Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1 od silnika chyba

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

1 od silnika chyba

5 pinowa diagnostyczna tak??

Opublikowano
  • Autor
:polew: sie dogadali :decayed:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2011, 23:47_________________________________________________Panowie nie orientuje sie ktos moze gdzie dostac i co to za klej ten taki ktorym sa klejone gabki do drzwi ? Cos jak butapren tylko ciagle sie lepi i latwo rozerwac jak cieplo :)
Opublikowano

Koledzy kto mi nagra plytki z mapami do rns-e?

Chetnie zaplace :)

Opublikowano

Wojtek, H4mm3R ma :wink4:

Opublikowano

mi tez auto przerywalo, problemem byla uszkodzona wtyczka

masz jakies bledy?

signal too low :cool1: ogladalem to jest pekniety plastik wtyczki. ale to chyba nie ma wplywu :mysli:

no to sprawdz wtyczke, zobaczy czy przypadkiem kabel Ci sie nie uwalil jakis... u mnie tez byl singal too low, tylko ze moja wtyczka byla rezana i poprostu puscily luty na kablach.

Wojtek, H4mm3R ma :wink4:

on nagrywa piraty i sprzedaje na forum? pieknie. :rolleyes:

Opublikowano

Wojtek, H4mm3R ma :wink4:

on nagrywa piraty i sprzedaje na forum? pieknie. :rolleyes:

Fly nikt nic nie nagrywa i sprzedaje Ja tez chcę :kox: :gwizdanie:
Opublikowano

po pierwsze on nie nagrywa, tylko dostaje od Ciotki z Niemiec, po drugie nie sprzedaje, tylko je pożycza na jakiś okres czasu :decayed:

Opublikowano

:polew: sie dogadali :decayed:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2011, 23:47_________________________________________________Panowie nie orientuje sie ktos moze gdzie dostac i co to za klej ten taki ktorym sa klejone gabki do drzwi ? Cos jak butapren tylko ciagle sie lepi i latwo rozerwac jak cieplo :)

wąchasz?? :decayed:

Opublikowano

:polew: sie dogadali :decayed:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2011, 23:47_________________________________________________Panowie nie orientuje sie ktos moze gdzie dostac i co to za klej ten taki ktorym sa klejone gabki do drzwi ? Cos jak butapren tylko ciagle sie lepi i latwo rozerwac jak cieplo :)

wąchasz?? :decayed:

chce się do czegoś przykleić?
Opublikowano
:hi: zna ktoś moze numer plecionki w AVF ?
Opublikowano

Wojtek, H4mm3R ma :wink4:

Danke :)

Opublikowano

jak chce kto Mapki to można walić do mnie. Moja CIotka wraca niebawem z Niemiec to może przywiezie kilka :good:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 20:59_________________________________________________http://allegro.pl/tunel-srodkowy-podlokietnik-audi-a4-b6-kombi-i1789000707.html

TO chyba dobra cena Nie ?!

Opublikowano

ta aukcja jest juz z rok wystawiana

Opublikowano

dokładnie ten tunel wisi już z rok czasu wg mnie cena :thumbdown: bo na foto widać że trochę wytarty[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 21:39_________________________________________________nie wiecie czy chrom z poduchy a4 b7 można kupić oddzielnie

Opublikowano

zaślepki poduszki widziałem na allegro po 70 zła ale sam chrom ciekawe

Opublikowano

masz link do takiej aukcji bo ja poniżej 150zł nie widziałem

Opublikowano

nie dawno temu je widziałem- no dawno z miesiąc temu.

Opublikowano

jak chce kto Mapki to można walić do mnie. Moja CIotka wraca niebawem z Niemiec to może przywiezie kilka :good:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 20:59_________________________________________________http://allegro.pl/tunel-srodkowy-podlokietnik-audi-a4-b6-kombi-i1789000707.html

:polew: :polew: :polew: :polew: zapytaj od razu Cioci kiedy wyjdą 2012

TO chyba dobra cena Nie ?!

Opublikowano

jest opis jak rezać dokładkę s line u nas na furum nie http://www.audizine.com/forum/showthread.php/122430-B6-A4-Ultrasport-Lower-Front-Bumper-with-Stock-Upper ? [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 22:45_________________________________________________i czy da radę kupić samą ramkę grila z dokładki s line?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.