Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakby coś, to zapraszam :hi:

http://markon.sklep.pl/

przy stretchu a4-klub ma ceny takie, jak w ogłoszeniach komercyjnych :wink:

skąd taka nazwa firmy ?

czemu nie np : SZCZAROL :grin: :grin: :grin: :grin: :drinks:

a pomyśl jak moi synowie mają na imię i poskładaj :wink:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kaju masz jakąś luźna taśmę led i mógłbyś ją podłaczyć na lipe i pokazać jak to świeci w nocy z odległości jakieś 5m...? Szukam dla niej innego zastosowania :-)

Naciapane z Zetki

Opublikowano

Kaju masz jakąś luźna taśmę led i mógłbyś ją podłaczyć na lipe i pokazać jak to świeci w nocy z odległości jakieś 5m...? Szukam dla niej innego zastosowania :-)

Naciapane z Zetki

mam ale ciepłą białą. czerwoną co miałem to poszła do auta. dzisiaj już na pewno nie, jutro mi się przypomnij najlepiej na pw i napisz jak dokładnie Ci ją rozmieścić.
Opublikowano

Spoko, jutro będę walił ma PW ;-) kolor mi jest obojętny bo tylko chce zobaczyć jakie to daje światło w nocy.

Naciapane z Zetki

Opublikowano

jak się kabelek do vagowania wysra to da się coś z tym zrobić, w sensie naprawić?? jak nie to potrzebuje coś dobrego :kwasny:

Opublikowano

Pany miał ktoś z Was w B6 takie stołki albo chociaż siedział na takich - http://allegro.pl/fotele-kanapa-recaro-audi-a4-b6-b7-elektryka-i4807867597.html ?

Warto na to zwracać uwagę? Nienawidzę skórzanych stołków i szukam alternatywy do siebie.

Opublikowano

Pany miał ktoś z Was w B6 takie stołki albo chociaż siedział na takich - http://allegro.pl/fotele-kanapa-recaro-audi-a4-b6-b7-elektryka-i4807867597.html ?

Warto na to zwracać uwagę? Nienawidzę skórzanych stołków i szukam alternatywy do siebie.

warto

W materiale występowały bardzo rzadko, mój wyjechał z fabryki z Recarosami i nie zamienie na żadne inne :) Pełna wygoda na krótkich jak i długich dystansach i świetne trzymanie boczne. Z tym że ja akurat preferuje pełną skórę

Opublikowano

Pełna skórka jest the best :)

Opublikowano

Ćwiara ale w tym roku w BT Ci nie odpuszcze :P

Domin powtwierdzi ze wprawa jest :D

Z jozkiem uciekliście jak wołałem przy recepcji :) Ale nadrobimy :decayed:

spoko....loko ...Jozek niech Ci powie jak skonczylem pierwsza noc :P

Niosłem go, daliśmy rade :) teraz w BT powtórka będzie :dance:

http://www.ebay.de/itm/Aschenbecher-carbon-audi-s4-b6-/351234502692?pt=DE_Autoteile&hash=item51c7353024

ktoś mi zalicytuje ? :drinks:

Opublikowano

Ćwiara ale w tym roku w BT Ci nie odpuszcze :P

Domin powtwierdzi ze wprawa jest :D

Z jozkiem uciekliście jak wołałem przy recepcji :) Ale nadrobimy :decayed:

spoko....loko ...Jozek niech Ci powie jak skonczylem pierwsza noc :P

Niosłem go, daliśmy rade :) teraz w BT powtórka będzie :dance:

http://www.ebay.de/itm/Aschenbecher-carbon-audi-s4-b6-/351234502692?pt=DE_Autoteile&hash=item51c7353024

ktoś mi zalicytuje ? :drinks:

Wujek pomógłbym ale wysył tylko na Dojczlandy.. kogoś tam trzeba szukać

Opublikowano

a pacz nie spojrzałem nawet gdzie ten wysył , dzięki :thumbup1:

Opublikowano

a pacz nie spojrzałem nawet gdzie ten wysył , dzięki [emoji106]1:

Pisz do hamera on kogoś ma na niemcowni
Opublikowano

100 Andrzeje, Wandrzej Ty 103! :drunk:

Opublikowano

Stówa !!!!! :D

Opublikowano

Zawsze można na lato dać niżej na gwincie, fele 8.5 J i oponka 205/45/18. I dobrze wyglada, bo jest naciąg przez co niżej zejdzie i jest lekko na kierze i baku :grin:

Tyle, że ten rozmiar opon widziałem tylko w run flacie, więc będzie troszkę twardziej :wink:

Proszę Cię, raz miałem 215/35 i nigdy więcej tak wąskiej opony na lato, a co dopiero 205. Na takiej gumie szybciej w zakręt nie wejdziesz bo strach że polecisz.. To lepiej kupić szerszą felge i dać min 225.

Ćwiara ale w tym roku w BT Ci nie odpuszcze :P

Domin powtwierdzi ze wprawa jest :D

Z jozkiem uciekliście jak wołałem przy recepcji :) Ale nadrobimy :decayed:

spoko....loko ...Jozek niech Ci powie jak skonczylem pierwsza noc :P

Niosłem go, daliśmy rade :) teraz w BT powtórka będzie :dance:

http://www.ebay.de/itm/Aschenbecher-carbon-audi-s4-b6-/351234502692?pt=DE_Autoteile&hash=item51c7353024

ktoś mi zalicytuje ? :drinks:

Ile? Bo tam jest cena minimalna...

Ćwiara ale w tym roku w BT Ci nie odpuszcze :P

Domin powtwierdzi ze wprawa jest :D

Z jozkiem uciekliście jak wołałem przy recepcji :) Ale nadrobimy :decayed:

spoko....loko ...Jozek niech Ci powie jak skonczylem pierwsza noc :P

Niosłem go, daliśmy rade :) teraz w BT powtórka będzie :dance:

http://www.ebay.de/itm/Aschenbecher-carbon-audi-s4-b6-/351234502692?pt=DE_Autoteile&hash=item51c7353024

ktoś mi zalicytuje ? :drinks:

Ile? Bo tam jest cena minimalna...
Opublikowano

Zawsze można na lato dać niżej na gwincie, fele 8.5 J i oponka 205/45/18. I dobrze wyglada, bo jest naciąg przez co niżej zejdzie i jest lekko na kierze i baku :grin:

Tyle, że ten rozmiar opon widziałem tylko w run flacie, więc będzie troszkę twardziej :wink:

Proszę Cię, raz miałem 215/35 i nigdy więcej tak wąskiej opony na lato, a co dopiero 205. Na takiej gumie szybciej w zakręt nie wejdziesz bo strach że polecisz.. To lepiej kupić szerszą felge i dać min 225.

Ktoś chce kupić 215/35? :decayed:

Edytowane przez Armi

Opublikowano

c5ffe7a8f71743302bb866b81c13d09b.jpg

Taka sytuacja wczoraj

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Stówka oszukisto !!!!

Opublikowano

c5ffe7a8f71743302bb866b81c13d09b.jpg

Taka sytuacja wczoraj

Tapnięte z SGS5

Jak to miła być opona to chyba złapałeś kapcia :grin::grin: :grin:

Opublikowano

Mordo NAJLEPSZEGO :drunk::drinks::drunk::drinks:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.