Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany ja robiłem przetwornice w hidserwis i już od 2 lat hula elegancko ale oczywiscie palniki muszą być ori [emoji6]

Ty sie nie znasz bo pewnie masz przetwornice Helli :D

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany ja robiłem przetwornice w hidserwis i już od 2 lat hula elegancko ale oczywiscie palniki muszą być ori [emoji6]

Ty sie nie znasz bo pewnie masz przetwornice Helli :D

Ćwiara jakie ma takie Wladi ma ale świecą od Helu do Władka :P

Opublikowano

To napewno latarnia którą zaebał z ylu. A jak byłem i meleksem obwoził to jeszcze stała :polew:

Opublikowano

Wladi jest zaradny i swój chłop to i latarnie jeb...nął :D

Edytowane przez Artur82

Opublikowano

co tu sie edytuje posty :D

Opublikowano

Bry z rana. Mam pytanie jak najlepiej ustawić rozrząd na 0 czy może -1 czy może coś na pusie jak jest najlepiej ?

Opublikowano

Siema, Panowie mam pytanie. Czy błąd w kanale 09:

00532 - supply voltage b+

53-00 supply voltage too low

oznacza padnięty aku, czy jakiąś zwarę?

Edytowane przez grzes283

Opublikowano

:facepalm: Dziekuje, tak myślałem od wczoraj walka, a nic nie jeżdzone. :grin: Idę go podładować :hi:

Opublikowano

Witam . Panowie hamulce tylne quattro różnią się tylko osłoną od ośki czy czymś jeszcze?

Opublikowano

:hi: ładnie mi dupe wczoraj obrobiliście :punish::polew:

Opublikowano

I drugie pytanie czy ktoś widział coś takiego na żywca . http://allegro.pl/show_item.php?item=4853311894&msg=Twój+e-mail+został+wysłany.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62#thumb/2 czarno złoty karbon WTF?

Edytowane przez bongod

Opublikowano

wystarczy przeczytać opis aukcji. "są po hydrografice". ułatwię KLIK

Opublikowano

Kaju bardziej mi chodzi o kolor , ale coś mi się wydaje że lipnie do chromowanych elementów to będzie wyglądało w tej wersji.

Opublikowano

pomoze ktos panowie odnośnie ustawienia rozrzadu jak najlepiej ma być

Opublikowano

:siema:

Wladi spokojnie jak widzisz Ty spałeś a ja czuwałem :)

Opublikowano

Ja d2s china kupuje po 16zl. Dziękuję dobranoc:decayed:

Tapnięte z SGS5

Wandrzej coś za stołki dorwał że swoje gonisz ? :)
Grzane sporty pełna skora:kox: od Flyera biore

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

pomoze ktos panowie odnośnie ustawienia rozrzadu jak najlepiej ma być

ja mam 0.0 ,co jakis czas wyskakuje 0.6 ale to norma i jest ok ,tak też ci proponuje ustawić

Opublikowano

pomoze ktos panowie odnośnie ustawienia rozrzadu jak najlepiej ma być

ja mam 0.0 ,co jakis czas wyskakuje 0.6 ale to norma i jest ok ,tak też ci proponuje ustawić

mam tak samo ustawione i jest si. Na minus silnik trochę bardziej miękko pracuje mam wrażenie.

Opublikowano

:siema:

Wladi spokojnie jak widzisz Ty spałeś a ja czuwałem :)

No musisz dbać o moje dobre imię :decayed: sprawa ogarnięta jutro jak się uda puszcze paczkę... wiesz o co kaman :wink:

Opublikowano

pomoze ktos panowie odnośnie ustawienia rozrzadu jak najlepiej ma być

ja mam 0.0 ,co jakis czas wyskakuje 0.6 ale to norma i jest ok ,tak też ci proponuje ustawić

mam tak samo ustawione i jest si. Na minus silnik trochę bardziej miękko pracuje mam wrażenie.

bardzo możliwe, ja zmieniałem rozrząd na blokadach i po sprawdzeniu kąt od razu ustawiony był na 0.0 i tak został nic nie ruszałem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.