Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sub

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie che ktoś z was Maglownicy z Servotronic? zamienie chętnie za zwykłą od B6 lub B7.

ja się mogę zamienić..ale napisz dlaczego sprzedajesz ? jaki przebieg ? z b6 czy b7 ?

Opublikowano

co to jest??/

auto b6 sedan

1783890153_6.jpg

boofeer :decayed:

Opublikowano

on jest na klapie bagażnika?

Opublikowano

on jest na klapie bagażnika?

seryjnie jest on pod tylnią półką , w klapie nie ma.

Opublikowano

Pany,możliwe że roczne amorki wykończyły sie od podjechanych sprężyn ?

Nie wiem czy reklamować amorki z tyłu. Mechanik twierdzi że do wymiany.

Pisze tu bo nie moge sie doczekać odp. w temacie o zawieszeniach.

Opublikowano

założyłem ledy w postojówki ,może ktoś wie czemu one mrugają tzn świecą mocniej -słabiej i tak na przemian ,mam pełen fis ale bez kontroli żarówek a ledy kupiłem na tej aukcji http://allegro.pl/led-canbus-1xsmd-ba9s-h6w-audi-skoda-vw-can-bus-i1716810676.html

Opublikowano

Karol - dlaczego sprzedajesz?

a jednak zostawię servotronica. Tylko odbiorę auto od Grzanka. :hi:

Opublikowano

mam takie same żarówki nawet nie strasz że są z nimi jakieś szopy

Opublikowano

Nosb chyba szukał.

a właśnie mam pytanie czy da radę dostać się do anteny po zdjęciu lampki w bagażniku na podsufitce? jakos boję się ściągać podsufitki kawałek :confused4:

Opublikowano

a właśnie mam pytanie czy da radę dostać się do anteny po zdjęciu lampki w bagażniku na podsufitce? jakos boję się ściągać podsufitki kawałek :confused4:

nie badz cipka :wink4: zdejmujesz lampke (jest na zatrzaskach), a potem zdejmujesz kawalek podsufitki (prostokat od strony klapy) i masz dostep do antenty + kabli.

Opublikowano

a właśnie mam pytanie czy da radę dostać się do anteny po zdjęciu lampki w bagażniku na podsufitce? jakos boję się ściągać podsufitki kawałek :confused4:

nie badz pipka :wink4: zdejmujesz lampke (jest na zatrzaskach), a potem zdejmujesz kawalek podsufitki (prostokat od strony klapy) i masz dostep do antenty + kabli.

widzę że bez pomocy lecha się nie obejdzie :kox:
Opublikowano

mamy kogoś w division z Elbląga ?

Opublikowano

a właśnie mam pytanie czy da radę dostać się do anteny po zdjęciu lampki w bagażniku na podsufitce? jakos boję się ściągać podsufitki kawałek :confused4:

nie badz pipka :wink4: zdejmujesz lampke (jest na zatrzaskach), a potem zdejmujesz kawalek podsufitki (prostokat od strony klapy) i masz dostep do antenty + kabli.

widzę że bez pomocy lecha się nie obejdzie :kox:

roboty na pare min, zlozenie trwa chwile.

tylko duzy nasadowy bedzie Ci potrzebny, chyba 23 albo 24.

Opublikowano

mamy kogoś w division z Elbląga ?

z tych okolic to chyba tylko Zaleczeq jest

Opublikowano

może ma ktoś na sprzedaż panel od klimy 2din z grzanymi siedzeniami lub zamianę na 1din [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 15:43_________________________________________________

mam takie same żarówki nawet nie strasz że są z nimi jakieś szopy

no niestety u mnie mrugają nie wiem czy przyczyną może być xennon dzwoniłem do nich i powiedzieli żebym zastosował jakieś filterki
Opublikowano

może ma ktoś na sprzedaż panel od klimy 2din z grzanymi siedzeniami lub zamianę na 1din [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 15:43_________________________________________________

mam takie same żarówki nawet nie strasz że są z nimi jakieś szopy

no niestety u mnie mrugają nie wiem czy przyczyną może być xennon dzwoniłem do nich i powiedzieli żebym zastosował jakieś filterki

o klimatronic pytaj czakiego ostatnio miał

nick czaki22

Opublikowano

mamy kogoś w division z Elbląga ?

mamy na forum pare zaufanych osob z Elblaga, wystarczy poszukac :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.