Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Napisał wtedy tak:

Pany gdzie jest watek pumy z jego autem?

CHYBA usunął...ale skoro tak to nie może być w DIVISIONIE!

PUMA co ty odpierdalasz??

Miałem swoje powody aby usunąć, nie chce mi się publicznie pisać o tym. Jeżeli jest taka potrzeba proszę usunąć mój samochód z tej listy tam:hi:,

no Patryk teraz to, żeś pocisnął...poprostu nie chcesz wchodzić w utarczki w swoim temacie! a ta lista to skoro Ci to teraz takie obojętne to po co wczesniej składałeś wogóle swoją kandydaturę :kwasny:

Artur nie chodzi tutaj o jakieś utarczki itd. Mam powody które chciał bym zatrzymać dla siebie bo nie chce otwierać bez sensownej dyskusji. Co do Divisionu to tak jak napisałem jeżeli trzeba, proszę mnie usunąć.

Opublikowano
Pany czemu watka PUMY nie ma :shock3: ?

ale why :shock3: ?

Opublikowano
:hi: Panowie jest tu ktoś z okolic Katowic ? Knurowa dokładnie ?
Opublikowano
:hi: Panowie jest tu ktoś z okolic Katowic ? Knurowa dokładnie ?

diman, miron78...

Opublikowano

Panowie orientuje się ktoś dlaczego LED mruga w schowku a nie świeci:kwasny:

Opublikowano
Panowie orientuje się ktoś dlaczego LED mruga w schowku a nie świeci:kwasny:
Chyba się przypalił:whistling: pomruga trochę i pewnie całkiem padnie:kwasny:
Opublikowano

Raczej nie bo w innych lampkach nie mruga, testowałem więcej żarówek.

Opublikowano
Raczej nie bo w innych lampkach nie mruga, testowałem więcej żarówek.
Ale co, wkładałeś w schowek inne żarówki czy tą ze schowka wkładałeś gdzieś indziej??
Opublikowano

Różne konfigurację zawsze mruga:kwasny:

Opublikowano

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie: co się dzieje jak włożysz w schowek inną żarówkę? A jak żarówkę ze schowka włożysz np w drzwi?

Opublikowano

Jak wrzucę inną LED to mruga tak samo. A jak je włożę w lampkę która świeci na nogi to nie mrugają.

Opublikowano
Jak wrzucę inną LED to mruga tak samo. A jak je włożę w lampkę która świeci na nogi to nie mrugają.
Czyli led jest ok trzeba szukać w schowku może coś tam nie styka, grzebałeś coś ostatnio w schowku?
Opublikowano

Dopiero co go przywiozłem od siemana. U mnie zawias się złamał.

Opublikowano

Panowie może ktoś kto ma z tyłu 288 strzelić foto lewego zacisku??

Opublikowano
Dopiero co go przywiozłem od siemana. U mnie zawias się złamał.
Posprawdzaj kabelki od lampki może coś nie styka dobrze albo przy kostce bo na bank coś jest nie tak...
Opublikowano

Idę posprawdzać :wink:

---------- Post dopisany at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ----------

Okazało się że jedna kostka nie stykała do końca. Już ogarnięte. Dzięki Wladi:hi:

Opublikowano

No luzik sam byś do tego doszedł:wink:

Opublikowano

Siema :hi:

Pytałem wcześniej i zapytam jeszcze raz

Jak jest normalna cena przednich hebli od RS4 B7 używki w bardzo dobrym/dobrym stanie , klocki , tarcze , zaciski ?

---------- Post dopisany at 14:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:29 ----------

Siema :hi:

Pytałem wcześniej i zapytam jeszcze raz

Jak jest normalna cena przednich hebli od RS4 B7 używki w bardzo dobrym/dobrym stanie , klocki , tarcze , zaciski ?

Ok, dzięki za wyczerpujące odpowiedzi :kwasny:

No to może coś łatwiejszego :wink:

Czy można jakoś naciągnąć linkę od hamulca ręcznego , bo coś bardzo wysoko mi berze . Muszę podłokietnik podnosić do góry żeby samochód stanął w miejscu w czasie jazdy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.