Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Tył był ostatnio za 350 zł. Przód jakiś widziałem za540 tylko niebieski chyba nawet dzisiaj. Jakby co na tablicy jest tył za 700 ale moim zdanie cena chora.

tył z esy za 350 ? avant czy sedan ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Avant i nawet długo wisiał. Wojtek wkładał link ale już poszedł. Sedany są w cenie cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avant i nawet długo wisiał. Wojtek wkładał link ale już poszedł. Sedany są w cenie cały czas.

A widział ktoś ostatnio tylni zderzak od esy do sedana bo ja nie :kwasny: nawet za chore pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym mówisz?

Zderzak tył Audi a4 S4 model B6 Opole ? Tablica.pl

No jeżeli cena chora to się wstrzymam ;) Mało ciekawie się robi z przodem. Śniegu mi nawiewa na halogen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie. Ale był nawet koles jeszcze ma aukcję jak piszesz w allegro zderzak s4 będzie czerwony sedan- zanim zdarzylem zadzwonić już poszedł. W ciągu chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domin opisz e skrocie co z tym A4 nie tak

Wysłane z mojego MT11i

z mojej elektrycznej perspektywy to tak:

moduły klimy , kiery i MCE miały błąd numeru vin , czyli były zmieniane a zapewne dwa ostatnie wyleciały w kosmos przy strzale z przodu:wink:

przebieg oki i niebył kręcony , motor chodził równo(aczkolwiek na 100 był wyjmowany w całości) , pompki oki dwumas tyż

reszte czyli blachare oceniał Marcin:

lampy depo parowały jak h..., podłużnice malowane , przy przednich słupkach nie popisali sie ze spasowaniem drzwi:grin:tylnia klapa malowana , błotnik lewy rozpiżdżony był aż do poszycia:facepalm:zrobione też tak sobie:wink:

Dominik dzięki za sprawdzenie, zaoszczędziliśmy kupę kasy aby pojechać ponad 400km i się wkur....ć.

Między czasie znalazłem coś takiego:

Oferta - Audi A4 - Witam. Mam do sprzedania bardzo ładne a4 w pełnej wersji s-line z bardzo bogatym wyposażeniem. Samochód posiada elektrycznie otwier

Po sprawdzeniu historii serwisowej, diagnostyki na stacji i oblookania stwierdziliśmy że w miarę fajne autko. Szkoda tylko że brak q, pakietu s-line zew i jeszcze paru detali ale baza do rezania jest. Jutro jadziem po niego.

Dzięki jeszcze raz za zainteresowanie i pomoc :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym mówisz?

Zderzak tył Audi a4 S4 model B6 Opole ? Tablica.pl

No jeżeli cena chora to się wstrzymam ;) Mało ciekawie się robi z przodem. Śniegu mi nawiewa na halogen.

Ale mi chodzi o sedana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Panowie na ile macie ubezpiecznie AC na auto, bo jak mi mój wycenili to się zgarbiłem :kwasny: (20k zł) ?

Co dalej począć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nic:facepalm: w tamtym roku miałem chyba 32 tysie , w tym pewnie ze 25-28:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi tak samo w zeszłym roku na 26 a teraz mam od stycznia i 23,500 ale babka mówiła że jakby była szkoda to wtedy biorą vin i patrzą jakie auto ma wyposażenie nie wiem ile w tym prawdy

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie dodasz rachunków za rezane elementy przy podpisywaniu umowy tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym roku miąłme na 29 chyba a teraz taki przeskok, najlepsze jest to, że oni cenią RNS_E na 900zł :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mówię że chodzi o rezane rzeczy tylko np oni Ci wymieniają auto z podstawowym wyposażeniem a potem biorą twój vin i jak masz pakiet fabryczny s-line to uwzględniają wtedy Twoje wyposażenie. Ja nie mam np zewnątrz pakietu s-line czyli zwrócili by mi za seryjne zderzaki a inny ma już fabryczny s-line i dostałby:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...