Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie jestem członkiem B6Division ale chłopaki na innych działach polecali Was jeśli chodzi o wiedzę dopieszczania B6 :-)

Miałbym parę pytań bo od niedawna przesiadłem się z Accordki na B6, no i jeśli chodzi o ilość części i modów to łeb pęka...

1. Przymierzam się do kupna felg na lato, czy to jest oryginalna felga?

http://olx.pl/oferta/felgi-aluminiowe-audi-rs6-rs4-18-opony-235-40-r18-CID5-ID6LMMT.html#8e246eb7a3

Myslałem też o takich, te są na bank oryginalne bo z nowego A3, ale to ET mnie troche niepokoi:

http://allegro.pl/audi-a3-felgi-18-opony-letnie-felgi-kola-lato-8v-i4855523921.html

Nie chce felg wystających na zewnątrz, przy 18 calach jakie najlepiej ET żeby nie wychodziło poza obrys błotnika, może być lekko skukane?

2. W accordzie miałem gwint ISC, czy w B6 da się osiągnąć ładny efekt wrzucając tylko inne springi? polecicie coś od siebie?

Dziękuję za wyrozumiałość i każdą odpowiedź.

Ciągle czytam ten wątek, dużo tych stron :-)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Te 1 to wzór rs4 ,ale chyba ori szły tylko 19,et29 z przodu nie wiem czy nie będzie wystawać,te 2 pierwszy raz widzę ale na pewno potrzebne dystanse ,bo za głęboko się schowają,wg mnie najlepsze et to 32-35 tył,35-40 przód

Edytowane przez greg2505

Opublikowano

Dzięki, nie chciałbym właśnie żeby odstawały. Co do felg RS4 to też wyczytałem, że ORI były 19 cali, nigdzie właśnie nie doszukałem sie 18.. Podejrzewam, że może jakaś podróba?

Opublikowano

tak Rsy byly w 19

Opublikowano

Tu są magnesy.

No teraz i tak d*pa :/

Jaką żyłką to ściągaliście.

Każda jaką mam urywa się.

Moze da sie to naprawic?

bieniek zylka plecionka powinna dac rade bo jest bardzo mocna

nie idzie... rwie sie plecionka

Opublikowano

Tu są magnesy.

No teraz i tak d*pa :/

Jaką żyłką to ściągaliście.

Każda jaką mam urywa się.

Moze da sie to naprawic?

bieniek zylka plecionka powinna dac rade bo jest bardzo mocna

nie idzie... rwie sie plecionka

kuzwa a czym to bylo przyklejone? :huh:

Opublikowano

Jakiś czarny dość twardy klej.

Opublikowano

moze byc ze to klej do szyb :facepalm:

Opublikowano

Podjade jutro do szybiarzy po kawałek ich żyłki.


Grzanie tu coś da, bo nie wiem czy demontować klape i do domu targać?

Opublikowano

Podjade jutro do szybiarzy po kawałek ich żyłki.

Kur.. nie wierze ze plecionka się rwie :huh: a tym co szybiarze robią to na bank porysujesz klape.... idz do wędkarskiego sklepu i poproś o kawałek grubej plecionki ze 2 metry - nie zyłki...

Opublikowano

No mam plecionke :)

Opublikowano

Podjade jutro do szybiarzy po kawałek ich żyłki.

Grzanie tu coś da, bo nie wiem czy demontować klape i do domu targać?

Da. Grzać, grzać i jeszcze raz grzać. Opalarka i jedziesz. godzina grzania na całej powierzchni, grube rękawice, żeby łap nie poparzyć i pomału odrywaj. Jeśli to klej do szyb, to nagrzany musi puścić. Spodziewaj się, że jak gdzieś nie dogrzejesz, to z lakierem razem pójdzie.

Opublikowano

No mam plecionke :)

hymmm.... ten co Ci to przykleił powinien siedzieć..ale jednego możesz być pewny nie odpadła by Ci w czasie jazdy :grin::grin: :grin: :facepalm:

Opublikowano

sklep muzyczny i struna od gitary

podobno wali wszystkie żyłki, plecionki etc na łeb

Opublikowano

Wladi juz mam zapas na sylwestra

http://postimg.org/image/a56y29wg7/

Opublikowano

Jak Ty to sam wypijesz :ph34r:

Opublikowano

Jak Ty to sam wypijesz :ph34r:

no nie mow ze nie pomozesz, przeciez licze na Ciebie

Opublikowano

:decayed:

Opublikowano

Jak Ty to sam wypijesz :ph34r:

On tego nie wypije to po prostu w niego wsiąknie :grin:

Opublikowano

Jak Ty to sam wypijesz :ph34r:

On tego nie wypije to po prostu w niego wsiąknie :grin:
Cwiara jest jak żaba chłonie przez skore:decayed:

Tapnięte z SGS5

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.