Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co jest spicie wszyscy?

Tapnięte z SGS5

gdzie tam mordo :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja właśnie wróciłem z hali i wprowadzam drugiego heinekena:kox:

Coś Tomcrac ostatnio mi nie przygryza:whistling:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Co jest spicie wszyscy?

Tapnięte z SGS5

Niee. Weekend sie zaczal :D A cos chciales? :grin:

Opublikowano

Siema, nie ma ktos do opchniecia grilla w maskę w chromie w dobrej kasie , bede miał do sprzedania zderzaki przod tył od s4 b6 avant, do lakierowania, za 2800, dobra cena :) ?

Edytowane przez kaj82

Opublikowano

Siema, nie ma ktos do opchniecia grilla w maskę w chromie w dobrej kasie , bede miał do sprzedania zderzaki przod tył od s4 b6 avant, do lakierowania, za 2800, dobra cena :) ?

zwykły grill ?

Opublikowano

Ja właśnie wróciłem z hali i wprowadzam drugiego heinekena:kox:

Coś Tomcrac ostatnio mi nie przygryza:whistling:

Tapnięte z SGS5

a to widze ze tesknisz za chlosta czasami co :P

:hi:

Opublikowano
:hi: ja bym kupił dolny gril s4 hak by ktoś miał ;)
Opublikowano

Jozek a masz foty jakieś jak wygląda góra plus dół dociety na furce w zwyklaku zderzaku?

Opublikowano

U siebie mam takie 3 doładowanie, cisnienie oleju i temperatura spallin

741c3065b9d0185am.jpg

e091bd21219e453dm.jpg

Maja mozliwość podswietlania na biało i czerwono chętnie zamienił bym na takie same ale z czerwonym i bialym pdswietlaniem

miejsce to samo co u mnie, tyle ze mam jeden kurnik mniej :decayed:

Opublikowano

Gdzieś miałem ale nie wiem gdzie :/

Opublikowano

Pany ma ktoś foto jak wygląda 288mm z przodu i 255mm z tyłu na aucie?

m/w takie foto

sam24251280x768.jpg

Opublikowano

Ja właśnie wróciłem z hali i wprowadzam drugiego heinekena:kox:

Coś Tomcrac ostatnio mi nie przygryza:whistling:

Tapnięte z SGS5

a to widze ze tesknisz za chlosta czasami co :P

:hi:

No właśnie dawno nie ustawiałem Cie w szeregu :decayed:

Opublikowano

Ja właśnie wróciłem z hali i wprowadzam drugiego heinekena:kox:

Coś Tomcrac ostatnio mi nie przygryza:whistling:

Tapnięte z SGS5

a to widze ze tesknisz za chlosta czasami co :P

:hi:

No właśnie dawno nie ustawiałem Cie w szeregu :decayed:

poczekaj jeszcze bedzie okazja to ci pokaze jak sie ustawia w szeregu mendo :P:decayed:

Opublikowano

Ja właśnie wróciłem z hali i wprowadzam drugiego heinekena:kox:

Coś Tomcrac ostatnio mi nie przygryza:whistling:

Tapnięte z SGS5

a to widze ze tesknisz za chlosta czasami co :P

:hi:

No właśnie dawno nie ustawiałem Cie w szeregu :decayed:

poczekaj jeszcze bedzie okazja to ci pokaze jak sie ustawia w szeregu mendo :P:decayed:

Do bukowiny przyjedź :naughty: W tym roku też się wybieram :naughty:

Znaczy w następnym :decayed:

Edytowane przez Wandej

Opublikowano

Za mało alko w bukowinie hahaha ;)

Opublikowano

Ja właśnie wróciłem z hali i wprowadzam drugiego heinekena:kox:

Coś Tomcrac ostatnio mi nie przygryza:whistling:

Tapnięte z SGS5

a to widze ze tesknisz za chlosta czasami co :P

:hi:

No właśnie dawno nie ustawiałem Cie w szeregu :decayed:

poczekaj jeszcze bedzie okazja to ci pokaze jak sie ustawia w szeregu mendo :P:decayed:

Do bukowiny przyjedź :naughty: W tym roku też się wybieram :naughty:

Znaczy w następnym :decayed:

no to szykuj watrobe bo ja tez bede :naughty:

Opublikowano

Koledzy jaki jest nr airbaga kierownicy 3-ramiennej z B7? Czy 4-ramienna i 3-ramienna ma tez sam nr i roznia sie tylko zaslepka w sensie wydrazeniami pod rodzaj kiery?

Opublikowano

Ja właśnie wróciłem z hali i wprowadzam drugiego heinekena:kox:

Coś Tomcrac ostatnio mi nie przygryza:whistling:

Tapnięte z SGS5

a to widze ze tesknisz za chlosta czasami co :P

:hi:

No właśnie dawno nie ustawiałem Cie w szeregu :decayed:

poczekaj jeszcze bedzie okazja to ci pokaze jak sie ustawia w szeregu mendo :P:decayed:

Do bukowiny przyjedź :naughty: W tym roku też się wybieram :naughty:

Znaczy w następnym :decayed:

no to szykuj watrobe bo ja tez bede :naughty:

Trzymam za słowo :kox:

Opublikowano

Ja właśnie wróciłem z hali i wprowadzam drugiego heinekena:kox:

Coś Tomcrac ostatnio mi nie przygryza:whistling:

Tapnięte z SGS5

a to widze ze tesknisz za chlosta czasami co :P

:hi:

No właśnie dawno nie ustawiałem Cie w szeregu :decayed:

poczekaj jeszcze bedzie okazja to ci pokaze jak sie ustawia w szeregu mendo :P:decayed:

Do bukowiny przyjedź :naughty: W tym roku też się wybieram :naughty:

Znaczy w następnym :decayed:

no to szykuj watrobe bo ja tez bede :naughty:

Trzymam za słowo :kox:

nie ty jeden :decayed:

Opublikowano

Ja właśnie wróciłem z hali i wprowadzam drugiego heinekena:kox:

Coś Tomcrac ostatnio mi nie przygryza:whistling:

Tapnięte z SGS5

a to widze ze tesknisz za chlosta czasami co :P

:hi:

No właśnie dawno nie ustawiałem Cie w szeregu :decayed:

poczekaj jeszcze bedzie okazja to ci pokaze jak sie ustawia w szeregu mendo :P:decayed:

Do bukowiny przyjedź :naughty: W tym roku też się wybieram :naughty:

Znaczy w następnym :decayed:

najpierw trzeba znać termin dokładny :D no i możemy działać , oczywiście przygotować też wątrobę hyhy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.