Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

H6W

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

No co jest nikt nie wie jak z antena do gps ? :blink:

Opublikowano

No co jest nikt nie wie jak z antena do gps ? :blink:

antena.th.png antena2.th.png

Opublikowano

wczoraj po pracy odpalilem auto i zgasl mi jeden xenon :) wracalem do domu z mysla, ze albo zarnik, albo przetwornica.

jak wysiadlem z auta, to zobaczylem, ze lampa jest na maksa zaparowana (cala w srodku), ogolnie duzo wilgoci.

[auto stalo w garazu cala noc]

rano xenon zabanglal bez problemu.

jakies pomysly? duza wilgoc i przetwornica/zarnik zwariowal?

musze znowu opitolic lampy folia zeby nie wpadala tam woda...

Opublikowano
  • Autor

Pewnie zrobili sie zwarcie i nie wystartowal. wysusz zabezpiecz i powinno dzialac dalej .

Opublikowano

Flyer wymien te oringi gumowe,a nie bawisz sie w folie...

Opublikowano

Flyer wymien te oringi gumowe,a nie bawisz sie w folie...

:good:

to samo miałem napisac... co Wy z tą folią??

Opublikowano
  • Autor

Zamiast zalozyc gumke owijają folią :P Ciekawe czy z chu%em tak samo :polew:

Opublikowano

Zamiast zalozyc gumke owijają folią :P Ciekawe czy z chu%em tak samo :polew:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

O-ring nie zawsze załatwia sprawę. To nie jest rozwiązanie gwarantujące rozwiązanie tego problemu - u mnie to nie pomogło.

Opublikowano

Panowie jaki nr ma gumowa pdkładka pod antenę navi na dachu avanta?

Opublikowano

Panowie jaki nr ma gumowa pdkładka pod antenę navi na dachu avanta?

antena.th.png

1k0? :mysli:

Opublikowano

O-ring nie zawsze załatwia sprawę. To nie jest rozwiązanie gwarantujące rozwiązanie tego problemu - u mnie to nie pomogło.

Moze dobrales zly??

Skoro to jedyne miejsce gdzie sie dostaje woda to jak ma nei zalatwic sprawy??

Opublikowano

Panowie jaki nr ma gumowa pdkładka pod antenę navi na dachu avanta?

antena.th.png

1k0? :mysli:

chyba tak tylko gdzie ona jest na tym schemacie?
Opublikowano

Panowie jaki nr ma gumowa pdkładka pod antenę navi na dachu avanta?

antena.th.png

1k0? :mysli:

chyba tak tylko gdzie ona jest na tym schemacie?

Nie ma jej tam ... :decayed:

Opublikowano

nie ma dramatu jeżeli to jest to :>

Nie_ma_dramatu.jpg

[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 07:51_________________________________________________DZIĘKI EndyN

Opublikowano

Flyer wymien te oringi gumowe,a nie bawisz sie w folie...

masz nr tych gumek :mysli:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 08:31_________________________________________________Pany ile bym mógł krzyczeć za swoje A4 ?
Opublikowano

Flyer wymien te oringi gumowe,a nie bawisz sie w folie...

masz nr tych gumek :mysli:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 08:31_________________________________________________Pany ile bym mógł krzyczeć za swoje A4 ?

Nie mam.Dopasowalem jakeis z zestawu :) w Castoramie sa takie zetawiki.
Opublikowano

O-ring nie zawsze załatwia sprawę. To nie jest rozwiązanie gwarantujące rozwiązanie tego problemu - u mnie to nie pomogło.

Moze dobrales zly??

Skoro to jedyne miejsce gdzie sie dostaje woda to jak ma nei zalatwic sprawy??

Wątpię - oring wchodził bardzo ciężko. Widocznie jeszcze w innym miejscu jest dziura...

Opublikowano

Flyer wymien te oringi gumowe,a nie bawisz sie w folie...

masz nr tych gumek :mysli:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 08:31_________________________________________________Pany ile bym mógł krzyczeć za swoje A4 ?

Nie mam.Dopasowalem jakeis z zestawu :) w Castoramie sa takie zetawiki.

aha :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.