Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie jakieś 2tyg temu wysłałem kandydaturę, kiedy mogę liczyć na rozpatrzenie ? [emoji5]️

Najpierw popraw foto w podpisie bo jest niezgodne z regulaminem :whistling:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany znalazłem coś takiego:

http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3217143435341-RP150110-oslona-silnika|skrzyni.html

Czy to można uznać za zamiennik elementów montażowych osłony silnika i skrzyni w naszych audicach?

Ktoś coś?
Opublikowano

Kiepska jakość tego produktu - nie jest wierną kopią ori mocowań. Kołki są nieprawidłowo wyprofilowane, za długie (trzeba używać dodatkowych podkładek). Spinki mają za małe otwory. Profile po stronie dokręcanej mega szybko się przekręcają. Generalnie - nie polecam.

Opublikowano

Pany znalazłem coś takiego:

http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3217143435341-RP150110-oslona-silnika|skrzyni.html

Czy to można uznać za zamiennik elementów montażowych osłony silnika i skrzyni w naszych audicach?

Ktoś coś?

Przecież podałem Ci link jakie warto kupić.

Na allegro znajdziesz ten zestaw taniej > http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3235193017221-ROM_90200-spinka-tapicerska.html tylko kup dwa jeśli chcesz przymocować osłonę skrzyni.

Opublikowano

Pany znalazłem coś takiego:

http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3217143435341-RP150110-oslona-silnika|skrzyni.html

Czy to można uznać za zamiennik elementów montażowych osłony silnika i skrzyni w naszych audicach?

Ktoś coś?

Przecież podałem Ci link jakie warto kupić.

tylko to nie jest komplet dla mnie bo to tylko do osłony silnika jest a ja mam też osłonę skrzyni. Brakuje ze 3 śrubek.

edit.

byłeś szybszy:D a do czego są te czarne "kapturki?

Edytowane przez RicS3

Opublikowano

Pany znalazłem coś takiego:

http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3217143435341-RP150110-oslona-silnika|skrzyni.html

Czy to można uznać za zamiennik elementów montażowych osłony silnika i skrzyni w naszych audicach?

Ktoś coś?

Przecież podałem Ci link jakie warto kupić.

tylko to nie jest komplet dla mnie bo to tylko do osłony silnika jest a ja mam też osłonę skrzyni. Brakuje ze 3 śrubek.

edit.

byłeś szybszy:D a do czego są te czarne "kapturki?

Te czarne masz do mocowania "spoilerków" z nadkolem i osłoną.

Mam taki zestaw u siebie chyba z pół roku i wszystkie elementy na swoim miejscu, a ori spinki za każdym razem któreś brakowało jak podnosiłem auto..

Opublikowano

Pany znalazłem coś takiego:

http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3217143435341-RP150110-oslona-silnika|skrzyni.html

Czy to można uznać za zamiennik elementów montażowych osłony silnika i skrzyni w naszych audicach?

Ktoś coś?

Przecież podałem Ci link jakie warto kupić.

tylko to nie jest komplet dla mnie bo to tylko do osłony silnika jest a ja mam też osłonę skrzyni. Brakuje ze 3 śrubek.

edit.

byłeś szybszy:D a do czego są te czarne "kapturki?

Te czarne masz do mocowania "spoilerków" z nadkolem i osłoną.

Mam taki zestaw u siebie chyba z pół roku i wszystkie elementy na swoim miejscu, a ori spinki za każdym razem któreś brakowało jak podnosiłem auto..

ok to dzięki w takim razie kupuje dwa te zestawy:) rozumiem, że wszystkie blaszki i z osłony i z karoserii muszę wymienić na te z zestawu?
Opublikowano

Szybkie pytanie, bo nie wiem czy samochód do garażu wstawiać. Czy z błędem o przytkanym katalizatorze można jeździć i nic sie nie stanie? Mówie tu o kilkunastu dniach

Opublikowano

Komu kiera z a4 b7 s-lin z poduchom ?

99695e32be02427amed.jpg4
Dla zainteresowanych postaram sie o lepsze fotki.
Opublikowano

jaka cena za kiere?

Opublikowano

Poduszka z A4 B7 s-line podejdzie do kierownicy A4 B7, nie s-line tylko normalnej, ale też 3-ramiennej? Czy jest jakaś różnica między kierownicą s-line, a "normalną"?

Opublikowano

Poduszka z A4 B7 s-line podejdzie do kierownicy A4 B7, nie s-line tylko normalnej, ale też 3-ramiennej? Czy jest jakaś różnica między kierownicą s-line, a "normalną"?

To ta sama poduszka ;)

Opublikowano

:hi:

upiekłaś mi pierniczki?

Powiem tak - jak nie urok, to sr.... Dosyć przygód jak na dziś

Nie ma na to czasu

Opublikowano

Poduszka z A4 B7 s-line podejdzie do kierownicy A4 B7, nie s-line tylko normalnej, ale też 3-ramiennej? Czy jest jakaś różnica między kierownicą s-line, a "normalną"?

Ty to cały jesteś poduszka s-line :grin:

Opublikowano

Chyba poduszkowiec :grin:

Opublikowano

Bartku oliwe do multi masz jeszcze do odsprzedania? ;)

Jak będzie potrzebna...

Opublikowano

Bartku oliwe do multi masz jeszcze do odsprzedania? ;)

Jak będzie potrzebna...

Powoli zbliża się 60kkm..

Opublikowano

Bartku oliwe do multi masz jeszcze do odsprzedania? ;)

Jak będzie potrzebna...

Powoli zbliża się 60kkm..

Oficjalnie, będąc w programie VW nie mogę odsprzedawać towaru ale wiesz... ;) Dasz znać to coś uszykuję.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.