Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany wymieniał ktoś może w AVFie tą rułkę przy turbinie? Bo mam tam wytarty ząbek na tyle, że sączy z niego olejem, a dzisiaj mi zrzuciło węża.

Zakładał ktoś coś takiego lub podobnego i może podlinkowac?

http://allegro.pl/rura-waz-turbo-turbiny-audi-a4-a6-1-9-tdi-awx-avf-i4846099450.html

Bierz dobra cena no chyba że wolisz z aso za 900 zł :D

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No taki jest plan, żeby wziąśc tą co w linku, tylko pytam czy miał ktoś z nią, lub podobną z alle do czynienia ?! :eusathink:

Opublikowano

Można jakoś czasowo uzyskać dostęp do działu sprzedam? Bo trochę postów mi brakuje a nie jestem fachowcem żeby w dziale technicznym udzielać porad:/

edit. poprawione

Edytowane przez RicS3

Opublikowano

Można jakoś czasowo uzyskać dostęp do działu sprzedam? Bo trochę postów mi brakuje a nie jestem fachowcem żeby w dziale sprzedam udzielać porad:/

w dziale sprzedam nie udzielamy porad ;)

Opublikowano

Można jakoś czasowo uzyskać dostęp do działu sprzedam? Bo trochę postów mi brakuje a nie jestem fachowcem żeby w dziale technicznym udzielać porad:/

edit. poprawione

Zagadaj do kaja on zna się z prezesem i może Ci to załatwić:good:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Nooo Kaju to jest elegancki gość wszystko załatwi.....

Opublikowano

Można jakoś czasowo uzyskać dostęp do działu sprzedam? Bo trochę postów mi brakuje a nie jestem fachowcem żeby w dziale technicznym udzielać porad:/

edit. poprawione

Zagadaj do kaja on zna się z prezesem i może Ci to załatwić:good:

Tapnięte z SGS5

A to na 100% pewne, że tylko z działu technicznego się posty zliczają?
Opublikowano

Można jakoś czasowo uzyskać dostęp do działu sprzedam? Bo trochę postów mi brakuje a nie jestem fachowcem żeby w dziale technicznym udzielać porad:/

edit. poprawione

Zagadaj do kaja on zna się z prezesem i może Ci to załatwić :good:

Tapnięte z SGS5

Nooo Kaju to jest elegancki gość wszystko załatwi.....

co za mendy...

Opublikowano

Kaju & Józek obczajcie :naughty:

Opublikowano

Można jakoś czasowo uzyskać dostęp do działu sprzedam? Bo trochę postów mi brakuje a nie jestem fachowcem żeby w dziale technicznym udzielać porad:/

edit. poprawione

Pracuj pracuj :decayed:

Opublikowano

Pany wymieniał ktoś może w AVFie tą rułkę przy turbinie? Bo mam tam wytarty ząbek na tyle, że sączy z niego olejem, a dzisiaj mi zrzuciło węża.

Zakładał ktoś coś takiego lub podobnego i może podlinkowac?

http://allegro.pl/rura-waz-turbo-turbiny-audi-a4-a6-1-9-tdi-awx-avf-i4846099450.html

Bierz dobra cena no chyba że wolisz z aso za 900 zł :D

Ja kupowałem tez z aledrogo ale dałem coś koło 300zł bo mnie cena w aso zagięła jedyne 880pln :facepalm: (ja się pytam za co?) .. ale widziałem już gdzieś na forum z niebieskiego plastiku takiego jak kolanka do FMIC.

Opublikowano

Można jakoś czasowo uzyskać dostęp do działu sprzedam? Bo trochę postów mi brakuje a nie jestem fachowcem żeby w dziale technicznym udzielać porad:/

edit. poprawione

Zagadaj do kaja on zna się z prezesem i może Ci to załatwić :good:

Tapnięte z SGS5

Nooo Kaju to jest elegancki gość wszystko załatwi.....

co za mendy...

Bana od reki :decayed::polew:

Opublikowano

Można jakoś czasowo uzyskać dostęp do działu sprzedam? Bo trochę postów mi brakuje a nie jestem fachowcem żeby w dziale technicznym udzielać porad:/

edit. poprawione

Zagadaj do kaja on zna się z prezesem i może Ci to załatwić:good:

Tapnięte z SGS5

O! Kaju mi też możesz załatwić bo zaczynam trochę rezac, a nie udzielam się za bardzo w dziale technicznych, a parę rzeczy ze swojej a4 bym już z chęcią opylił :P

Pany nie macie do sprzedania poduszki od B7, tylko że pod kierownicę 3-ramienna? Przyjechała do mnie dzisiaj pikowana kiera multi, ale nie mogę poduchy znaleźć w przystępnej cenie [emoji20]

Opublikowano

Bielun22 - akurat robie przy gumie i porownujac z cenami roznych mieszanek gum, ktore robimy nie mam pojecia dlaczego te ceny sa tak kosmiczne ?! :/ a moglbys podlinkowac cos o tym z tego niebieskiego plastiku co piszesz?

Opublikowano

A tak z innej beczki, jakie przewody trzeba kupić jak chcemy coś rezać w wiązkach elektrycznych naszych audi? macie jakichś sprawdzonych sprzedawców na necie?

Opublikowano

To macie allegro od sprzedazy....

Opublikowano

Kaju wszystko w twoich rękach:decayed:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Kaju & Józek obczajcie :naughty:

dobre :P

tutaj zawsze się dobar nuta znajdzie :P

Opublikowano

Kaju & Józek obczajcie :naughty:

dobre :P

tutaj zawsze się dobar nuta znajdzie :P

Cała sala zapieldala :grin:

Opublikowano

Kaju & Józek obczajcie :naughty:

dobre :P

tutaj zawsze się dobar nuta znajdzie :P

Cała sala zapieldala :grin:

lubię to!!

ta ekipa zawsze za***rdala :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.