Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

od kogo z allegro braliscie lotke s4 ta podrobe?? Bo bede malowal dokladki to i zapodam to od razu :wink4:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jest opis jak rezać dokładkę s line u nas na furum nie http://www.audizine.com/forum/showthread.php/122430-B6-A4-Ultrasport-Lower-Front-Bumper-with-Stock-Upper ? [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 22:45_________________________________________________i czy da radę kupić samą ramkę grila z dokładki s line?

nie da rady :no:
Opublikowano

Nie polecam wahaczy firmy MasterSport, po 15k km zaczęły jebać tak, że nie idzie wyrobić, pierdziele, wymieniam teraz co walą a nie cały kit. Tak to jest jak się chce oszczędzić... :thumbdown:

Opublikowano

od kogo z allegro braliscie lotke s4 ta podrobe?? Bo bede malowal dokladki to i zapodam to od razu :wink4:

dołączam się do pytania ;-)

Opublikowano

od kogo z allegro braliscie lotke s4 ta podrobe?? Bo bede malowal dokladki to i zapodam to od razu :wink4:

dołączam się do pytania ;-)

Panowie brać obojetnie ktora...wqszystki sa takie same i pochodza z jednego zrodła :gwizdanie:

Opublikowano

Nie polecam wahaczy firmy MasterSport, po 15k km zaczęły jebać tak, że nie idzie wyrobić, pierdziele, wymieniam teraz co walą a nie cały kit. Tak to jest jak się chce oszczędzić... :thumbdown:

w PL by napier... już po 5kkm :decayed:

Opublikowano

Nie polecam wahaczy firmy MasterSport, po 15k km zaczęły jebać tak, że nie idzie wyrobić, pierdziele, wymieniam teraz co walą a nie cały kit. Tak to jest jak się chce oszczędzić... :thumbdown:

w PL by napier... już po 5kkm :decayed:

Przed wyjazdem do PL było za***iście, nic nie pukało, jak wróciłem (około 4k po samej polsce) to się za głowę złapałem... Niestety

Opublikowano
  • Autor

Chłopaki ile kosztuje obudowa ecu ta dolna do b6 ? nie umiem znalesc jej w etce :embarrassed:

Chromu z jaska sie nie wymini : jest zgrzewany na stale z zaslepką.[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 23:08_________________________________________________Dobra juz mam :decayed:

Opublikowano
[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 11:08_________________________________________________Georg Plasa / Projekt 134 judd.
Opublikowano

trochę się bawią :good:

:shocked: brzmi prawie jak F1 :shocked:

Opublikowano
  • Autor

2.01 jak pierdzielona fala uderzeniowa :polew:

Opublikowano
:gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Panowie jaki może być orientacyjny koszt zmiany kpl kierownicy trojramiennej nie pikowanej z b6, na trojramienną pikowana z multi z b7/b8??? Chodzi mi o kpl , czyli kiera, airbag, moduły, jakieś taśmy.

Opublikowano

Panowie jaki może być orientacyjny koszt zmiany kpl kierownicy trojramiennej nie pikowanej z b6, na trojramienną pikowana z multi z b7/b8??? Chodzi mi o kpl , czyli kiera, airbag, moduły, jakieś taśmy.

Wszystko zależy od ceny za jaką znajdziesz. Ja za nową kierę (obręcz + poduszka) zapłaciłem 1500zł. Moduł i taśma to jakieś 200zł. Obręcz bez bajerów i noszącą ślady zużycia dostaniesz za 300zł. Średnia cena poduszki do B7 to 500zł.

Opublikowano

Mnie ta operacja kosztowala jakies 1400zl.Tyle,ze udalo sie tanio graty dorwac.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.