Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam . Panowie opłaca się dokładać kupe kasy do skrzynki 6biegów w benie jak przekładke na q robie ?

Zaczyna się... Skoro zadałeś pytanie w odpowiednim do tego temacie i już Ci tam udzielają porad, to po co zadajesz to samo pytanie w kolejnym miejscu... :facepalm:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam . Panowie opłaca się dokładać kupe kasy do skrzynki 6biegów w benie jak przekładke na q robie ?

Miało nie być idiotycznych pytań :facepalm:

:hi:

Opublikowano

Nie kumam :) . To spora różnica w cenie jest . Jaka jest różnica wytłumacz mi sensownie w miare jeśli potrafisz .

Witam . Panowie opłaca się dokładać kupe kasy do skrzynki 6biegów w benie jak przekładke na q robie ?

Zaczyna się... Skoro zadałeś pytanie w odpowiednim do tego temacie i już Ci tam udzielają porad, to po co zadajesz to samo pytanie w kolejnym miejscu... :facepalm:
A wszyscy muszą tam zaglądać ?

Z tegi co wiem to tu też było rezanko tego typu . Ale to pewnie też duperelka więc sory sensei .

Edytowane przez bongod

Opublikowano

Nie chce mi się tłumaczyć nic.

Opublikowano

bardzo wszystkich przepraszam że zadaje to samo pytanie w stu wątkach. zachowałem sję jak gówniarz i obiecowywowuję że to był przedostatni raz.

edited by mod incognito :hi:

Edytowane przez kaju

Opublikowano

człeniu marmeladowy co ty pieprzysz za bzdety?! nafukałeś sie jakiegoś shitu? co ty masz jakąś sraczke żeby co drugi post byl twój? wez no ochłoń albo niech go ktoś z wszechmocnych ostudzi.

Opublikowano

:siema::kawa:

Opublikowano

bardzo wszystkich przepraszam że zadaje to samo pytanie w stu wątkach. zachowałem sję jak gówniarz i obiecowywowuję że to był przedostatni raz.

edited by mod incognito :hi:

Tia elegansio ktoś się tu bawi . Gówniarza to masz w gaciach :P .

człeniu marmeladowy co ty pieprzysz za bzdety?! nafukałeś sie jakiegoś shitu? co ty masz jakąś sraczke żeby co drugi post byl twój? wez no ochłoń albo niech go ktoś z wszechmocnych ostudzi.

Ty ochłoń co się sadzisz .
Opublikowano

:hi:

nie wala się komuś ta listewka chrom która idzie do klimatrona 1DIN od spodu?

Opublikowano

bardzo wszystkich przepraszam że zadaje to samo pytanie w stu wątkach. zachowałem sję jak gówniarz i obiecowywowuję że to był przedostatni raz.

edited by mod incognito :hi:

jesteś moim idolem :kox:

Opublikowano

bardzo wszystkich przepraszam że zadaje to samo pytanie w stu wątkach. zachowałem sję jak gówniarz i obiecowywowuję że to był przedostatni raz.

edited by mod incognito :hi:

jesteś moim idolem :kox:
Cwiara Ty łobuzie jeden [emoji12] to napewno Twoja sprawka :) .
Opublikowano

To żaden Cwiara nie zrobił :facepalm: Inteligencją nie grzeszysz :grin:

Opublikowano

Ja nikomu postow nie edytuje to po pierwsze. Po drugie w prawym dolnym rogu masz osoby ktore maja moderacje na dyw.

Opublikowano

Spoko na taptalku nie widać u mnie sorki ;)

Opublikowano

:hi:

nie wala się komuś ta listewka chrom która idzie do klimatrona 1DIN od spodu?

mam, daj na pw.
Opublikowano

To żaden Cwiara nie zrobił :facepalm: Inteligencją nie grzeszysz :grin:

Oj zbiera Ci się zbiera ;) .
Opublikowano

bardzo wszystkich przepraszam że zadaje to samo pytanie w stu wątkach. zachowałem sję jak gówniarz i obiecowywowuję że to był przedostatni raz.

edited by mod incognito :hi:

jesteś moim idolem :kox:
:decayed:
Opublikowano

Pany nie ma kto jakiejś zużytej jednej opony 235/35/19 potrzebuje założyć na falę żeby zobaczyć jak wygląda przy 9.5 cala i czy gdzieś nie ociera. Chyba ze ktoś ma foto to proszę na pw

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Józek uważaj, bo Ci się zbiera :grin::grin:

Kaju mistrzu :decayed::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.