Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiesz nie sprawdzalem bo golym okiem widac ze do sedana maja inne sciecie bo dach schodzi nizej niz w avancie.

Kolega podobno boczki odeslal wiec nie mam w tym momencie jak sprawdzic nr czesci.

W avancie tak jak widac na foto roletka jest bardziej poziomo.... :)

W momencie wysylki mialem dwa komplety wiec nawet nie przyszlo mi do glowy sprawdzac po nr bo trzeciego rodzaju nadwozia w A4 nie ma :embarrassed:

Boczki do avanta wyslalem do klubowicza i bylo ok.

Do seda

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to b7?

zderzak.jpg

Opublikowano

juz na miniaturce widac, ze B7 :tongue4:

Opublikowano

za 239zł

Opublikowano

za 239zł

dokładka nie s-linowa :thumbdown:

taniej wyjdzie kupić nówkę dokładkę s-line z ASO

Opublikowano

ja i tak szukam zderzak od eski w lepszym stanie niż ten co mam w garażu- ale na tąchwilę nic nie ma- trzeba będzie w końcu oddać ten do poprawek i na auto.

ps nie ma ktoś czasem kratek do halo pod dokładkę S line do B6 ?

Opublikowano

ps nie ma ktoś czasem kratek do halo pod dokładkę S line do B6 ?

kup nowe, przeciez one sa tanie w ASO.

Opublikowano

Wiesz nie sprawdzalem bo golym okiem widac ze do sedana maja inne sciecie bo dach schodzi nizej niz w avancie.

Kolega podobno boczki odeslal wiec nie mam w tym momencie jak sprawdzic nr czesci.

W avancie tak jak widac na foto roletka jest bardziej poziomo.... :)

W momencie wysylki mialem dwa komplety wiec nawet nie przyszlo mi do glowy sprawdzac po nr bo trzeciego rodzaju nadwozia w A4 nie ma :embarrassed:

Boczki do avanta wyslalem do klubowicza i bylo ok.

Do seda

No nic. Jak towar się cofnie sprawdź numer rolo (8E5 vs 8E9).

Opublikowano

Wiesz nie sprawdzalem bo golym okiem widac ze do sedana maja inne sciecie bo dach schodzi nizej niz w avancie.

Kolega podobno boczki odeslal wiec nie mam w tym momencie jak sprawdzic nr czesci.

W avancie tak jak widac na foto roletka jest bardziej poziomo.... :)

W momencie wysylki mialem dwa komplety wiec nawet nie przyszlo mi do glowy sprawdzac po nr bo trzeciego rodzaju nadwozia w A4 nie ma :embarrassed:

Boczki do avanta wyslalem do klubowicza i bylo ok.

Do seda

No nic. Jak towar się cofnie sprawdź numer rolo (8E5 vs 8E9).

Juz pasuja.... :polew:

Opublikowano

pany jak wiadomo miałem dzwona... 2 felgi do renowacji...

musze odnowic 4 sztuki i co teraz z nimi zrobic?

zostawic w seryjnym kolorze czy moze jakis grafit? ma ktos jakies pomysly?

koło rs6 a auto Ciemny granat + pakiet chrom

Opublikowano

Do czarnego/ciemnego lakieru karoserii zostawiłbym srebrne felgi dla kontrastu - ale zrobisz jak uważasz ;)

Opublikowano

Grafit z czernią komponuje się za***iście. :good: Miałem kiedyś taki samochód.

Opublikowano

grafit z czernia tak... ale on ma granat - a tu juz jest slabo, zostaw srebrne koniecznie.

Opublikowano

pany jak wiadomo miałem dzwona... 2 felgi do renowacji...

musze odnowic 4 sztuki i co teraz z nimi zrobic?

zostawic w seryjnym kolorze czy moze jakis grafit? ma ktos jakies pomysly?

koło rs6 a auto Ciemny granat + pakiet chrom

biale :kox: :kox: :kox: łeb urywa... kurde ktos od nas ma w b5 felgi rs6 19` w bieli ale nie moge tego auta znalezc :disgust:

Ale zajebscie to wyglada :naughty:

Opublikowano

pany jak wiadomo miałem dzwona... 2 felgi do renowacji...

musze odnowic 4 sztuki i co teraz z nimi zrobic?

zostawic w seryjnym kolorze czy moze jakis grafit? ma ktos jakies pomysly?

koło rs6 a auto Ciemny granat + pakiet chrom

biale :kox: :kox: :kox: łeb urywa... kurde ktos od nas ma w b5 felgi rs6 19` w bieli ale nie moge tego auta znalezc :disgust:

Ale zajebscie to wyglada :naughty:

poproś o VT

Opublikowano

Pany jak mi światła przednie gasną na chwilę przy mocniejszym hamowaniu to czuniki samopoziomu siadają (dodam że wcześniej gasło mi tylko jedno-jak już zgasło potrafiło się chwilę nie włączyć). [br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 10:19_________________________________________________

ps nie ma ktoś czasem kratek do halo pod dokładkę S line do B6 ?

kup nowe, przeciez one sa tanie w ASO.

ale Ci się zmienia :polew:
Opublikowano

posta napisalem wczesniej niz PW do Ciebie :wink4:

Opublikowano

Magic wal białe :decayed: konkret na maxa :naughty: ja się zastanawiam nad grafitem jak dokładki do mojego srebrnego, jak myślicie? :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.