Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany potrzebuje przedłużyc kabel od kina domowego. Ktoś robi takie operacje? Jak sam to polutuje to nie wiem co z tego wyjdzie :decayed:

HDMI?
No co Ty hdmi to można kupić i ze 30m pewnie. Chodzi o kabel 13 pin do kina domowego samsung. Po przemeblowaniu stoi i się kurzy bo kie mam jak podpiąć sterownika do aktywnego suba

Tapnięte z SGS5

To lutuj :decayed:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Pany jak się nazywa taka płetwa z przodu pod zderzakiem na wysokości koła? Wygląda jak mały chlapacz ale z przodu koła a nie z tyłu. Jak tego szukać bo gdzieś dzisiaj zgubiłem.

Spojler nadkola. 3 dychy na alledrogo nowy.
Opublikowano

Pany jak się nazywa taka płetwa z przodu pod zderzakiem na wysokości koła? Wygląda jak mały chlapacz ale z przodu koła a nie z tyłu. Jak tego szukać bo gdzieś dzisiaj zgubiłem.

Spojler nadkola. 3 dychy na alledrogo nowy.
Tyle samo w aso bez rabatu
Opublikowano

Ooooo a jak się to montuje? Bo mi sie zderzak rozjezdza a to pewnie by scaliło go z nadkolem . Dobrze myśle?

Opublikowano

Ooooo a jak się to montuje? Bo mi sie zderzak rozjezdza a to pewnie by scaliło go z nadkolem . Dobrze myśle?

źle myslisz. To scala nadkole z osłoną silnika

Opublikowano

Ooooo a jak się to montuje? Bo mi sie zderzak rozjezdza a to pewnie by scaliło go z nadkolem . Dobrze myśle?

Niedobrze. Ten spojlerek Ci zderzaka nie przytrzyma :P

Na allegro właśnie ASO sprzedaje : http://allegro.pl/oryg-spojler-kola-dokladka-nadkola-audi-a4-b6-b7-l-i4831746831.html Już Koledze linka zapodałem ponieważ ja nie mam akurat a że nie jestem egoistą to Mu podpowiedziałem gdzie kupi najtaniej.

W sumie to w porządku ze mnie Gościu mimo że Bielun22 obrabia mi d*pę w Irlandii ...

:polew:

Opublikowano

Ooooo a jak się to montuje? Bo mi sie zderzak rozjezdza a to pewnie by scaliło go z nadkolem . Dobrze myśle?

Niedobrze. Ten spojlerek Ci zderzaka nie przytrzyma :P

Na allegro właśnie ASO sprzedaje : http://allegro.pl/oryg-spojler-kola-dokladka-nadkola-audi-a4-b6-b7-l-i4831746831.html Już Koledze linka zapodałem ponieważ ja nie mam akurat a że nie jestem egoistą to Mu podpowiedziałem gdzie kupi najtaniej.

W sumie to w porządku ze mnie Gościu mimo że Bielun22 obrabia mi d*pę w Irlandii ...

:polew:

Potwierdzam, koleś jest w porządku:D
Opublikowano

Ooooo a jak się to montuje? Bo mi sie zderzak rozjezdza a to pewnie by scaliło go z nadkolem . Dobrze myśle?

jak ci nie trzyma na bokach to ślizgi masz wyjechane i trzeba zapodać nowe.

Opublikowano

To może osłona silnika powinna trzymać dolna część zderzaka? :) a może po prostu to tak ma odstawać hehehe

Opublikowano

tumblr_inline_neflcaxvkk1sfdvhq.gif

Opublikowano

Mieszka ktos w okolicy Barlinka?

Opublikowano

W sumie to w porządku ze mnie Gościu
i fajne nagrobki projektujesz :ph34r:
Opublikowano

Ooooo a jak się to montuje? Bo mi sie zderzak rozjezdza a to pewnie by scaliło go z nadkolem . Dobrze myśle?

jak ci nie trzyma na bokach to ślizgi masz wyjechane i trzeba zapodać nowe.

Mi chodzi o dolną cześć zderzaka na której lezakuje sobie osłona . U mnie ona nie jest w poziomie tylko jakby porozchylana w dół troche po obu stronach tak samo :D .
Opublikowano

Zwracam się z uprzejmą prośbą do Adminów tego forum o ukaranie ostrzezeniem pomawiacza forumowego : R7 JAREK . Prośbę swą motywuje tym iż publicznie ośmielił się znieważyć moją SKROMNĄ :D osobę mówiąc -cytuje:


W sumie to w porządku ze mnie Gościu mimo że Bielun22 obrabia mi d*pę w Irlandii ...

Pragnę też ostrzec forumowiczów iż wyżej wymieniony osobnik -czyt. R7 JAREK sprzedaje pseudo grille S4 http://olx.pl/oferta/grill-atrapa-s4-b6-audi-a4-komplet-s-line-CID5-ID81GCD.html#943e59adf1

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Bielun co tu szerzysz propagande :grin::decayed::decayed:

Opublikowano
:D
Opublikowano

Bielun co tu szerzysz propagande :grin::decayed::decayed:

:polew:

Opublikowano

Kurfa Bielun - to ja Cię miałem za Kumpla a Ty mi wbijasz nóż w plery ?!

To z Twoją Siostrą to była pomyłka ... nie wiedziałem że to Twoja Siorka ...

funny-man-face-not-listening.gif

:polew:

Opublikowano

Masz fpierdol... :decayed:

to była Twoja babcia a nie moja siostra :buhaha::buhaha:

Edytowane przez Bielun22

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.