Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

390zł za komplet listw wewnętrznych s-line z b6 co Wy na to powiecie ?:eusathink: drogo, tanio :question:

Jak nie kupujesz to daj linka na PW

---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ----------

390zł za komplet listw wewnętrznych s-line z b6 co Wy na to powiecie ?:eusathink: drogo, tanio :question:

Jak nie kupujesz to daj linka na PW

:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Srebna/czarna górna osłona silnika w 1.9 tdi ma jakieś znaczenie? Czy montowali to jak leciało?

Awx srebrna a avf czarna chyba

Sent from my GT-I9100

AVB srebrna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebna/czarna górna osłona silnika w 1.9 tdi ma jakieś znaczenie? Czy montowali to jak leciało?

Awx srebrna a avf czarna chyba

Sent from my GT-I9100

AVB srebrna :wink:

Mam AWX i mam srebrną :decayed: tata w skodzie ma czarną i też ma AWX :whistling:

Ale mnie zastanawia konkretnie czarna w B6 2004... drugie pytanie AVF zawsze szóstka bo z szybkiego googlowania tak wychodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebna/czarna górna osłona silnika w 1.9 tdi ma jakieś znaczenie? Czy montowali to jak leciało?

Awx srebrna a avf czarna chyba

Sent from my GT-I9100

AVB srebrna :wink:

Mam AWX i mam srebrną :decayed: tata w skodzie ma czarną i też ma AWX :whistling:

Ale mnie zastanawia konkretnie czarna w B6 2004... drugie pytanie AVF zawsze szóstka bo z szybkiego googlowania tak wychodzi?

Zawsze szóstka:wink: szkoda że nie w lotto:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARCIN607 jak tam wgrywałeś???

Nie w pracy jestem . Po pracy zrobię szybką akcje. Dostaniesz foto relację :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puma ma ale jeszcze nie ogarnięty grot oraz immo ale jak ogarnę pare modów w aucie to to skończę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panny, w Praktikerze są żaby marki Budget rw20-04 za 95 zł. Ktoś coś takiego ma? Chodzi ogólnie o tanią żabę do podnoszenia furki ale tylko podnoszenia, bo do trzymania w górze wiadomo są kobyłki. I wole kupić coś na miejscu bo słyszałem, że często wysadza te uszczelki to wole to zawieść do sklepu niż odsyłać gdzieś po allegro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli generalnie trzeba przełożyć tyle ile się da za starego pilota. Zrobić grot u pierwszego lepszego kluczykarza i przyuczyć nowy kluczyk? Czy samochód po swapie wnętrzności starego kluczyka będzię reagował na nowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrzności z kluczyka z B6 do B7 nie włożysz. Przynajmniej ja nie dałem rady.

Kupujesz:

-Kluczyk z B7

-Nowy grot

-Pestke immo

Kluczyk przyuczasz do MK, immo jakoś vagiem się też koduje mam namiar na gościa co ogarnia temat. A grot ci dotną tam gdzie kluczyki dorabiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy mi głowy napsujecie co chwilą jakiś nowy mod i się jaram a kur.... fundusze na samą drobnice pozwalają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrzności z kluczyka z B6 do B7 nie włożysz. Przynajmniej ja nie dałem rady.

Kupujesz:

-Kluczyk z B7

-Nowy grot

-Pestke immo

Kluczyk przyuczasz do MK, immo jakoś vagiem się też koduje mam namiar na gościa co ogarnia temat. A grot ci dotną tam gdzie kluczyki dorabiają.

Zapomniałeś dodać że w B6 można to zrobić od któregoś tam rocznika (chyba kwiecień 2002 w górę) albo trzeba zmienić moduł w którym będzie można zakodować kluczyk z B7 . Ja mam auto z lutego 2002 i niestety nie da się przyuczyć kluczyka z B7 . Próbowałem z tysiąc razy i lipa . Sterownik widzi kluczyk ale nie da się go zakodować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrzności z kluczyka z B6 do B7 nie włożysz. Przynajmniej ja nie dałem rady.

Kupujesz:

-Kluczyk z B7

-Nowy grot

-Pestke immo

Kluczyk przyuczasz do MK, immo jakoś vagiem się też koduje mam namiar na gościa co ogarnia temat. A grot ci dotną tam gdzie kluczyki dorabiają.

Zapomniałeś dodać że w B6 można to zrobić od któregoś tam rocznika (chyba kwiecień 2002 w górę) albo trzeba zmienić moduł w którym będzie można zakodować kluczyk z B7 . Ja mam auto z lutego 2002 i niestety nie da się przyuczyć kluczyka z B7 . Próbowałem z tysiąc razy i lipa . Sterownik widzi kluczyk ale nie da się go zakodować :wink:

dokładnie , tylko 2 wersja centralnego od czerwca 2002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi tym MK w takim razie przyjmuje. Więc nic nie zrobisz bo do siebie takiego modułu mikaszi nie wrzucisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...