Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W życiu.

Nie grzeje mnie coś gdzie smd niewymienne.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie dopatrzyłem fot że są jak te z pakietu tylko ledowe. moje teraz też są ledowe

Opublikowano

to też racja, dla tego tylko 10 :decayed:


:hi:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Dam 15zł za niego niech ma na zakup S5 :decayed:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

No dziś mały modzik z tyluc277abd684b00a15cdf8504f0a45a8a9.jpg9db2beffe2047f93945ada7448961ca5.jpg

Opublikowano

Nówki zaciski?

Opublikowano

Rychu masz fajne wozidło bys tez załozył swój wątek w moja a4 a nie tu spamy walił :wink:

Opublikowano

Mam nadzieje stać sie członkiem Division w niedalekiej przyszłości ;) narazie mało modów ale niedługo fmic i hybrydka i w końcu mine 200 kucyków to zgłoszę kandydature ;) . Narazie tylko 190 ;) .

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/276348-[ALL-B6]-audiczka-po-roku-:)

Taka moja padlinka ;)

Opublikowano

Rychu masz fajne wozidło bys tez załozył swój wątek w moja a4 a nie tu spamy walił :wink:

Daj ty spokój nie mam czasu na zakładanie watku

No dziś mały modzik z tyluc277abd684b00a15cdf8504f0a45a8a9.jpg9db2beffe2047f93945ada7448961ca5.jpg

Małe :decayed:

Ty to zawsze musisz dowalic

Nówki zaciski?

Gdzie tan nowe wypiaskowane i pomalowane.
Opublikowano

No dziś mały modzik z tyluc277abd684b00a15cdf8504f0a45a8a9.jpg9db2beffe2047f93945ada7448961ca5.jpg

dobra robota :good: też mnie to czeka na wiosnę, przód i tył. Gdzie malowałeś, jaki koszt?

Opublikowano

No dziś mały modzik z tyluc277abd684b00a15cdf8504f0a45a8a9.jpg9db2beffe2047f93945ada7448961ca5.jpg

dobra robota :good: też mnie to czeka na wiosnę, przód i tył. Gdzie malowałeś, jaki koszt?

Sam malowalem koszt tylko taki ze musiałem kupić i zawieść do piaskowania

No lakier dobrać z dokładki zderzaka.

Opublikowano

No dziś mały modzik z tyluc277abd684b00a15cdf8504f0a45a8a9.jpg9db2beffe2047f93945ada7448961ca5.jpg

Małe :decayed:

Ty to zawsze musisz dowalic

A jak :decayed: ale i tak o niebo lepsze od serii :wink:

Opublikowano

podniosłem dzisiaj gwint o 3 cm w góre ( wiadomo idzie zima) i komfort prawie jak na serii

jazda na takiej glebie zaowocowała starciem opon od srodka, miejscami widać juz białe wlókna.

10414839_999817380043668_658059097665712

na chwile obecna mam niecałe 62 cm do nadkola

Opublikowano

Autko fajnie się przezenci ale chyba jeszcze długa droga przed Tobą....życzę wytrwałości ;)

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano

Nom quattro wyrezać spory koszt ;)

Opublikowano

Posprzątałem trochę w moim temacie :) . Nada się do Division ? :D . Bo po co mailami komuś głowę zawracać jak nie ;)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/276348-all-b6-audiczka-po-roku/

juz gdzies widzialem podobne dekory :naughty::P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.