Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem w gorącej wodzie kąpany i muszę mieć wszystko natychmiast :decayed:

A jak do środy dzwona będę miał? Tak bym w poniedziałek wyrezał stara kostkę :banan:

A w $@, Bartku masz PM :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

4B0 972 133 to też żółta kostka tylko większa niż ta którą miałeś oryginalnie - pasuje idealnie do taśmy z B7 którą masz teraz. W związku z tym, że to system airbag proponuję jednak nic nie ciąć tylko kupić prawidłową kostkę i podłączyć całość jak należy.

ale sam przyznasz że połowa forum jeździła na przerobionej z B6 :wink:

Zawsze gdy wkładam kierkę z B7 do B6 - montuję nowy, pasujący do taśmy adapter. Już wystarczająco pytań jest związanych z samym swapem kiery/poduszki aby jeszcze z połączeniami ryzykować. W tej kwestii nie uznaję ustępstw - ale każdy robi jak mu się podoba :wink:

I tu przyznam ci pełną rację , w kwestii gdy chodzi o bezpieczeństwo lepiej nie ryzykować i jeżeli jest taka możliwość to lepiej zaopatrzyć się w oryginalne graty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu przyznam ci pełną rację , w kwestii gdy chodzi o bezpieczeństwo lepiej nie ryzykować i jeżeli jest taka możliwość to lepiej zaopatrzyć się w oryginalne graty :wink:

Ale poduszka i tak nie wystrzeli :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok , spadam :lazy:

---------- Post dopisany at 01:24 ---------- Poprzedni post napisany at 01:21 ----------

I tu przyznam ci pełną rację , w kwestii gdy chodzi o bezpieczeństwo lepiej nie ryzykować i jeżeli jest taka możliwość to lepiej zaopatrzyć się w oryginalne graty :wink:

Ale poduszka i tak nie wystrzeli :decayed:

No ja jeżdżę na zrezanej kostce z B6 a to czy poduszka i tak nie wystrzeli tego jeszcze nikt nie sprawdził :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam coś takiego na zbyciu :

sam przełącznik składanych lusterek 30zł , lub całość za 50zł + KW z rączki próbowałem zerwać tą gumę bo chciałem do siebie ale potem stwierdziłem że wole oryginał i nie dokończyłem :decayed: a przełącznik szyb działa średnio :decayed:

img8948r.jpg

img8951i.jpg

---------- Post dopisany at 01:50 ---------- Poprzedni post napisany at 01:50 ----------

no ja akurat wróciłem , cały dzień bez forum aż nie da się żyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi się w to bawić szczerze, może jak będę miał chwile wolną i nie będzie nikt tego chciał to zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Konkurs :wink:

Ta sama instalacja, ten sam adapter, ta sama kamera, różne RNS (zwykły vs led).

Co może być przyczyną takiego stanu obrazu?

RNS Led

20130126212212.jpg

Zwykły RNS

20130126203310.jpg

Żeby było śmiesznie. Auto stało przy zmianach RNS'ów w tym samym miejscu. Także nie wiem skąd te zmiany perspektywy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Konkurs :wink:

Ta sama instalacja, ten sam adapter, ta sama kamera, różne RNS (zwykły vs led).

Co może być przyczyną takiego stanu obrazu?

RNS Led

http://img29.imageshack.us/img29/1306/20130126212212.jpg

Zwykły RNS

http://img217.imageshack.us/img217/8659/20130126203310.jpg

Żeby było śmiesznie. Auto stało przy zmianach RNS'ów w tym samym miejscu. Także nie wiem skąd te zmiany perspektywy :facepalm:

Próbowałeś wyłączyć i włączyć źródło obrazu. Czasem przy przełączaniu RNS głupieje - taki efekt kojarzę miałem poczas odtwarzania DVD. Przełączenie źródła na TV a następnie powrót do DVD oraz wyłączenie/włączenie DVD pomogło i obraz znów był jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam coś takiego na zbyciu :

sam przełącznik składanych lusterek 30zł , lub całość za 50zł + KW z rączki próbowałem zerwać tą gumę bo chciałem do siebie ale potem stwierdziłem że wole oryginał i nie dokończyłem :decayed: a przełącznik szyb działa średnio :decayed:

http://img201.imageshack.us/img201/6474/img8948r.jpg

http://img850.imageshack.us/img850/9521/img8951i.jpg

---------- Post dopisany at 01:50 ---------- Poprzedni post napisany at 01:50 ----------

no ja akurat wróciłem , cały dzień bez forum aż nie da się żyć :decayed:

Biore ten przelacznik skladanych luster. Wyslij mi na pw dane

Wysłane z mojego MT11i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Konkurs :wink:

Ta sama instalacja, ten sam adapter, ta sama kamera, różne RNS (zwykły vs led).

Co może być przyczyną takiego stanu obrazu?

RNS Led

http://img29.imageshack.us/img29/1306/20130126212212.jpg

Zwykły RNS

http://img217.imageshack.us/img217/8659/20130126203310.jpg

Żeby było śmiesznie. Auto stało przy zmianach RNS'ów w tym samym miejscu. Także nie wiem skąd te zmiany perspektywy :facepalm:

Próbowałeś wyłączyć i włączyć źródło obrazu. Czasem przy przełączaniu RNS głupieje - taki efekt kojarzę miałem poczas odtwarzania DVD. Przełączenie źródła na TV a następnie powrót do DVD oraz wyłączenie/włączenie DVD pomogło i obraz znów był jak należy.

W instrukcji obsługi adaptera jest wzmianka na temat ledów. Wskazują by zresetować urządzenie. Niestety po resecie RNS nie czeka aż adapter się wybudzi tylko od razu wywala komunikat o niedostępnym TV. Żeby ponownie kamera załapała trzeba zrobić miękki restart RNS i wyciągnąć wtyczkę zasilania od adaptera ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...