Jump to content
86 86
Nosb

B6 DIVISION

Recommended Posts

W dniu 4.07.2018 o 10:01, biggman napisał:

Schowki przypasują ale nie będą na pełną szerokość fotela

Faktycznie, dzięki za właściwy trop, olśniło mnie jak mi to napisałeś :)  Schowek który mam pod fotelem kierowcy ma słabą blokadę i potrafi sie sam wysunąć, i zastanawiałem sie czy schowki które zostały mi ze starych foteli podejdą... Dziś wyciągnę schowek z pod fotela i zobaczę czy da się jakoś tą blokadę naprawić.

vNOTxAg.png

Witam. Zbieram się do roboty wydechu i tu moje pytanie jakich wymiarow tłumiki są w a4 b6 1.8t quattro . Może ktoś ma link do pewnych /sprawdzonych tłumików przelotowych które pasują? Szukam dwóch końcowych i jednego środkowego 

Pozdrawiam 

Siemanko

Panowie czy ta przejsciowka bedzie pasowac do podlaczenia anteny Fm/Am oraz diversity do rnsa po przejsciu z concerta?

https://masterantena.pl/adapter-antenowy-audi-rns-e-diversity.html

Pany szybkie pytanie. Koła 19 z oponami 225/35 w b6. Jakie powinno być optymalne ciśnienie w oponach?

Ja do 235/35 R19 sypie 2,5 bara. Komfort jest, ubytku powietrza nie zauważyłem, zużycia nieprawidłowego opon też absolutnie nie.

A do 225/40/18 ile dajecie ? 

A4 B6 Mingblau AVFant by kamil-vag

Audi A6 C5 2.4 ALF > Audi A4 B5 1.9 TDI AFN > Audi A3 8L 1.9 TDI ALH > VW Passat B5 FL 2.0 ALT > Audi A4 B6 1.9TDI AVF

Godzinę temu, HOLMATRO napisał:

Ja do 235/35 R19 sypie 2,5 bara. Komfort jest, ubytku powietrza nie zauważyłem, zużycia nieprawidłowego opon też absolutnie nie.

Ja daje do 235/35/19 2,8 bara. Na komfort nie narzekam,w sumie lubie jak jest twardo w aucie :D 

11 godzin temu, kamil-vag napisał:

A do 225/40/18 ile dajecie ? 

2.5 biłem 

12 godzin temu, rs dziadek napisał:

Pany szybkie pytanie. Koła 19 z oponami 225/35 w b6. Jakie powinno być optymalne ciśnienie w oponach?

2.8 daje 

Sorry za małą dygresje. Co to za debil zarządza grupą na fejsie? Drugi raz dostałem bana za nic. Pora żeby ktoś ogarnięty to ogarniał a nie że jakiś pajac wywala ludzi na lewo i prawo. 👍

Witam panowie. Mam zamiar kupić b6 z przeznaczeniem na części, auto jest sprowadzone ze szwajcarii. Sprzedawca chcę wystawić na mnie fakturę i teraz pytanie czy auto mogę wykorzystać na części i nie będę miał później problemów że auto powinno być zarejestrowane itp.?

Witam. Pytanko mam czy grill dolny grill s4 pasuje do zwykłego zderzaka lub s line? I mogę prosić jego foto jak on dokładnie wygląda? I nr dokładnie chodzi mi o czarny 

Pozdrawiam 

18 minut temu, bartekzks napisał:

Witam. Pytanko mam czy grill dolny grill s4 pasuje do zwykłego zderzaka lub s line? I mogę prosić jego foto jak on dokładnie wygląda? I nr dokładnie chodzi mi o czarny 

Pozdrawiam 

Zajęło mi to sekundę... 

Edited by WydRos

Dzięki już wiem że nie. A kratki typu "plaster miodu" w maskę są na allegro, dolna trzeba dorobić to wiem. A w halogeny z s4 b6? Czy jak? One pasują do zwykłego zderzaka lub s line? Ten zderzak z s4 przedni mi się nie podoba z s line już ładniejszy. 

