Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wymieniłem manetkę

w takim wypadku muszę mojej powiedzieć, że kierownicę trzeba wymienić - B7 multi S-line planuję

b8 multi sline!! - z chrom multifunkcją ładniejsza...

Ładniejsza to jest od TT sline... :naughty::kox:

ale nie każdy jest taki burżuj jak Ty żeby wyebać na kierownik 2k :grin::grin:

nie kazdy tez wyebal 2 kafle za taka kiere :naughty::whistling:

nie mądrzyj się ... :P

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wymieniłem manetkę

w takim wypadku muszę mojej powiedzieć, że kierownicę trzeba wymienić - B7 multi S-line planuję

b8 multi sline!! - z chrom multifunkcją ładniejsza...

Ładniejsza to jest od TT sline... :naughty::kox:

ale nie każdy jest taki burżuj jak Ty żeby wyebać na kierownik 2k :grin::grin:

nie kazdy tez wyebal 2 kafle za taka kiere :naughty::whistling:

nie mądrzyj się ... :P

ja mogje :decayed:

Opublikowano

Bielun a kto zabroni biednemu bogato żyć :naughty::decayed::decayed:

Opublikowano

wymieniłem manetkę

w takim wypadku muszę mojej powiedzieć, że kierownicę trzeba wymienić - B7 multi S-line planuję

b8 multi sline!! - z chrom multifunkcją ładniejsza...

Ładniejsza to jest od TT sline... :naughty::kox:

ale nie każdy jest taki burżuj jak Ty żeby wyebać na kierownik 2k :grin::grin:

nie kazdy tez wyebal 2 kafle za taka kiere :naughty::whistling:

nie mądrzyj się ... :P

ja mogje :decayed:

i tego się trzymaj :whistling:

Opublikowano

Witam . Panowie kierownica o nr . 8E0124A z jakiego audi jest? Ma troche inne mocowanie klaksonu . 687a924f2083ee37d980ce20874f6bc9.jpg

I co te znaczki oznaczają :)04eadbed0f40c5c4f08c2aef2d025399.jpg

Chyba niepełny nr podałeś, zresztą 8E0 to A4

A spotkałeś się już może z różnymi płytkami klaksonu? Tutaj są jakby takie rogi a u mnie normalnie na boki się rozchodzi poprostu ta płytka . A nr . Taki jest krótki :) po lewej stronie zobaczyłem jeszcze taki ef96536214ccf509ad8d79168caf697a.jpg
Opublikowano

wymieniłem manetkę

w takim wypadku muszę mojej powiedzieć, że kierownicę trzeba wymienić - B7 multi S-line planuję

Haha mistrzowskie podejście :naughty:

Opublikowano

wymieniłem manetkę

w takim wypadku muszę mojej powiedzieć, że kierownicę trzeba wymienić - B7 multi S-line planuję

Haha mistrzowskie podejście :naughty:
Ja bym powiedzial "klasyk" :D
Opublikowano

Bielun a kto zabroni biednemu bogato żyć :naughty::decayed::decayed:

No właśnie kto? No kto :baseball:

Opublikowano

Bielun a kto zabroni biednemu bogato żyć :naughty::decayed::decayed:

No właśnie kto? No kto :baseball:

:P:P:P

Opublikowano

Bielun a kto zabroni biednemu bogato żyć :naughty::decayed::decayed:

No właśnie kto? No kto :baseball:

Komornik panowie, komornik :decayed:

Opublikowano

Młotek jedziesz do BT? :whistling:

Opublikowano

Młotek jedziesz do BT? :whistling:

Nie

Opublikowano

Młotek jedziesz do BT? :whistling:

Nie

:thumbdown:

Opublikowano

Młotek jedziesz do BT? :whistling:

Nie

wujek ty sie nie zgrywaj, lecisz ze mno :decayed:

Opublikowano

panowie potrzebuje kupić tak do 200zł kamerkę do samochodu, co polecacie? macie coś sprawdzonego? ma to być na prezent

Opublikowano

Wladi nie jedziesz do BT? czy k...wa kto ni jedzie?

Bo Ty gosciu z ylu nie masz wyjścia i jedziesz!!

Opublikowano

Wladi nie jedziesz do BT? czy k...wa kto ni jedzie?

Bo Ty gosciu z ylu nie masz wyjścia i jedziesz!!

Który? :decayed:

Opublikowano

Wladi nie jedziesz do BT? czy k...wa kto ni jedzie?

Bo Ty gosciu z ylu nie masz wyjścia i jedziesz!!

Który? :decayed:

no Wladi naisał ze nie

Opublikowano

Bry.... nie drapać się koty [emoji1]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.