Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

ja na swojej B6 mam prawie 400 i śmiga jak nófka :grin:

no ale AndyN pewnei ma 170 bo tak handlarz powiedział :wink:

jaki handlarz jak to kobieta jeździła do kościoła w niedziele tylko nie paliła w środku, i cały czas samochód w garażu spał :wink:

no dokładnie...mój ma ponad 300 i lata aż miło :decayed: a na liczniku 233 i jak wymieniałem na kolor to gosc spytał...ile ustawiamy?? a ja mówie tyle co na starym ...a on do mnie pan jakis nie normalny :grin:

ja mam 204 terach chyba ale sam zmiejszyłem bo w razie czego do wyceny przy jakich kolwiek szkodach za***iste korekty robią za przebieg :facepalm:

a swoją też mam 7 rok :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

ja na swojej B6 mam prawie 400 i śmiga jak nófka :grin:

no ale AndyN pewnei ma 170 bo tak handlarz powiedział :wink:

jaki handlarz jak to kobieta jeździła do kościoła w niedziele tylko nie paliła w środku, i cały czas samochód w garażu spał :wink:

no dokładnie...mój ma ponad 300 i lata aż miło :decayed: a na liczniku 233 i jak wymieniałem na kolor to gosc spytał...ile ustawiamy?? a ja mówie tyle co na starym ...a on do mnie pan jakis nie normalny :grin:

ja mam 204 terach chyba ale sam zmiejszyłem bo w razie czego do wyceny przy jakich kolwiek szkodach za***iste korekty robią za przebieg :facepalm:

a swoją też mam 7 rok :kox:

I wlasnie tego nie rozumiem , jakie korekty za przebieg ? Firmy ubezpieczeniowe powinny dawac jakies wieksze znizki dla takich jak My co kupuja auto , jezdza nim 5, 6 czy nawet wiecej lat i kreca kilometry czyli zdobywaja wieksze doswiadczenie w prowadzeniu auta. Kiedy wkoncu znajdzie sie ktos madry i zastanowi sie nad tym wszystkim :facepalm:

To , ze Moje auto ma najechane 500 tys. km. i bedzie bralo udzial w kolizji czy wypadku drogowym ma sie nic do tego , ze jakis 17-letni baran bez uprawnien prowadzil jakiegos Golfa z rura wydechowa od STAR-a 200 i spowodowal wypadek bo chcial przyszpanowac ogromem mocy w Swoim Golfie gdzies na przejsciu dla pieszych :facepalm: Kto ma wieksze doswiadczenie kierujacy strego kredesa dziadek w Niedziele do kosciola z przebiegiem 80 tys. km. od nowosci czy Ja z moim 400 tys. przebiegiem , ktory sam nakrecilem przez 7 lat , kuzwa paranoja jakas az szkoda slow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bena to trochę inna bajka przebiegi sporo mniejsze ,w DE ropniaki robią trasy

---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ----------

ja na swojej B6 mam prawie 400 i śmiga jak nófka :grin:

no ale AndyN pewnei ma 170 bo tak handlarz powiedział :wink:

jaki handlarz jak to kobieta jeździła do kościoła w niedziele tylko nie paliła w środku, i cały czas samochód w garażu spał :wink:

no dokładnie...mój ma ponad 300 i lata aż miło :decayed: a na liczniku 233 i jak wymieniałem na kolor to gosc spytał...ile ustawiamy?? a ja mówie tyle co na starym ...a on do mnie pan jakis nie normalny :grin:

ja mam 204 terach chyba ale sam zmiejszyłem bo w razie czego do wyceny przy jakich kolwiek szkodach za***iste korekty robią za przebieg :facepalm:

a swoją też mam 7 rok :kox:

I wlasnie tego nie rozumiem , jakie korekty za przebieg ? Firmy ubezpieczeniowe powinny dawac jakies wieksze znizki dla takich jak My co kupuja auto , jezdza nim 5, 6 czy nawet wiecej lat i kreca kilometry czyli zdobywaja wieksze doswiadczenie w prowadzeniu auta. Kiedy wkoncu znajdzie sie ktos madry i zastanowi sie nad tym wszystkim :facepalm:

To , ze Moje auto ma najechane 500 tys. km. i bedzie bralo udzial w kolizji czy wypadku drogowym ma sie nic do tego , ze jakis 17-letni baran bez uprawnien prowadzil jakiegos Golfa z rura wydechowa od STAR-a 200 i spowodowal wypadek bo chcial przyszpanowac ogromem mocy w Swoim Golfie gdzies na przejsciu dla pieszych :facepalm: Kto ma wieksze doswiadczenie kierujacy strego kredesa dziadek w Niedziele do kosciola z przebiegiem 80 tys. km. od nowosci czy Ja z moim 400 tys. przebiegiem , ktory sam nakrecilem przez 7 lat , kuzwa paranoja jakas az szkoda slow.

niestety duży przebieg i masz kilka tyś w plecy w razie stłuczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno a mianowicie jaka jest roznica zakupu powiedzmy blotnika i zderzaka przez firme ubezpieczeniowa dla takiego samego auta , ktore zostalo uszkodzone i mialo najechane 500 tysiecy a drugiego ktore mialo 120 tysiecy :facepalm:

Kroja Nas z kasy wszedzie gdzie popadnie , z kazdej strony Nas lupia i wiecznie im malo , dobrze ze do kosciola co Niedziele nie chodze bo juz bym wogole z kasa nie wyrobil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różnicy nie ma ,ale firma ubezpieczeniowa wypłaci mniej a ty z własnej kieszeni musisz dorzucić ,złodzieje i tyle ,tylko kasę za składki umieją brać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różnicy nie ma ,ale firma ubezpieczeniowa wypłaci mniej a ty z własnej kieszeni musisz dorzucić ,złodzieje i tyle ,tylko kasę za składki umieją brać

Nie no wlasnie o tym mowie , roznica do uja Pana zadna , blotnik czy zderzak i tak i tak musza kupic i nikt im z ceny nie zejdzie bo kupuja do auta co w uj ma najechane kilometrow a tak jak piszesz Grzegorzu tylko kase za skladki umieja brac ale rzeby pozniej do klienta fer podchodzic i mu ta cala kase wyplacic odszkodowania to juz idzie im to z oporami. Barochlo jakich wielu nie tylko u Nas w kraju ale jak by czlowiek jeszcze tyle zarabial co w innych krajach to i moze troche by i oko przymknol na to okradanie z kazdej strony ale jak czlowiekwi ledwo starcza od pensji do pensji to jak tu sie nie upominac o swoje. Chyba tez trzeba zaczac krasc bo uczciwa praca to tylko garba i kredytow mozna sie dorobic.

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ----------

No nic trzeba isc do wyrka bo rano jak zwykle trzeba do ucziwej pracy wstac i to na 12 godzin caly tydzien :facepalm: masakra ale coz nikt nie mowil , ze bedzie latwo nawet na zachodzie jak Beduin zapieprzac trzeba :polew:

Ok Pany to wszystkim spokojnej nocy i milego Poniedzialkowego dzionka.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...