Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie mysle o zakupie b6 jak sprawuja sie silniki 2.5 diesel ?chcialbym 1.8t ale lipa nie ma takich za wiele

mi osobiście lepiej sie jeżdzi serią 2,5 niz 1,8, trafil sie mi bardzo dobry egzemplarz i poza ceną rozrządu wszystko na "+"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam czasu i sily szukac a chcialbym sie cos dowiedziec a pewnie ktos z was wie .

Pierwsza rzecz : mam kiere z b7 MF 3 ramionka. Modul pod kiera z koncowką J i tempomat. Mam tez tasiemke z kiery ktora nie pasuje w zwijak ( zwijak 6 pin tasiemka z kiery nowsza --> wymiana na 12 pin to juz wiem). Poducha na dwa naboje wiadomo , stara na jeden. Cos trzeba przerabiac ? Czy po zmianie tasmy + kodowaniu MF ruszy ?

Nie mam tez ori radyjka a jednostke pioneera : czy sa jakies can adaptery zeby sterowac nim z kiery ? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też zmieniałem niedawno zwykłą na trzyramienną MF z B7 ( kupiłem komplet kiera poducha taśma moduł i manetki) wszystko działa zmienić lub rozdzielić musisz kostkę 4-pin (ja ją rozdzieliłem i wpiąłem w taśmę poduchy)co do radia mam concert III wszystko gra ,ale są adaptery dzięki którym działa mf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zecza

:mysli: [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 11:16_________________________________________________ :polew: :polew:

mówci mi MISZCZ MOWY POLSKIEJ :decayed:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 11:16_________________________________________________a na jakim poziomie jest spalanie w 2,5Q 180ps?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na jakim poziomie jest spalanie w 2,5Q 180ps?

mi palilo w trasie 8-8,5, w miescie 10-11

jak byla dluga i spokojna trasa to schodzilem do 7-7,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy jeździcie, że Wam tyle palą. Przy dynamicznej jeździe bierze mi 9 w mieście. Ale sporo hamuję silnikiem i operuję gazem inaczej niż tylko pozycja 0 i 1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy jeździcie, że Wam tyle palą. Przy dynamicznej jeździe bierze mi 9 w mieście. Ale sporo hamuję silnikiem i operuję gazem inaczej niż tylko pozycja 0 i 1 :)

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na jakim poziomie jest spalanie w 2,5Q 180ps?

mi palilo w trasie 8-8,5, w miescie 10-11

jak byla dluga i spokojna trasa to schodzilem do 7-7,5

Nie wiem czy pamietasz Michał jak wracaliśmy z alvaro z jakiegos zimowego zlotu to moje 2,5tdi palilo ponad 1,5litra mniej od twojej i niecały litr mniej niz Alvarove 1,9 po chipie :) mozna to tlumaczyc tym ze u was po jednej osobie wiecej w aucie bylo :>

A co do kół dwumasowych to raczej więcej wymian jest w 1,9tdi szczególnie po chipach z tego co słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy jeździcie, że Wam tyle palą. Przy dynamicznej jeździe bierze mi 9 w mieście. Ale sporo hamuję silnikiem i operuję gazem inaczej niż tylko pozycja 0 i 1 :)

:polew: :polew:

Nie wiem z czego radość. Szkoda, że mieszkasz tak daleko, chętnie bym zaprezentował o co chodzi. Na baku robię regularnie 650km w mieście bez patrzenia na spalanie. Zimą było trochę więcej ale każdy lepszy zakręt i rondo robiłem bokiem z ESP na OFF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest do zrobienia,ale prosze Cie nie pisz o dynamicznej jezdzie ok?Chyba,ze mamy inne pojecie dynamicznej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynamiczna jazda nie oznacza zapie*dalania. Jeżdżę szybciej niż większość na drodze, sporo wyprzedam. Ale nie kręcę bez sensu, hamuję silnikiem więcej niż hamulcami i patrzę co dzieje się przede mną. Polecam spróbować. Wtedy zobaczysz, że "do zrobienia" to jest 8 a 9 to norma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pamietasz Michał jak wracaliśmy z alvaro z jakiegos zimowego zlotu to moje 2,5tdi palilo ponad 1,5litra mniej od twojej i niecały litr mniej niz Alvarove 1,9 po chipie :) mozna to tlumaczyc tym ze u was po jednej osobie wiecej w aucie bylo :>

A co do kół dwumasowych to raczej więcej wymian jest w 1,9tdi szczególnie po chipach z tego co słyszałem.

pamietam, pamietam :) ale Ty miales mniejsze kola i FWD, a to robi spokojnie te 1,5l roznicy.

nie wspominajac o 1 osobie wiecej ;)

bardziej zmartwilbym sie wynikiem 1.9TDI z tamtej trasy :decayed:

Nie wiem z czego radość. Szkoda, że mieszkasz tak daleko, chętnie bym zaprezentował o co chodzi. Na baku robię regularnie 650km w mieście bez patrzenia na spalanie. Zimą było trochę więcej ale każdy lepszy zakręt i rondo robiłem bokiem z ESP na OFF.

ja robilem na baku 450-550km w 2.5TDI, ale nie porownuj malego miasta do duzego w korkach.

jak jezdzilem wieczorami, albo w weekendy nie wciskajac pedalu w podloge (ale "dynamicznie"), to tez schodzilem sporo ponizej 10l w miescie.

jeszcze mi powiedz, ze 2.5tdi pali Ci 9l i robisz krotkie odcinki po miescie... jak robilem max 2-3km to na FISie widzialem caly czas 12-13l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie u mnie podobnie jak u Flyera.

U kolegi gdzie jest fwd i spalanie ma okolo 1.5l mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...