Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bry

Opublikowano

Często małego wożę z przodu, więc się przyda

ale tylko, jak fotelik tyłem zamontowany :wink:

No gdzie, tak nie można przewozić w żadnym aucie z poduchą....

Piszesz, że się przyda, młodego wozisz z przodu. Dedukuję, że już nie jeździ w pierwszym foteliku-nosidełku, więc nie wiem po kiego Ci wyłącznik.

Dzieciaki przy poduszce pasażera możesz wozić zawsze i wyłącznie w fotelikach normalnie(nie tyłem) zamontowanych. A tyłem nie, bo w razie wybuchu wbije fotelik w fotel. U mnie mam już czasami dość młodego z przodu, 4lata w maju skończył i całą drogę nadaje: czerwone, wyprzedzaj, inną piosenkę, nie tędy itd...

Znam to hahahaha

Dziecko może jeździć z przodu w foteliku przodem do kierunku jazdy z właczona poducha . Tak mówią przeposy a pies może ich nie znać to normalne ;) .

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:

Opublikowano

To ja tez sie przywitam :hi:

Opublikowano

:hi:

Mili Państwo podrzuci ktoś nr części, dokładnie plastikowej prowadnicy bagnetu oleju :question:

Się wzięła i popękała :decayed:

No chyba że komuś zawadza w garażu to słać do mnie w te pędy :wink:

Opublikowano

Panowie. Będę zmieniał kiere 4 ramienna zwykłą na 3 ramienną multi. Mam kiere, poduchę i taśmę. Co jeszcze potrzebuje?

Opublikowano

Nie widział ktoś jakiejś promocji w ASO na ori gumowe dywaniki? :)

Panowie. Będę zmieniał kiere 4 ramienna zwykłą na 3 ramienną multi. Mam kiere, poduchę i taśmę. Co jeszcze potrzebuje?

Musisz miec modul z B7 Q lub R. Do tego okablowanie poduchy pod multi

Edytowane przez biggman

Opublikowano

Aha bo u mnie jest midline w b6 i myślałem że będzie śmigać. A jeśli poducha nie ma okablowania to stare bedzie pasować czy też muszę kupić z b7?


O nie doczytałem. Czyli moduł i okablowanie. i bedzie lala?

Opublikowano

Tak i jeszcze jedna rzecz lacznik poduszki 4pin. Jak cos wszystko mam lacznie z lacznikiem 4pin ;)

Edytowane przez biggman

Opublikowano

Karol podaj ceny na PW :wink:

Opublikowano

Poszlo PW ;)

Opublikowano

Nie widział ktoś jakiejś promocji w ASO na ori gumowe dywaniki? :)

Panowie. Będę zmieniał kiere 4 ramienna zwykłą na 3 ramienną multi. Mam kiere, poduchę i taśmę. Co jeszcze potrzebuje?

Musisz miec modul z B7 Q lub R. Do tego okablowanie poduchy pod multi

Rok temu była akcja zima i przecenione gumowe. Bez rabatu wychodził przód i tył <200pln. Po rabatach zanabyłem wtedy za fajna kase. Trzeba śledzić stronę na bieżąco

1nDJ3z5.jpg

Edytowane przez turzol

Opublikowano

Panowie komus webasto ;)?

Sa 3 sztuki ;)

1db5f3ba3446c11d7945f25feb87362e.jpg

Sent from my Iphone 6

pw na WotsApie

Edytowane przez Bielun22

Opublikowano

Panowie komus webasto ;)?

Sa 3 sztuki ;)1db5f3ba3446c11d7945f25feb87362e.jpg

Sent from my Iphone 6

Brac Panowie. Ja dodam ze swojej strony ze nikt wam tak profi nie zalozy webasto jak Marcin :good::kox:

Nie widział ktoś jakiejś promocji w ASO na ori gumowe dywaniki? :)

Panowie. Będę zmieniał kiere 4 ramienna zwykłą na 3 ramienną multi. Mam kiere, poduchę i taśmę. Co jeszcze potrzebuje?

Musisz miec modul z B7 Q lub R. Do tego okablowanie poduchy pod multi

Rok temu była akcja zima i przecenione gumowe. Bez rabatu wychodził przód i tył <200pln. Po rabatach zanabyłem wtedy za fajna kase. Trzeba śledzić stronę na bieżąco

1nDJ3z5.jpg

To faktycznie przegapilem bo mam dobre rabaty do tego w ASO :( a na jakiej stronie oglaszaja takie promocje? U mnie jest salon VW i tu zamawiam wszystkie graty

Edytowane przez biggman

Opublikowano

ja zawsze sprawdzam na stronie u lokalnego dealera Audi

Opublikowano

Dzieki Artur, tak zrobie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.