Jump to content

B6 DIVISION

Recommended Posts

To akurat stara sprężarka, która się zatarła z powodu rdzy i wilgoci w układzie (nymieckie serwisy nie wiedzą o istnieniu filtra, który co 2 lata należy wymienić). Nowa jak na razie siedzi, z powodu braku czasu zdemontowania wszystkiego i unieruchomienia auta, Strzała nie dostał bo jest osłona i to stało sie podczas jazdy po autostradzie : jazda po równiutkim asfalcie i nagle załącza się econ. Mozliwe, że później jak jechałem szybciej zatarło się sprzęgiełko i nie słyszałem jak kawałek korbowodu znalazł ujście na zewnątrz sprężarki :D

• Replies 85.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• jozek726

5819

• Wandej

4732

• wladi

3829

• kaju

3327

Top Posters In This Topic

Mała aktualizacja. Kabelek z ali dotarł w 10 dni. Procesor się zgadza. Laptop nie czyta dołączonej płytki mini CD, ale to nic, soft łatwo znaleźć.

IMG_20210324_155955 VCDS ATMEGA162.jpg

Ciekawy ten chińczyk, można go nauczyć nowych rzeczy :)

Panowie pytanko - nakladki na padały - dla znajogo szukam. Ori rs4 odpadają-cena. Jakaś altetnatywa? 

1 godzinę temu, MARCIN607 napisał:

Panowie pytanko - nakladki na padały - dla znajogo szukam. Ori rs4 odpadają-cena. Jakaś altetnatywa? 

IMG-20200624-WA0000.jpg

3 godziny temu, MARCIN607 napisał:

aliexpress. Grosze kosztuje, wyglada jak ori, nie niszczy sie w trakcie uzytkowania.

IMG_20190830_173647.jpg

Linkiem Poratujcie :-) p&p są? 

14 minut temu, MARCIN607 napisał:

Linkiem Poratujcie :-) p&p są? 

Minimalnego dopieszczenia wymagaja. W moim przypadku nakladka na pedal hamulca byla za luzna i spadala w trakcie jazdy, wiec ja przykleilem na klej do szyb XD (zostal po montazu lotki na klape to co sie bedzie marnowac :D). Dodatkowo w podstopnicy trzeba bylo porobic otwory na zatrzaski, zebys mogl nakladke nalozyc na nia. Korzystalem z opisu tu 

Podrzuce link na PW do aukcji z ktorej bralem.

Pany tłumik z 1.8t oddam za free do soboty. Odbiór Kielce. Bez końcowek bo ktoś uciął. 

Panowie szybkie pytanie...

Czy ktoś z Was dokładał łopatki zmiany biegów do kierownicy która ich nie ma? Czy jest to wykonalne czy niestety trzeba mieć kierownicę dedykowaną pod łopatki?

Mam kierownicę 4 ramienną z B7 jak coś. (przyciski MF mam z obsługą łopatek tylko kwestia czy pod kierownicę da się je upchnąć.

Nie wie czy dasz radę bez rzeźbienia. Kierownica z łopatkami ma specjalne miejsca w ramionach (wypustki), do których chowają się łopatki. Kiera bez łopatek takich nie ma. 

Screenshot_20210325-141439_Opera.jpg

Screenshot_20210325-141649_Opera.jpg

Screenshot_20210325-141249_Opera.jpg

Screenshot_20210325-141120_Opera.jpg

Screenshot_20210325-141448_Opera.jpg

dzięki za foty, właśnie próbowałem jakieś znaleźć z tyłu kierownice jak to wygląda ale mi nie szło. Teraz już wszystko jasne, pomyślę czy da się coś z tym zrobić, a jak nie to temat przepadnie.

Jeszcze raz dzięki.

:hi:Albo samą kierę kupić już z łopatkami. Tylko znaleźć nie świeczkę w dobrym stanie za przystępną cenę jest nie łatwo. 

