Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wandej masz moze na sprzedaz jeszcze zaslepke kiery b7 3ramiennej?

Bielun już ją ujeżdża :decayed:

Jeszcze nie była ujeżdzana dopiero po 17 grudnia będę ją miętolił... :grin:

ale jaki problem masz? na allegro weź zakup tą zaślepkę do kiery 3 ramiennej :) z tego samego źródła była...

Problem zaden, poprostu wolalem dac zarobic koledze z forum.
jak chcesz mogę ci moją starą opierniczyć zaślepke :wink: z wytartym chromem na tej ramce wokół znaczka OOOO :kwasny:
Heh, dzieki. Taka tez mam.

Powiedz mi fla pewnosci jaki masz nr airbaga 3ramiennego.

nie mogę Ci tego powiedzieć.... Bo moj jasiek jest 2500km ode mnie :;D:

Ładnie wystrzelił :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ładnie wystrzelił :grin:

tu sie nie ma z czego śmiac tu trza płakac ;(
Opublikowano

Podpowiedzcie koledzy bo musze miec jasnosc. Kupilem airbaga 3ramiennego o nr 8E0880201DE. Nie mam pewnosci czy to bankowo od kiery 3ramiennej czy tylko ktos podmienil zaslepke.

Opublikowano

Panowie miał ktoś styczność z włoskimi odpowiednikami felg Avus III :co:

Opublikowano

Panowie miał ktoś styczność z włoskimi odpowiednikami felg Avus III :co:

plastelina

Opublikowano

Panowie miał ktoś styczność z włoskimi odpowiednikami felg Avus III :co:

plastelina
Jak walki w dwaipol:decayed:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Panowie miał ktoś styczność z włoskimi odpowiednikami felg Avus III :co:

plastelina
Jak walki w dwaipol:decayed:

Tapnięte z SGS5

jak ja Cie kocham :giveheart:

Opublikowano

Panowie miał ktoś styczność z włoskimi odpowiednikami felg Avus III :co:

plastelina
Jak walki w dwaipol:decayed:

Tapnięte z SGS5

i rzadkie jak olej w 2.0 ALT :grin:

Opublikowano

Panowie miał ktoś styczność z włoskimi odpowiednikami felg Avus III :co:

plastelina
Jak walki w dwaipol:decayed:

Tapnięte z SGS5

i rzadkie jak olej w 2.0 ALT :grin:
I co najmniej tak ujowe jak zatrzasniecie kluczyków w bagaju:decayed:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Wandej 1:0 Bielun22 :facepalm::grin:

Opublikowano

liżcie sobie d*py beze mnie, ide spać :grin: Wandej, między nami już bliżej niż dalej i Ty wiesz o co teges :wink: na łączach :buziak:

Opublikowano

liżcie sobie d*py beze mnie

nie dzięki ja już po kolacji :grin::grin:

Opublikowano

Ile warte są bixy oryginał do b6?

Kompletne ze wszystkim. Gotowe do założenia :-)

Naciapane z Zetki

Edytowane przez dariuszqw

Opublikowano

ok 800zł, za tyle pamiętam że sprzedawałem kiedyś

Opublikowano

Ok, dzięki [emoji1] ktoś może szuka bixow?

Naciapane z Zetki

Opublikowano

Az tyle? Ja wystawiłem za 500 to nikt nie chciał :wink:

Edytowane przez miki

Opublikowano

rok temu, ale to chyba nie ma znaczenia

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Ema.

Silniczki od klap klimatronika są wszystkie takie same, czy trzeba dokładnie taki kupić, który jest niesprawny?

Bo już mnie c... jasny strzela z tym nawiewem.

Opublikowano

:hi: siema

przyznac sie kto mi sprzatnal zderzak sline z allegro pod pdc i spryski :whistling:


Wandej 1:0 Bielun22 :facepalm::grin:

:grin::grin::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.