Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany demontowal ktos spojler z klapy sedan?

Dlaczego pytasz ... ja demontował

Kawalek na srodku mam odklejony i chce to w koncu naprawic.

Jak sie zabrac do odklejania??Próbowalem mocno szarpac,ale nie chce drgnac nawet.

Panie nic tam nie szarp bo połamiesz.... tak czy siak musisz go całego zdjąć... suszarka i podgrzewaj jednocześnie lekko ciąg do góry z jednej strony... ja 2 razy odklejałem :facepalm: ale trzeciego razu nie przewiduje :naughty:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a śrub tam nie ma czasem oprócz taśmy?

Opublikowano

Nie ma śrub.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

a śrub tam nie ma czasem oprócz taśmy?

jak by sruby były to chyba raczej srodkiem by się nie odkleił :wink:

Opublikowano

a śrub tam nie ma czasem oprócz taśmy?

jak by sruby były to chyba raczej srodkiem by się nie odkleił :wink:

spoko, gdzieś coś kojarzyłem, że jakaś lotka jest na śruby, ale może za dużą dawke przyjąłem :good::grin:

Opublikowano

a śrub tam nie ma czasem oprócz taśmy?

jak by sruby były to chyba raczej srodkiem by się nie odkleił :wink:

spoko, gdzieś coś kojarzyłem, że jakaś lotka jest na śruby, ale może za dużą dawke przyjąłem :good::grin:

odrobisz w kukurydzy :grin::P

Opublikowano

A bez suszarki da rade, bo prądu nie mam w hali.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Da ...ale musisz jeszcze wolniej ciągnąć do góry...

Opublikowano

Masakra. Tak wlasnie robiłem i ani drgnie. A pozniej co? Taśma czy klej??

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Masakra. Tak wlasnie robiłem i ani drgnie. A pozniej co? Taśma czy klej??

Sent from my iPhone using Tapatalk

ja bym proponowal klej do szyb

Opublikowano

możesz spróbować odciąć cienką żyłką wędkarską, z lakierem nic się nie powinno stać

Opublikowano

Bieniek weź sobie żyłkę podłóż pod lotkę i przeciągnij , pójdzie bez problemu. Tylko ubierz sobie grube rękawiczki żeby palców sobie nie poprzecinać ;)


możesz spróbować odciąć cienką żyłką wędkarską, z lakierem nic się nie powinno stać

tak samo myślimy :decayed:

Opublikowano

Panowie ile jest warta kiera a4 b7 s-line z mf w bardzo dobrym stanie?

Opublikowano

poduszki na allegro w okolicy 400-500 , kierownice po 200-300

Opublikowano

Czym różni się kiera 3-ramienna z b7 s-line a nie s-line? Tylko znaczkiem?

Opublikowano

Bieniek weź sobie żyłkę podłóż pod lotkę i przeciągnij , pójdzie bez problemu. Tylko ubierz sobie grube rękawiczki żeby palców sobie nie poprzecinać ;)

możesz spróbować odciąć cienką żyłką wędkarską, z lakierem nic się nie powinno stać

tak samo myślimy :decayed:

To jutro działam.

Może połączenie kleju i taśmy, aby równo złapało.

Jak dam sam klej to czymś trzeba chyba docisnąć?

Opublikowano

Bieniek weź sobie żyłkę podłóż pod lotkę i przeciągnij , pójdzie bez problemu. Tylko ubierz sobie grube rękawiczki żeby palców sobie nie poprzecinać ;)

możesz spróbować odciąć cienką żyłką wędkarską, z lakierem nic się nie powinno stać

tak samo myślimy :decayed:

To jutro działam.

Może połączenie kleju i taśmy, aby równo złapało.

Jak dam sam klej to czymś trzeba chyba docisnąć?

Bieniek jeżeli masz ori lotke s-line, to od środka są 2 śruby. Ostatnio jak kupowałem do siebie klapę z lotką to w ten sposób sprawdzałem czy jest ori. Lotka jest przyklejona na taśmie i przykręcona 2 śrubami

Opublikowano

Mam msdesign.

Nie ma zadnych srub od srodka.

Opublikowano

uzyj taśmy tylko dobrej a nie jakiegoś kibla a na środku klej do szyb.. żeby dobrze przyłapało to po brzegach i na srodku tasma przylepna papierowa i zostaw az wyschnie klej

Opublikowano

ja swoja z b7 kleilem tylko na klej do szyb i przylapalem tasma papierowa i trzyma do dzis jak uj

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.