Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurfa Bielun - to ja Cię miałem za Kumpla a Ty mi wbijasz nóż w plery ?!

To z Twoją Siostrą to była pomyłka ... nie wiedziałem że to Twoja Siorka ...

funny-man-face-not-listening.gif

:polew:

spoko panowie. przy tych Waszych romansach to chwila moment i któraś z Waszych żon podeśle Wam takie zdjęcie:

856641131ca8e6ade9b2243465dc2193.jpg

:grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pokombinowałem i rozłączenie blutka z sony ericssonem pomogło połączyłem się galaxy s4 i powiązałem ale zobaczymy jak będzie jutro czy będzie wszystko banglalo przy wsiadaniu do auta jak nie to będzie trzeba wykorzystać rozwiązanie hammera


W adaptacjach BT musisz zmienić wykrywanie i częstotliwości łączenia wtedy wszystko zatrybi. Rnse niema wpływu na BT

a jest wogóle tak możliwość bo nigdy na ten temat nie słyszałem, opisane to na forum gdzieś?

Opublikowano

Ma ktoś na sprzedaż śrubę do przykręcania odbojów?

Opublikowano

:hi::wink:

Opublikowano

:hi:

Jako, że wykombinowałem białe felgi na zimę muszę zrobić coś z dekielkami bo dostałem "szare" :huh:

Pytanie czy pójdzie to okleić folią biała albo biała carbon co tam uda się kupić na allegro?

Kółko trochę małe i obawiam się, że nie pójdzie tego wystarczająco dobrze ponaciągać aby nie było "zmarszczek". Próbował ktoś już oklejać małe dekielki? Lub jakiś inny pomysł?

BLQi59x.jpg

Edytowane przez darooo

Opublikowano

Oj chyba tylko malowanko .

Opublikowano

pokombinowałem i rozłączenie blutka z sony ericssonem pomogło połączyłem się galaxy s4 i powiązałem ale zobaczymy jak będzie jutro czy będzie wszystko banglalo przy wsiadaniu do auta jak nie to będzie trzeba wykorzystać rozwiązanie hammera

W adaptacjach BT musisz zmienić wykrywanie i częstotliwości łączenia wtedy wszystko zatrybi. Rnse niema wpływu na BT

a jest wogóle tak możliwość bo nigdy na ten temat nie słyszałem, opisane to na forum gdzieś?
Vcdesem w adaptacjach zmienia się, tylko musiałbym sprawdzić cm i na ile. Ale skoro polaczyles się to powinno być ok.
Opublikowano

:hi:


no połączyło zobaczymy jak nie pomoże to najwyżej w tej sprawie będę się do ciebie odzywał dzięki za pomoc

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

pany zgłupiałem...nie mogę wsadzić do siebie klimatronic 2din do fabrycznego tunelu 2din. Swój poprzedi klimatronic 2dni sprzedałem, teraz chce zamontować inny i ni uja nie wiem jak to zamontować żeby nie porysować tunelu. Tak jakby na bokach był za szeroki i próbując pod każdym kątem go umieścić nie chce przejść przez boki tunelu. WTF?

Opublikowano

Ehhh ja mój kanał musze wymienić taki już zapyziały . Nie zwracałem na niego nigdy uwagi i poniszczyłem a teraz mnie razi :/ .

Opublikowano

Dwie wizytowki na boki zeby nieporysowac i wsadzaj jak 2 din musi wlesc

no właśnie nie daje rady przejść przez boki tunelu, jest za szeroki, musiałbym chyba rozciągnąć tunel i cisnąć na chama. Poprzedni panel wylazł z dużym luzem więc coś mi nie gra.

taki panel próbuje zamontować

36Uei7J.jpg

Opublikowano

Jak 16 stopni 1 din to za stówke łykne :D

Opublikowano

Przeciez to 1din to jak go tam chcesz bez problemow wcisnac - roznica ok 18mm

Edytowane przez Stichy

Opublikowano

150 :D

Opublikowano

To jest 1din na 100 procent

ma taki sam nr jaki mój poprzedni panel (2din), więc o co kurde biega , ktoś przełożył środek do klimatrona 1din?

R2bKrLC.jpg

Opublikowano

Przeciez nr jest na tylnej obudowie nie na panelu. Ktos przlozyl.

Opublikowano

Jak chcesz fotki do potwierdzenia to moge podeslac - BM - mam 1din i 2din :eusathink:


Sprawdzilem na rozpisce 8E0 820 043 AH - min temp 16oC - 2 DIN z grzanymi fotelami + czujnik jakosci powietrza , produkcji 2004

Edytowane przez Stichy

Opublikowano

Ciekawe jaki jest faktycznie :) . Jeśli 16 i grzeje tylna szyba daje 150 :D hehehehe

Opublikowano

Podepnij do auta vcds i bedzie wiadomo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.