Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładne to :) . Podchodzi p&p?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chyba widze przez okno b8 na 15 :)

Chyba Ty masz coś z głową nie tak. Po co tyle tych postów walisz o niczym? B8 ma tarcze 314mm najmniejsza i 15' nie wchodzi

Tapnięte z SGS5

You made my day :polew::polew::polew:

Opublikowano

Nic tylko branże zmieniać, a może spróbować się wkręcić jako fizjoterapeuta do takiego klubu:)

Opublikowano

W weekend jak dobrze pójdzie wpadną grzane skóry sport :kox: :kox:

Do tej pory jeździłeś na plackach? :facepalm::polew:

masz cos do placków? :decayed: 6 lat juz tak jezdze

Opublikowano

Pany rezal ktos podlokietnik? U siebie nie mam i chcialbym zamontowac. Pod tunelem podlokietnik przykreca sie na 1 srube tak? Wersja bez lokcia posiada miejsce montazowe lokcia?

Opublikowano

Pany rezal ktos podlokietnik? U siebie nie mam i chcialbym zamontowac. Pod tunelem podlokietnik przykreca sie na 1 srube tak? Wersja bez lokcia posiada miejsce montazowe lokcia?

wyciągasz popiołkę z tyłu i przykręczasz 2 śrubami łapę i do łapy łokieć na jedną śrubę. Miejsca montażowe możesz wyciąć wg schematu podanego na forum

Opublikowano
;)

Pany rezal ktos podlokietnik? U siebie nie mam i chcialbym zamontowac. Pod tunelem podlokietnik przykreca sie na 1 srube tak? Wersja bez lokcia posiada miejsce montazowe lokcia?

To chyba normalne ze jak nie masz łokcia to nie masz też dziury na łokieć chyba ze tunel wymieniałeś na taki z miejscem okieć ;) ... Wymianiłem tunel i mam taki który nie posiada dziury na łokieć wiec będę robił otworek :P . z tego co się dowiedziałem trza odrysować szablon od tunelu który takową dziure na łokieć posiada i sobie odrysować na swoim i wyciąć... po kłopocie :hi:

Opublikowano

gdzie znajdzie się ten schemat?

Opublikowano

Szczerze mówiąc to nie widziałem jeszcze b6 bez łokcia. Dobrze wiedzieć że były. [emoji12]

Opublikowano

Pany rezal ktos podlokietnik? U siebie nie mam i chcialbym zamontowac. Pod tunelem podlokietnik przykreca sie na 1 srube tak? Wersja bez lokcia posiada miejsce montazowe lokcia?

wyciągasz popiołkę z tyłu i przykręczasz 2 śrubami łapę i do łapy łokieć na jedną śrubę. Miejsca montażowe możesz wyciąć wg schematu podanego na forum

gdzie znajde ten schemat?

Opublikowano

rozruchajnik w 2,5 wymieniony bez ruszania przodu. ale ile kurw poleciało... :facepalm:

Opublikowano

rozruchajnik w 2,5 wymieniony bez ruszania przodu. ale ile kurw poleciało... :facepalm:

Wałki przy okazji wymienione? :decayed:

Opublikowano

Pany rezal ktos podlokietnik? U siebie nie mam i chcialbym zamontowac. Pod tunelem podlokietnik przykreca sie na 1 srube tak? Wersja bez lokcia posiada miejsce montazowe lokcia?

wyciągasz popiołkę z tyłu i przykręczasz 2 śrubami łapę i do łapy łokieć na jedną śrubę. Miejsca montażowe możesz wyciąć wg schematu podanego na forum

gdzie znajde ten schemat?
Na forum jest schemat ,poszukaj. Jak nie znajdziesz to podesle :)

Pany rezal ktos podlokietnik? U siebie nie mam i chcialbym zamontowac. Pod tunelem podlokietnik przykreca sie na 1 srube tak? Wersja bez lokcia posiada miejsce montazowe lokcia?

wyciągasz popiołkę z tyłu i przykręczasz 2 śrubami łapę i do łapy łokieć na jedną śrubę. Miejsca montażowe możesz wyciąć wg schematu podanego na forum

gdzie znajde ten schemat?
Na forum jest schemat ,poszukaj. Jak nie znajdziesz to podesle :)

Pany rezal ktos podlokietnik? U siebie nie mam i chcialbym zamontowac. Pod tunelem podlokietnik przykreca sie na 1 srube tak? Wersja bez lokcia posiada miejsce montazowe lokcia?

wyciągasz popiołkę z tyłu i przykręczasz 2 śrubami łapę i do łapy łokieć na jedną śrubę. Miejsca montażowe możesz wyciąć wg schematu podanego na forum

gdzie znajde ten schemat?
Na forum jest schemat ,poszukaj. Jak nie znajdziesz to podesle :)
Opublikowano

szukam i znaleźć nie mogę :/

Opublikowano

wałki miód :guma:

Opublikowano

podrzuci ktos temat do lokcia? Bo znalazlem 2 tematy ale linki nie dzialaja.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.