Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://olx.pl/oferta/listwy-na-drzwi-audi-a4-b6-b7-oryginalne-CID5-ID9hPnL.html

teee gość chyba ma listwy ori S4 i o tym nie wie za 490zł :kox: :kox: , chyba że to ściema :eusathink:


toć to dobry price że hohohohohoho :kox: :kox:

Edytowane przez miszka

Opublikowano

pisałem już dawno do typa nawet mi nie odpisał. Takie aukcje bez telefonu to od razu pod wałek podchodzi :wink:

Opublikowano

Kombinują jak mogą, po za tym nie kupił bym nic z OLX po wpłacie na konto powyżej 100 pln, bo tą 100 to jeszcze bym jakoś przeżył :decayed:

Opublikowano

no właśnie , masakra :facepalm: allegro to co innego ale tak musiał bym się bawić z policją itd , nie no szkoda nerwów :decayed:

Opublikowano

Nigdy nie robiłem zakupów na OLX ale słyszałem że nie złe sie tam wałki dzieją

Wysłane z Ipka

Opublikowano

miszka, łowco okazji. po ile tam u Was chodzą przednie grille od S4 cabrio?

Opublikowano

Nigdy nie szukałem :wink:

Wysłane z Ipka

Opublikowano

jak będziesz miał kiedyś czas to popatrz jak możesz ;)

Opublikowano

A Hiszpan przypadkiem nie kupił drugiego kompletu kół? A tamta sprawa trafiła na policję i nie wiadomo jeszcze co dalej?

Opublikowano

jak będziesz miał kiedyś czas to popatrz jak możesz ;)

Spox :wink:

Wysłane z Ipka

Opublikowano

Ten cały OLX, to wielka porażka. Dzisiaj dzwoniłem do kolesia, co wystawia nakładki od RS4 w dobrej cenie z podstopnicą. Prosiłem o jakieś foto, bo ma tylko standardowe w ogłoszeniu a na drugim nic nie widać. A on do mnie, że nakładki są w igła stanie a zdjęcia nie chce mu się robić..........wali ściemą na kilometr.

Wcześniej miałem takie cyrki z RNSe. Nie kumam. Ludziom nawet ciężko jest dobrą fotę zrobić, żeby przytulić trochę grosza.

Opublikowano

Nie ma co się spuszcać nad Olx bo to wałek jeden wielki :facepalm:

Wladi a gdzie nasze rymowanki ?

chyba dawno nie zaglądałeś do szklanki :grin: :grin:

Opublikowano

Panowie, taka sprawa. Mam RNSe i kiere MF zwykła z B6, chcę założyć blutka, z jakąś rozsądną funkcjonalnością. Chciałbym aby miał książkę telefoniczną, ID dzwoniącego, nie wiem co one tam jeszcze mogły mieć....no i jak jest z kompatybilnością jeśli chodzi o telefony. Mam samsunga galaxy S4 i raczej w samsungach bym siedział, czy to ma znaczenie?

Jaki najlepiej kupić blutek?

Opublikowano

Chyba z literką Q jest najnowszy

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Grzesiu ja mam z końcówką C i mi śmiga z moim S4 :wink:

A powiedz, czy książke i ID dzwoniącego też wyświetla? Masz pełną obsługę z radia, nie musisz np. wybierać z telefonu, aby zadzwonić?

Chyba z literką Q jest najnowszy

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Niby ma pełną funkcjolalność ale i cena jest pełna. Być może wystarczy niższy model :wink:

Opublikowano

Gdzieś czytałem, że trzeba wpisywać numery zaczynając od +48 ( jeśli to nr. z PL)......Czyli generalnie z lit. C wystarczy, wszystko co potrzeba obsługuje.

Dzięki, będę szukał. A jak jest z okablowaniem do podłączenia? Są gotowe wiązki pod RNSe

Opublikowano

Sa na allegro gotowe tylko podłączyć i k-linie podpiąć. Jest drugi rodzaj do lutowania kabli a rozpiskę pinów masz w temacie montowania modułu bluetooth;)

Opublikowano

Dzięki Panowie :hi: Trzeba coś działać. Ale jeszcze jedno, czy zwykła kiera MF z B6 bedzie obsługiwać blutka?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.