Panowie wymieniał ktoś szkiełko w daszku słoneczniku ? Jest to możliwe ? 

Tak jest demontowalne to szkiełko.

-----  >>> hq1j3ty.jpg     <<<  -----

19'  Styling  132 - Pompei S5 9J et 33  / Gwint /  Bi-Xenon Koito Q5 - Intemo / GTB 2260VZK / S4-Line pack ...

https://a4-klub.pl/topic/361973-a4-b6-avantador-s4line-gtb-2260vzk-styling-132-1939-bix-intemo-continue-by-kojk/

Cześć!

Wyskoczył mi taki błąd w A4 B6 (2002):

Jaki numer ma ta część? Nie będę się bawił w lutowanie, kupię nowy. Z góry dziękuję.

Address 55: Xenon Range       Labels: 4Z7-907-357.LBL
   Controller: 4Z7 907 357
   Component: dynamische LWR       D07
   Coding: 00060
   Shop #: WSC 46264
   VCID: 047B0F130703
1 Fault Found:
00776 -  Level Control System Sensor; Left Front (G78)
            31-00 -  Open or Short to Ground

Siemano.

Panowie zapraszam :

Może ktoś zna kogoś, kto zna kogoś, kto szuka akurat mojej A6 😉

Cześć panowie. Jestem za granicą z bardzo wolnym netem w telefonie dlatego piszę tutaj bez używania szukajki...

Potrzebuje kogoś do kogo mogę uderzyć w sprawie historii auta z aso. Potrzebny wydruk co było robione i kiedy. Wszystko na użytek własny.

Pacjent to moja B6.

Moje AUDI
Zrobione: Tempomat, PDC tył, Lusterko wewnętrzne fotochrom z czujnikiem światła i CLH, Bluetooth, Airbag Off, IsoFix, Kierownica MF z B8, Zawieszenie całe nowe.
W trakcie: Poprawa instalacji LPG.
W przygotowaniu: RNS-E LED + kamera, składane lustra z fotochromem, grzanie foteli.

11 godzin temu, arturek986 napisał:

Panowie orientujecie się czy do kierownicy trójraminennej z B8 podejdzie airbag od kierownicy trójramiennej z B7

Podejdzie

2 minuty temu, arturek986 napisał:

Ok dzieki za informację

Tylko kiera musi być rzeczywiście od B8 a nie od Q3 albo A3 bo są podobne ale nie pasują wtedy do poduchy

Edited by Rabbi

Promowane na otomoto: 

A4 B6 Mingblau AVFant by kamil-vag

Audi A6 C5 2.4 ALF > Audi A4 B5 1.9 TDI AFN > Audi A3 8L 1.9 TDI ALH > VW Passat B5 FL 2.0 ALT > Audi A4 B6 1.9TDI AVF

Pytanie lusterko kierowcy duo opcja składanie, fotochrom, grzanie, pamięć ma 14 pinów? Zależy mi na szybkiej odp 

Pozdrawiam 

Full to 14 PIN. 

Duma tkwi w AUDI A4 3.0 TDI QUATTRO :a4fan:

:hi: Panowie jest jakaś metoda na odblokowanie podłokietnika tył  ? kurde zablokował się i nie idzie go ściągnąć ? 

k5x6V52.jpg

Motoryzacja to nie tylko samochody , to ta magiczna więź łącząca kierowcę z jego samochodem....

Pany jest tu ktoś kto zakładałdo Avanta suba Bose z mazdy 6 ? Potrzebuje pomocy, w które kabelki suba się mam wpiąć. 

vuUwcJi.jpg

1eIxeg7.jpg

-----  >>> hq1j3ty.jpg     <<<  -----

19'  Styling  132 - Pompei S5 9J et 33  / Gwint /  Bi-Xenon Koito Q5 - Intemo / GTB 2260VZK / S4-Line pack ...

https://a4-klub.pl/topic/361973-a4-b6-avantador-s4line-gtb-2260vzk-styling-132-1939-bix-intemo-continue-by-kojk/