Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nitrusie optimusie tak koło 14 będę przy komputrze to możemy podziałać :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zapraszam :hi: komuś jeszcze www?:P bo Józek i Wandej to wiem :wink:

Opublikowano

pany ile warte ori dekory piano bo mam ofertę i nie wiem czy nie przepłacam :)


Rezacze, odkręciłem płytkę pcb z klimatrona i trzyma w miejscu gdzie są potencjometry od grzanych dupek. Jak to dalej ruszyć? Są tam jakieś zaczepy dodatkowo?

na tym etapie się zatrzymałem

Z8CVIos.jpg

Opublikowano

Wysuwasz bolce po bokach grzanych regulacji siedzeń. Nie wysuwasz ich do końca, poczujesz opór, wtedy można oddzielić elektronikę od panelu. Pamiętaj o ustawieniu regulacji siedzeń np. na 0, żeby później złożyć tak samo.

Edytowane przez biggman

Opublikowano

Wysuwasz bolce po bokach grzanych regulacji siedzeń. Nie wysuwasz ich do końca, poczujesz opór, wtedy można oddzielić elektronikę od panelu. Pamiętaj o ustawieniu regulacji siedzeń np. na 0, żeby później złożyć tak samo.

dzięki poszło :)

w między czasie manuala też znalazłem

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/470841-DIY-Climate-Control-Faceplate-Button-Swap-For-All-B6-Model-Years-*Pic-Intensive*

Opublikowano

jest jakaś zauważalna różnica w płynach hamulcowych motul DOT 5.1 a motul RBF 660

Opublikowano

Z tego co wiem dot 5.1 nie obsorbuje wody wiec nie nadaje się do auta. A poza tym ma zbiorniku pisze chyba że masz nalać dot 4 no chyba ze to chcesz do motoru wlać to oki. Jeśli się mylę to mnie poprawcie

Edytowane przez secio84

Opublikowano

:decayed:

Opublikowano

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4774540812

Pany czy to wystarczy żeby zamocować kompletną osłonę silnika i skrzynie w dieslu? Dzisiaj mi się urwała osłona zupełnie i wszystko poza osłoną poszło w piz*u...a do nadkoli jakie spinki potrzeba żeby spiąć razem ze spojlerem i karoserią?

Opublikowano

Co tu dużo gadać :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:13de0e9a60fd7c57f5e647d0c283091a.jpg

Naciapane z Zetki

Opublikowano

człeniu marmeladowy co ty pieprzysz za bzdety?! nafukałeś sie jakiegoś shitu? co ty masz jakąś sraczke żeby co drugi post byl twój? wez no ochłoń albo niech go ktoś z wszechmocnych ostudzi.

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Z tego co wiem dot 5.1 nie obsorbuje wody wiec nie nadaje się do auta. A poza tym ma zbiorniku pisze chyba że masz nalać dot 4 no chyba ze to chcesz do motoru wlać to oki. Jeśli się mylę to mnie poprawcie

Niedawno zalałem własnie dot 5.1 widze ze chyba zle zrobiłem.

Opublikowano

Co tu dużo gadać :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:13de0e9a60fd7c57f5e647d0c283091a.jpg

Naciapane z Zetki

wrrrrrrrrr karwa kawka :naughty::naughty:

Opublikowano

dariuszqw - Twoja? :D

Foto mojej Audi. Lakiernik upiera się, że dobrze pomalował zderzaki (wrzucam zdjęcie tylko tyłu - przód wygląda tak samo). Co wy na to? Dla mnie tragedia. Malowane same zderzaki. Bez przejść na błotnikach.

b6add3d0f8c3e58cmed.jpg

Opublikowano

Dot 5.1 jeszcze bardziej łapie wodę i trzeba częściej wymieniać by utrzymać max właściwości ale ma wyższa temperaturę wrzenia i niższa gęstość dzięki czemu jest szybszy w reakcji.[emoji12]

Edytowane przez POWER-KRIS

Opublikowano

dariuszqw - Twoja? :D

Foto mojej Audi. Lakiernik upiera się, że dobrze pomalował zderzaki (wrzucam zdjęcie tylko tyłu - przód wygląda tak samo). Co wy na to? Dla mnie tragedia. Malowane same zderzaki. Bez przejść na błotnikach.

b6add3d0f8c3e58cmed.jpg

u mnie też się różni ta granica miedzy zderzakiem a nadkolem. Zalezy jak pada światło. Z przodu tak samo. Na zdjęciach to widac, na zywo mniej

Opublikowano

Na żywo jest tragedia ! ! Od tamtego czasu nic mi się przy aucie nie chce robić, tak mnie wkur... lakiernik.

Opublikowano

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4774540812

Pany czy to wystarczy żeby zamocować kompletną osłonę silnika i skrzynie w dieslu? Dzisiaj mi się urwała osłona zupełnie i wszystko poza osłoną poszło w piz*u...a do nadkoli jakie spinki potrzeba żeby spiąć razem ze spojlerem i karoserią?

powinien być ok, ale nie widzę tam kołków do spięcia osłony ze spojlerem zderzaka - idą 3szt

8e0805121a.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.