tylko zeby byly z obojetna polaryzacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dostaniesz. Ten sklepledowy mam wypróbowany, boczne bez polaryzacji już latają z rok u mnie w schowku i podświetleniu asfaltu i jest ok. Inne rurki też ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie chce żeby sie taka sytuacja pojawila w sklepie mieli ledy w5w z can busem to podejrzewam że te też powinni mieć ewentualnie jak nie beda miec to wezme z tego sklepu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...