Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest jeszcze inny sposob - mozna poprawic odplyw wody na blotniku (np. silikonem albo uszczelka gumowa)

moze sie pobawie jutro... dzis znowu ten sam problem, umylem auto na myjce, lampa bardzo mocno zaparowala i xenon nie wystartowal.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jest jeszcze inny sposob - mozna poprawic odplyw wody na blotniku (np. silikonem albo uszczelka gumowa)

moze sie pobawie jutro... dzis znowu ten sam problem, umylem auto na myjce, lampa bardzo mocno zaparowala i xenon nie wystartowal.

Jutro jak nie zapomne to zrobię wam 2 fotki jak w łatwy sposób zrobić żeby te bixy w b6 nie parowały. Wymiana oringów lub nakładanie smary podobnego do wazeliny odpornego na wysokie temp. nie wiele pomagało.

Opublikowano

wiesz jak to laminat, będziesz musiał je pomalować w mat żeby nie było widać gór i dolin :disgust:

Opublikowano

wiesz jak to laminat, będziesz musiał je pomalować w mat żeby nie było widać gór i dolin :disgust:

Ktoś z forum to kupił i później odradzał. Z tego właśnie powodu.

A szkoda bo byłaby realna alternatywa dla tych listew w chorych cenach :wallbash:

Opublikowano
1. jest temat na temat tych listwe

2. glinek miał takie i jeszcze na srebrnym sedanie ktoś ma Badboy o ile się nie mylę. [br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 21:26_________________________________________________

wiesz jak to laminat, będziesz musiał je pomalować w mat żeby nie było widać gór i dolin :disgust:

Ktoś z forum to kupił i później odradzał. Z tego właśnie powodu.

A szkoda bo byłaby realna alternatywa dla tych listew w chorych cenach :wallbash:

jakby dobry lakiernik je porządnie umalował może by się nadały- ja na ebayu poluję na nie i czasem są po sto pare euro
Opublikowano

kupić dobrze wyszpachlować i może by przeszło masz gdzieś link do tematu

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=179265.0

[br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 21:29_________________________________________________Panowie czy ori radio wydzie za pomocą kluczyka od sony?? czy musi być ten z ostrym czubkiem? [br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 21:36_________________________________________________iLE MOZNA KRZYKNĄĆ ZA MOJE AUTO?

Opublikowano

Ja mam te listwy i odradzam zdecydowanie. Długość nie pasuje, otwory też, po polakierowaniu widać miliard nierówności. Jak ktoś ma możliwość to może wziąć ale roboty w 3 d*py żeby doprowadzić je do normalnego wyglądu.

Opublikowano

Tymek nie kupuj tego :thumbdown:

podjedź do mnie to zobaczysz jak to wygląda...

Opublikowano

to gałka od a3

Opublikowano

to gałka od a3

:bag:
Opublikowano

a to co w standardzie jest na recznym ? bo ja mialem skore i myslalem, ze tak w kazdej A4 jest.

Opublikowano

plastik rączka w std

Opublikowano

a to co w standardzie jest na recznym ? bo ja mialem skore i myslalem, ze tak w kazdej A4 jest.

no co Ty :naughty: w Audi za wszystko się dopłaca :evil:
Opublikowano

odnośnie listew ala S4 z laminatu...jest to temat taki: idzie je doprowadzić do odpowiedniej płaskości i nie będzie gór i dolin (wiem bo moje ma Badboy),

ale co do ich montażu to...no i to już jak ktoś lubi klejeni czegoś na klej montażowy do budy auta, to czemu nie. Mi to się nie podobało no i jeszcze nie komponowało z progami, które mam. Prawda jest taka, że od ori wykonania odbiegają bardzo mocno! (a dodam, że nie jestem z tych co tylko ORI i ORI, sam ma lotkę S4 z laminatu :naughty:)

Opublikowano

skórka :naughty: brrrrrrrrrrrraaaaaaaaććććććććććććććććć

http://allegro.pl/dzwignia-hamulca-recznego-audi-a4-2-0-tdi-i1752774723.html

kto kupił i nawet nie podziekował? :baseball:

Gdzies mam sama raczke skorzana do recznego.

jak znajde oddam za grosze :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.