Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czym się różni zawieszenie w quattro a fwd. Czy gwint z Quattro można założyć w FWD?

z tego co wiem to nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

http://www.supersport24.de/images/katalog/gallery/SU80AU03.jpg

Po tym zdjęciu z Quattro wygląda jak u mnie w ośce dlatego się zastanawiam co jest inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam decydować nie mogę. Poczekajmy niech reszta się wypowie (także przeciwnicy :wink:).

Jeśli chodzi o aktualną listę DVB6 (lecę po fotkach):

- Nosb

- Młody_drog

- Thom4s

- Badboy

- ArturB6

- ?

- ?

- Wrclaguna

- Stolkien

- Waski

- Bieniek

- David

- Bart-S

- Musti

Ze znakami zapytania musicie mi pomóc :decayed:

A ja to Co?:decayed:

:thumbdown::thumbdown::thumbdown:

---------- Post dopisany at 02:15 ---------- Poprzedni post napisany at 02:14 ----------

:naughty:

Wiedziałem, że o kimś zapomniałem - sry Seba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czym się różni zawieszenie w quattro a fwd. Czy gwint z Quattro można założyć w FWD?

z tego co wiem to nie pasuje

nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czym się różni zawieszenie w quattro a fwd. Czy gwint z Quattro można założyć w FWD?

z tego co wiem to nie pasuje

nie pasuje

Dziękować

PS. Jak by ktoś do quattro szukał Gwintu to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czym się różni zawieszenie w quattro a fwd. Czy gwint z Quattro można założyć w FWD?

z tego co wiem to nie pasuje

tył jest inny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ja też z moją S4 1.8t quattro 190kunia zgłaszam się do Dywizji:decayed:

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

A jutro montuje FMIC:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jutro montuje FMIC:naughty:

To co jakie plany na moc po zrobieniu FMIC-a??

Narazie tip, stożek, dp auto juz po remapie kupione więc nie ma sensu znowu robić.

Z przepływki wyliczyłem że na serii jest jakieś 193KM raz miałem 187KM to zależy od temp. otoczenia

Myślę że do 200-205KM dobije

W przyszłości może Big Turbo i wtryski, ale się zastanawiam też żeby zmienić w przyszłości auto na B7 2.0TFSI DTM quattro:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jutro montuje FMIC:naughty:

To co jakie plany na moc po zrobieniu FMIC-a??

Narazie tip, stożek, dp auto juz po remapie kupione więc nie ma sensu znowu robić.

Z przepływki wyliczyłem że na serii jest jakieś 193KM raz miałem 187KM to zależy od temp. otoczenia

Myślę że do 200-205KM dobije

W przyszłości może Big Turbo i wtryski, ale się zastanawiam też żeby zmienić w przyszłości auto na B7 2.0TFSI DTM quattro:decayed:

Jest sens ciągnac o te pare konikow?? Przeciez to sie chyba nie odczuje nawet.

A co do B7 to jak bym mial zmieniac z B6 to wlasnie tylko na DTM:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sens bo na seryjnym jednym małym intercoolerze niewydala i muli na rozgrzanym już silniku a na FMIC auto powinno lepiej reagować:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo nie wiem jak ty ale ja przez te temperatury wczoraj np +20 czuje że auto tak nie jedzie jak jest +10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sens bo na seryjnym jednym małym intercoolerze niewydala i muli na rozgrzanym już silniku a na FMIC auto powinno lepiej reagować:decayed:

yhym to juz wyższa magia jak dla mnie :decayed:

---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 14:06 ----------

Pablo nie wiem jak ty ale ja przez te temperatury wczoraj np +20 czuje że auto tak nie jedzie jak jest +10

P-U-M-A ale co gorzej idzie jak jest wyższa temperaturka czy niższa?? Bo powiem ci ze nie zwróciłem uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sens bo na seryjnym jednym małym intercoolerze niewydala i muli na rozgrzanym już silniku a na FMIC auto powinno lepiej reagować:decayed:

yhym to juz wyższa magia jak dla mnie :decayed:

---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 14:06 ----------

Pablo nie wiem jak ty ale ja przez te temperatury wczoraj np +20 czuje że auto tak nie jedzie jak jest +10

P-U-M-A ale co gorzej idzie jak jest wyższa temperaturka czy niższa?? Bo powiem ci ze nie zwróciłem uwagi

No na pewno gorzej jedzie wyższa temperatura w dolocie jest jak jest ciepło. Ja odczułem różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tak ja ostatnio malo nerwowo jezdze to nie czuje różnicy a po za tym to ja mam jeszcze serie i moze u mnie wszystko jak na razie wydala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty tobie normalne przybeda a ja załozylem nakladki na pedaly od rs4 i juz mi sie wydaje ze jest z +15 KM hehehehe:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...