Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

liżcie sobie d*py beze mnie, ide spać :grin: Wandej, między nami już bliżej niż dalej i Ty wiesz o co teges :wink: na łączach :buziak:

Szykować lawete?:decayed:

Tapnięte z SGS5

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie, palete wałków :decayed:

Opublikowano

Panowie macie jakiegos konkretnego/sprawdzonego sprzedawce od mat do bagazika tych takich gumowato-plastikowo podobnych??

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ema.

Silniczki od klap klimatronika są wszystkie takie same, czy trzeba dokładnie taki kupić, który jest niesprawny?

Bo już mnie c... jasny strzela z tym nawiewem.

Jakby co to mam wszystkie rodzaje już poprawionych silniczków. ;)

Opublikowano
:hi: all
Opublikowano

:hi:

Panowie jakie macie sposoby na przymarzające uszczelki? Jakiś konkretny płyn, ewentualnie jakieś domowe środki? Pracuję teraz na nocki i po zmianie jak chce wsiąść do samochodu to drzwi mi przymarzają... Z przodu jeszcze da radę otworzyć, ale z tyłu to już tragedia :facepalm: Zachciało mi się myjki przy takich temperaturach... :facepalm:

Opublikowano

:hi:

Panowie jakie macie sposoby na przymarzające uszczelki? Jakiś konkretny płyn, ewentualnie jakieś domowe środki? Pracuję teraz na nocki i po zmianie jak chce wsiąść do samochodu to drzwi mi przymarzają... Z przodu jeszcze da radę otworzyć, ale z tyłu to już tragedia :facepalm: Zachciało mi się myjki przy takich temperaturach... :facepalm:

wazelina only

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

988972_744388252302732_23206695008855401

Nie mam pytań :kox:

Opublikowano

Panowie , potrzebuję informacji . Chcę sobie wymienić dekory na szczotkowane aluminium. Sądziłem że jest dwa rodzaje : 1nk oraz 7n6 ale na dekorach które chcę kupić widnieje coś takiego : AL 51233-06 Q88 # 08S

Domyślam się że Q88 to barwa tych dekorów ale czym się różnią 1nk , 7n6 a Q 88 ?

Opublikowano

:hi:

Panowie jakie macie sposoby na przymarzające uszczelki? Jakiś konkretny płyn, ewentualnie jakieś domowe środki? Pracuję teraz na nocki i po zmianie jak chce wsiąść do samochodu to drzwi mi przymarzają... Z przodu jeszcze da radę otworzyć, ale z tyłu to już tragedia :facepalm: Zachciało mi się myjki przy takich temperaturach... :facepalm:

webasto :kox::wink:

Panowie , potrzebuję informacji . Chcę sobie wymienić dekory na szczotkowane aluminium. Sądziłem że jest dwa rodzaje : 1nk oraz 7n6 ale na dekorach które chcę kupić widnieje coś takiego : AL 51233-06 Q88 # 08S

Domyślam się że Q88 to barwa tych dekorów ale czym się różnią 1nk , 7n6 a Q 88 ?

Q88 mają troszkę inny odcień od 1NK i chyba do Q88 nie pa popielniczek w kolor, same listwy

Edytowane przez biggman

Opublikowano

988972_744388252302732_23206695008855401

Nie mam pytań :kox:

co to za zderzak??

Opublikowano

Przerobiony i wyrezany s-line

Opublikowano

:hi:

Panowie jakie macie sposoby na przymarzające uszczelki? Jakiś konkretny płyn, ewentualnie jakieś domowe środki? Pracuję teraz na nocki i po zmianie jak chce wsiąść do samochodu to drzwi mi przymarzają... Z przodu jeszcze da radę otworzyć, ale z tyłu to już tragedia :facepalm: Zachciało mi się myjki przy takich temperaturach... :facepalm:

webasto :kox::wink:

Tak czułem, że wspomnisz o webasto :whip2::D

Na tą zimę już się nie pojawi, ale za rok będę chciał mieć piecyk w samochodzie :kox: Chyba przestanę Cię odwiedzać bo tylko bardziej się nakręcam na realizację modów które planowałem w przyszłości, ale po zobaczeniu ich u Ciebie nie mogę wytrzymać dłużej niż miesiąc bez dłubania... Jesteś złym biggmanem! :grin:

Opublikowano

:hi:

Panowie ile jest warte 2,5 TDI, quattro 6 skrzynia, avant, 2001? plus minus?

Opublikowano

:hi:

Panowie ile jest warte 2,5 TDI, quattro 6 skrzynia, avant, 2001? plus minus?

Jak chcesz kupić to bierz bo złom teraz staniał mocno a jak sprzedać to poczekaj :decayed:

Opublikowano

:hi:

Panowie ile jest warte 2,5 TDI, quattro 6 skrzynia, avant, 2001? plus minus?

a za ile mozesz to mieć?

Opublikowano

Ema.

Silniczki od klap klimatronika są wszystkie takie same, czy trzeba dokładnie taki kupić, który jest niesprawny?

Bo już mnie c... jasny strzela z tym nawiewem.

Jakby co to mam wszystkie rodzaje już poprawionych silniczków. ;)

Odezwę się do Ciebie jutro, bo własnie do roboty na nockę idę. Sprawdzę jakie błędy mi wywala ten śmietnik i który silniczek konkretnie potrzebny :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.