Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak kupie panel 2din to przełoże flaki bez większych ceregieli?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bongod weź te Twoje mądrości zostaw dla siebie.

To aż nie możliwe ze nie chce wejść, musi to tam wejść. Popróbować jeszcze musisz, ja kiedyś też miałem problem ale wlazlo mi idealnie ;)

Opublikowano

A wiecie może jakie mają odblokowane kodowanie w 1 din ?

Bongod weź te Twoje mądrości zostaw dla siebie.

To aż nie możliwe ze nie chce wejść, musi to tam wejść. Popróbować jeszcze musisz, ja kiedyś też miałem problem ale wlazlo mi idealnie ;)

Jakie mądrości ?? Bo nie kumam. Przeciez już ustalone że to 1 din .
Opublikowano

miałem już klimatonik 8E0 820 043 AH który był od 18 stopni a nie od 16, był z początku 2004, także po numerze na 100% nie da się określić czy będzie miał 16stopni, bardziej po dacie produkcji


jak kupie panel 2din to przełoże flaki bez większych ceregieli?

Artur wszystko da się przełożyć bez problemu. Jak byś miał z czymś problem dzwoń ;)

Edytowane przez biggman

Opublikowano

Kucze nie chce mi się adapterów zakładać ale coś czytałem że zdarzają się takie co można je przekodować na 16 .

Edytowane przez bongod

Opublikowano

jak kupie panel 2din to przełoże flaki bez większych ceregieli?

Bez problemu

Opublikowano

miałem już klimatonik 8E0 820 043 AH który był od 18 stopni a nie od 16, był z początku 2004, także po numerze na 100% nie da się określić czy będzie miał 16stopni, bardziej po dacie produkcji

jak kupie panel 2din to przełoże flaki bez większych ceregieli?

Artur wszystko da się przełożyć bez problemu. Jak byś miał z czymś problem dz

woń ;)

Karol ale ten jest na bank od 16st bo ma wersje hardware H13/ software S23. tego jestem pewien na 100%

Opublikowano

miałem już klimatonik 8E0 820 043 AH który był od 18 stopni a nie od 16, był z początku 2004, także po numerze na 100% nie da się określić czy będzie miał 16stopni, bardziej po dacie produkcji

jak kupie panel 2din to przełoże flaki bez większych ceregieli?

Artur wszystko da się przełożyć bez problemu. Jak byś miał z czymś problem dz

woń ;)

Karol ale ten jest na bank od 16st bo ma wersje hardware H13/ software S23. tego jestem pewien na 100%

no to git :good: ale front jest tak jak piszą wyżej chłopaki 1DIN, więc podmień sam panel przód na 2DIN i będzie wszystko pasować. Przyciski też można poprzekładać, wszystko ładnie się rozkłada

Opublikowano

ok niech stracę, kliknąłem 2DIN z B7 i zrobie z niego 2 klimatrony :decayed:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Pany ile to w końcu trzeba mieć tych postów żeby móc założyć temat w dziale sprzedam? W regulaminie jest napisane, że poniżej 50 jest blokada. Mam 50 a nadal nie mogę nic tam wrzucić.

Opublikowano

Ogloszenia dzialu sprzedam sa moderowane i wymagają zatwierdzenia przez nas. Masz mozliwosc założenia tematu ?

Opublikowano

W weekend jak dobrze pójdzie wpadną grzane skóry sport :kox: :kox:

Opublikowano

W weekend jak dobrze pójdzie wpadną grzane skóry sport :kox: :kox:

Do tej pory jeździłeś na plackach? :facepalm::polew:

Opublikowano

W weekend jak dobrze pójdzie wpadną grzane skóry sport :kox: :kox:

Do tej pory jeździłeś na plackach? :facepalm::polew:

Nie no co Ty. Mój sprzęt był całkiem fajnie wyposażony w serii. Grzane szmaty sport są. Nawet grzane spryski sa:kox:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Może hydrografika da radę folia nie wejdzie raczej w oooo .

Opublikowano

Wandej i nawet działają spryski? Poprostu :kox:

Naciapane z Zetki

Opublikowano

Wandej i nawet działają spryski? Poprostu :kox:

Naciapane z Zetki

No działają masz szczęście :decayed: Motowałeś u siebie fotele sam? Dużo roboty jest żeby tylne oparcie wytargać?

Opublikowano

Wandej i nawet działają spryski? Poprostu :kox:

Naciapane z Zetki

No działają masz szczęście :decayed: Motowałeś u siebie fotele sam? Dużo roboty jest żeby tylne oparcie wytargać?
Lipy Ci nie sprzedałem ;-)

Tak z fotelami sam się wojowalem ;-) dokladalem wszędzie maty :grin: z wyjeciem tylnej kanapy jest 1 min roboty i wyjęte :kox: jak będziesz chciał to wpadnie i się ogarnie :-P

Naciapane z Zetki

Edytowane przez dariuszqw

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.