Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak, ale ja byłem z nich niezadowolony :wink:

Opublikowano
Tak, ale ja byłem z nich niezadowolony :wink:

tzn ? nie zbierały czy co ? rozwiń bajerkę :decayed:

Opublikowano

witam

koledzy kto po Vin moze mi sprawdzić jakie mam pompki???

Opublikowano

Tomek ja dzwonilem do ASO Krakow i mi tam powiedzieli po numerze VIN...

Ale jak podepniesz kompa to wtedy tez mozna sprawdzic

Opublikowano
Tomek ja dzwonilem do ASO Krakow i mi tam powiedzieli po numerze VIN...

Ale jak podepniesz kompa to wtedy tez mozna sprawdzic

dzięki za informacje.

może ktos z forum ma taką możliwosc???

Opublikowano
Tak, ale ja byłem z nich niezadowolony :wink:

tzn ? nie zbierały czy co ? rozwiń bajerkę :decayed:

Tak. Zmieniłem na płaskie razem z ramionami i jest poezja :decayed:

Opublikowano
fachury ile wezmę za zderzak s line sedan do tdi?

Igla stan.

Mysle nad zmiana na dwa wydechy ale jeszcze nie orientuje sie w cenach...:wink:

Wojtku od diesla w sumie nic nie warta:kwasny: Tyle co zwykła na 2 wydechy czyli max 200zł:kwasny:

Opublikowano
Tak, ale ja byłem z nich niezadowolony :wink:

tzn ? nie zbierały czy co ? rozwiń bajerkę :decayed:

Tak. Zmieniłem na płaskie razem z ramionami i jest poezja :decayed:

to pokaż jakie bo już sam nie wiem, wklej jakiś link z allegro :decayed:

Opublikowano

Za 750zł można już pewnie kupić w aso nową na 2 wydechy albo i taniej. A zderzak jest taki sam jak zwykły:wink:

Opublikowano

Ale jak podepniesz kompa to wtedy tez mozna sprawdzic

A jak niby na VAG pokaże nr fabr pompek?

Opublikowano
Jak ma ori łokieć i mam drugi tunel BEZ dziury na łokieć to da się to wyrezac? W B5 normalnie robiło się dziurę i było git :decayed: tutaj też taki numer przejdzie?

darooo, łap jeszcze to:

centrearmrestcutout.jpg

Opublikowano
Tak, ale ja byłem z nich niezadowolony :wink:

tzn ? nie zbierały czy co ? rozwiń bajerkę :decayed:

Tak. Zmieniłem na płaskie razem z ramionami i jest poezja :decayed:

to pokaż jakie bo już sam nie wiem, wklej jakiś link z allegro :decayed:

AUDI A4 B7 04-07 RAMIE PIÓRO WYCIERACZKI KOMPLET (2924897483) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

Jaki mamy nr termostatu w AVF ?

znalazłem coś takiego :

038121119B oring termostatu

044121113 termostat

---------------------------------------

N 903 168 02 oring

059 919 501 A czujnik temperatury podwójny

032 121 142 sprężyna mocująca

termostat 078 919 501 C ( czarny ) a jego zamiennikiem jest 059 919 501 A ( zielony )

Który wkoncu numer tego termostatu ?

Przejechałem dziś 30km z tym że zatrzymałem sie na 10 min w połowie, i ledwo 80*C złapał.

Chyba trzeba termostat wymienić.

A ten czujnik G62 też od razu ? czy lepiej zVagować najpierw ?

Opublikowano

ostatni raz pytam , kto chce rns-a za 1100:naughty:

img1915hv.jpg

Opublikowano
ostatni raz pytam , kto chce rns-a za 1100:naughty:

http://imageshack.us/a/img10/7854/img1915hv.jpg

Domin a Ty co Matka Teresa? Co to za cena a masz pin do tego:thumbup::D

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
witam

koledzy kto po Vin moze mi sprawdzić jakie mam pompki???

dzwoniłem do aso koleś powiedział ,że nie może udzielać takich informacji ,vag-em nie sprawdzisz, ja zdejmowałem pokrywę 15min i po robocie uszczelki nie musisz wymieniać

Opublikowano
Pany czemu watka PUMY nie ma :shock3: ?

Już dawno usunął długa historia:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.