Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

A Hiszpan przypadkiem nie kupił drugiego kompletu kół? A tamta sprawa trafiła na policję i nie wiadomo jeszcze co dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

jak będziesz miał kiedyś czas to popatrz jak możesz ;)

Spox :wink:

Wysłane z Ipka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten cały OLX, to wielka porażka. Dzisiaj dzwoniłem do kolesia, co wystawia nakładki od RS4 w dobrej cenie z podstopnicą. Prosiłem o jakieś foto, bo ma tylko standardowe w ogłoszeniu a na drugim nic nie widać. A on do mnie, że nakładki są w igła stanie a zdjęcia nie chce mu się robić..........wali ściemą na kilometr.

Wcześniej miałem takie cyrki z RNSe. Nie kumam. Ludziom nawet ciężko jest dobrą fotę zrobić, żeby przytulić trochę grosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się spuszcać nad Olx bo to wałek jeden wielki :facepalm:

Wladi a gdzie nasze rymowanki ?

chyba dawno nie zaglądałeś do szklanki :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, taka sprawa. Mam RNSe i kiere MF zwykła z B6, chcę założyć blutka, z jakąś rozsądną funkcjonalnością. Chciałbym aby miał książkę telefoniczną, ID dzwoniącego, nie wiem co one tam jeszcze mogły mieć....no i jak jest z kompatybilnością jeśli chodzi o telefony. Mam samsunga galaxy S4 i raczej w samsungach bym siedział, czy to ma znaczenie?

Jaki najlepiej kupić blutek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba z literką Q jest najnowszy

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu ja mam z końcówką C i mi śmiga z moim S4 :wink:

A powiedz, czy książke i ID dzwoniącego też wyświetla? Masz pełną obsługę z radia, nie musisz np. wybierać z telefonu, aby zadzwonić?

Chyba z literką Q jest najnowszy

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Niby ma pełną funkcjolalność ale i cena jest pełna. Być może wystarczy niższy model :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że trzeba wpisywać numery zaczynając od +48 ( jeśli to nr. z PL)......Czyli generalnie z lit. C wystarczy, wszystko co potrzeba obsługuje.

Dzięki, będę szukał. A jak jest z okablowaniem do podłączenia? Są gotowe wiązki pod RNSe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa na allegro gotowe tylko podłączyć i k-linie podpiąć. Jest drugi rodzaj do lutowania kabli a rozpiskę pinów masz w temacie montowania modułu bluetooth;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie :hi: Trzeba coś działać. Ale jeszcze jedno, czy zwykła kiera MF z B6 bedzie obsługiwać blutka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowac cos OLX panowie to tylko jak ma sie sprzedajacego "pos sąsiedzku" odbior osobisty i nie mialem problemow ale na odleglosc nigdy w zyciu bym nie pokusil sie. Nie ma to jak wyjsc o 7:00 do roboty i z robo do robo i wlasnie wrocic do domu ledwo kontaktujac. Ale jest zimny łomżing...pssssst gul gul gul...aaaaaa :D

wysłane z Galaktycznej S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowac cos OLX panowie to tylko jak ma sie sprzedajacego "pos sąsiedzku" odbior osobisty i nie mialem problemow ale na odleglosc nigdy w zyciu bym nie pokusil sie. Nie ma to jak wyjsc o 7:00 do roboty i z robo do robo i wlasnie wrocic do domu ledwo kontaktujac. Ale jest zimny łomżing...pssssst gul gul gul...aaaaaa :D

wysłane z Galaktycznej S5

Wkórwiasz mnie :decayed: Będzie heineken z rana chyba bo stoi w pokoju :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz idzie druga, na zmiane zjadlem...moze do polnocy dociagne [emoji14] ale uj zjebany ledwo kontaktejszon jechalem obwodnica za miastem do domu a tu cos widze, że pod kola mi leci wiec ze 110 butuje hamulec i pompka przy gardle a to byly hujowe liscie w piz*u :/ prsy okazji 320/288 robia robote jakby co...w koncu przetestowane :D

wysłane z Galaktycznej S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten cały OLX, to wielka porażka. Dzisiaj dzwoniłem do kolesia, co wystawia nakładki od RS4 w dobrej cenie z podstopnicą. Prosiłem o jakieś foto, bo ma tylko standardowe w ogłoszeniu a na drugim nic nie widać. A on do mnie, że nakładki są w igła stanie a zdjęcia nie chce mu się robić..........wali ściemą na kilometr.

Wcześniej miałem takie cyrki z RNSe. Nie kumam. Ludziom nawet ciężko jest dobrą fotę zrobić, żeby przytulić trochę grosza.

Bo to przez naszą mentalność. Na uj tam wchodzicie? Bo są okazje i dużo taniej sporo rzeczy. potem wychodzi. Wszedłem 2 razy na ten portal i więcej nie wejde :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Jak ktoś ma blutka C lub Q na sale, to poproszę info na PW. Ewentualnie jakaś wiązka też mogła by być. ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mordy drl clh w git prajsie zabierać! :wink:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/311783-prze%C5%82%C4%85cznik-drl-clh

:hi:

zapomniałem stary... :facepalm: latam na razie, jak coś to potem

strzele :buziak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...