Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tu jedna

http://allegro.pl/audi-a4-8e-avant-antena-gps-i1739814450.html

a tu druga :decayed:

http://allegro.pl/antena-anteny-gps-audi-a4-a5-a6-a7-a8-s8-i1742826519.html[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 17:54_________________________________________________Teraz widzę, że to chyba coś innego, ale podobne są.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lepper nie żyje :shocked: Samobójstwo? Jaki mógłby mieć powód?

Opublikowano

Lepper nie żyje :shocked: Samobójstwo? Jaki mógłby mieć powód?

pewnie wiele.. skonczona kariera polityczna, moze tak naprawde problemy w rodzinie zwiazane z seksafera... etc.

Opublikowano

Tu jedna

http://allegro.pl/audi-a4-8e-avant-antena-gps-i1739814450.html

a tu druga :decayed:

http://allegro.pl/antena-anteny-gps-audi-a4-a5-a6-a7-a8-s8-i1742826519.html[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 17:54_________________________________________________Teraz widzę, że to chyba coś innego, ale podobne są.

no niestety ale to nie to,poszukam na ebay.de jeszcze

Opublikowano

siema

ktoś z was nie będzie się nosił z zamiarem sprzedaży auta tak za pół roku?

interesuje mnie tylko i wyłącznie sedan fajnie jakby miał pakiet s-line wewnątrz i zewnątrz :hi:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 19:43_________________________________________________aha, silnik 1,8t

Opublikowano
hcialbym sie sprawdzic z ssria awx`em naughty dobra lece nad morze kox

seryjnym robiłem 100 w 10 S i v-max 220. teraz dobre 230 zapina

Opublikowano

Lepper nie żyje :shocked: Samobójstwo? Jaki mógłby mieć powód?

pewnie wiele.. skonczona kariera polityczna, moze tak naprawde problemy w rodzinie zwiazane z seksafera... etc.

Eee tam. Ja stawiam na długi :gwizdanie:
Opublikowano

210 i jeszcze szedł

chcialbym sie sprawdzic z ssria awx`em :naughty: dobra lece nad morze :kox:

Pochwa :hi:

też miałem jechać nad morze i sobie pojechałem na wrotkach :decayed:

chłodnica mi się wysrała :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Uwaga na ptaki :

Cadwell019.jpg

Opublikowano

Uwaga na ptaki :

Cadwell019.jpg

Trza było go ominąć :naughty:
Opublikowano

To Cie teraz ekolodzy zjedzą :naughty:

Opublikowano

co robisz z grilem? u mnie to samo tylko z dolnym w zderzaku od esy wpadł gołąb kratka 400zł :wallbash:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 11:21_________________________________________________

siema

ktoś z was nie będzie się nosił z zamiarem sprzedaży auta tak za pół roku?

interesuje mnie tylko i wyłącznie sedan fajnie jakby miał pakiet s-line wewnątrz i zewnątrz :hi:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 19:43_________________________________________________aha, silnik 1,8t

nosb :polew:

Opublikowano

Pany potrzebuję porady.

Od momentu jak kupiłem auto to mam błąd poduchy silnika, ale auto nie miało żadnych charakterystycznych objawów związanych z uszkodzoną poduchą. W miarę użytkowania auta pojawiły się w przedziale 1700-2000 obrotów drgania/rezonans. Myślałem, że plecionka. Kupiłem nową ale żaden z 3 mechaników, u których byłem nie chciał wymienić bo stwierdzili, że ta co siedzi jest git. Potem doszły stuki. Stuk pojawia się najczęściej jak hamuję silnikiem, rzadziej gdy dodam gazu. Tak więc pojawiło się więcej objawów związanych z poduchami.

Pytanie moje brzmi. Jak najlepiej sprawdzić co to faktycznie jest bo:

- poduchy silnika trzeba wymieniać dwie a to już koszt za***isty :gwizdanie:

- równie dobrze mogą to być poduchy skrzyni biegów

- wyczytałem jeszcze, że stuki i ten rezonans to również objaw poluzowanej lub pękniętej łapy silnika.

Wszystko jakby nie patrzeć to spory koszt, na który nie mogę sobie od tak pozwolić. Na jakimś forum wyczytałem żeby wjechać na kanał, unosić skrzynię biegów i puszczać. I wtedy wsłuchiwać się gdzie coś stuka. Dobry to sposób czy są inne ?

Pozdro :hi:

Opublikowano

Panowie jaki wydech na dwie strony pasuje do b6 1.9 tdi oprócz 2.5 z b6 oraz cabrio b6.

Opublikowano

2.0 tfsi z b7 ;)

Opublikowano

Ok. A z a6 c5 Pasuje?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.