2 minuty temu, Muskel1 napisał:

:hi:Albo samą kierę kupić już z łopatkami. Tylko znaleźć nie świeczkę w dobrym stanie za przystępną cenę jest nie łatwo. 

odpada, wczoraj wsadziłem kierownice z grzaniem :) może na tej mojej starej potrenuję rezanie pod łopatki bo tak na pierwszy rzut oka jest do zrobienie i nawet by nie było widać ale trzeba by zrobić test :)

6 minut temu, MaTeo85 napisał:

odpada, wczoraj wsadziłem kierownice z grzaniem :) może na tej mojej starej potrenuję rezanie pod łopatki bo tak na pierwszy rzut oka jest do zrobienie i nawet by nie było widać ale trzeba by zrobić test :)

😄👍No to czekamy na efekty. 

:hi: Panowie gdzie najlepiej zregenerować zaciski hamulcowe wraz z malowaniem ? 

17 minut temu, jozek726 napisał:

Do Dev-a wyślij

2 godziny temu, jozek726 napisał:

Najlepiej większe zregenerowane. Jak wyżej @Dev lub @rs dziadek.

4 godziny temu, jozek726 napisał:

Zawieź do Karsina do mojego kolegi to mi.podrzuci na warsztat. Jest często u mnie.

3 godziny temu, Dev napisał:

Zawieź do Karsina do mojego kolegi to mi.podrzuci na warsztat. Jest często u mnie.

Ile za komplet z s3 8p chcesz ? Malowanie na czarno + wiadomo wymiana tego co trzeba będzie 

8 minut temu, jozek726 napisał:

Ile za komplet z s3 8p chcesz ? Malowanie na czarno + wiadomo wymiana tego co trzeba będzie 

zadzwon rano

693456699

Niech mnie ktoś oświeci ... Felgi Avus III to jakiś giga rarytas? Poszukuje już dobre trzy tygodnie i nic dobrego znaleźć nie mogę /o\ 

39 minut temu, zakix napisał:

Niech mnie ktoś oświeci ... Felgi Avus III to jakiś giga rarytas? Poszukuje już dobre trzy tygodnie i nic dobrego znaleźć nie mogę /o\ 

jak widac

38 minut temu, zakix napisał:

Kup sobie jakieś zaorane, dasz do malowania i masz perełki. Nie każdy też wie, że akurat ta felga, którą sprzedaje nazywa się Avus III :rolleyes:

Edited by R4xx
12 minut temu, R4xx napisał:

... Nie każdy też wie, że akurat ta felga, którą sprzedaje nazywa się Avus III :rolleyes:

Dokładnie, a do tego masa ludzi myli avus z avus 2 i avus 3, zresztą sam mam z tym problem.

Mam avusy i na moje jest to wersja 2 takie jak tu

https://www.original-felgen.com/8e0601025jz17.html

Chyba że się mylę?

ja pompei 19" 9J ET33 szukałem z 3-4 miesiące wszystkie warianty były ale nie te co chciałem a chciałem o tych właśnie parametrach ET43 I 8.5J nie wchodziło w grę spokojnie szukaj a w końcu znajdziesz 

avusy 3 raczej trudno pomylić, jedyne minimalnie podobne to avusy2 ale to 17"
musisz szukać nie tylko jako avus ale kombinować po producencie i parametrach 5x112 audi ronal 18" et43 i różne kombinacje :D  szukać na allegro nie tylko jako felgi ale też kół, może ktoś sprzedaje z zajechanymi oponami

Dokładnie. Ja swoje RSy znalazłem wśród setek ogłoszeń pod hasłem "audi koła". Wpisane błędne parametry, opisu brak.. Jedynie rozmiar się zgadzał :decayed: sprzedawca nawet nie myślał, żeby spróbować mierzyć ET. Wiedziałem, że ściągnięte z A6 i że pasowały. Tyle :grin:

Szukaj, czekaj a coś na pewno wpadnie :wink:

Edited by R4xx

Najszybciej wyszukaj obrazkiem w google.

1 godzinę temu, R4xx napisał:

Szukaj, czekaj a coś na pewno wpadnie :wink:

Taki mam zamiar ;)