Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

musi być RB4 ?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
musi być RB4 ?

:thumbup1:

Opublikowano

No musi musi:wink:

Opublikowano

ta RB4, ale troche sie cenią takie tacho

Opublikowano
:thumbup1: człowiek cały czas się uczy :wink: kurde a nie mam nikogo żeby mi zakodował kluczyk do mojego złoma :doh:
Opublikowano
:thumbup1: człowiek cały czas się uczy :wink: kurde a nie mam nikogo żeby mi zakodował kluczyk do mojego złoma :doh:

zapraszam :naughty:

---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

:thumbup1: człowiek cały czas się uczy :wink: kurde a nie mam nikogo żeby mi zakodował kluczyk do mojego złoma :doh:

zapraszam :naughty:

jeżeli masz pin sam zakodujesz sobie vcds :wink:

Opublikowano

Panowie ,mam problem, zaczęło mi płyn od wspomaganie zjadać.Wracałem do domu, a tu nagle przy ostrzejszym skręcie zaczęła pompa wyć. No to w garażu dolałem płynu, odpaliłem silnik i płyn uciekł odrazu, ściągnąłem lampe , koło, nadkole i pompa sucha... węże suche. Nie wiem czy magiel nie puszcza, ale wątpie by w ciągu kilku sekund po odpaleniu silnika płyn wyleciał,może jakiś wąż sparciał? Jutro jeszcze posprawdzam, boję się, że to magiel, a dostać się tam bez kanału i bez sprzętu ciężko :kwasny:. Co o tym myślicie? Dziwne, żeby przez chwile uszedł płyn i zaczęło znowu wyć....

Opublikowano
ta RB4, ale troche sie cenią takie tacho
Ja dawałem 450 zł więc nie mało:kwasny:
Opublikowano
:thumbup1: człowiek cały czas się uczy :wink: kurde a nie mam nikogo żeby mi zakodował kluczyk do mojego złoma :doh:

zapraszam :naughty:

Marcin jesteś z Siedlec ? :wink:

Opublikowano
:thumbup1: człowiek cały czas się uczy :wink: kurde a nie mam nikogo żeby mi zakodował kluczyk do mojego złoma :doh:

zapraszam :naughty:

Marcin jesteś z Siedlec ? :wink:

Można tak rzec :decayed:

Opublikowano
nie ma ktos licznik kolorowego?? bo mojego szaraka :naughty:

Łukasz albo ćwiara mają :hi:

Opublikowano
:thumbup1: człowiek cały czas się uczy :wink: kurde a nie mam nikogo żeby mi zakodował kluczyk do mojego złoma :doh:

zapraszam :naughty:

Marcin jesteś z Siedlec ? :wink:

Można tak rzec :decayed:

kurcze kawałem bym miał :decayed:

Opublikowano
:thumbup1: człowiek cały czas się uczy :wink: kurde a nie mam nikogo żeby mi zakodował kluczyk do mojego złoma :doh:

zapraszam :naughty:

Marcin jesteś z Siedlec ? :wink:

Można tak rzec :decayed:

kurcze kawałem bym miał :decayed:

A Ty tuchola chojnice :eusathink:
Opublikowano
:thumbup1: człowiek cały czas się uczy :wink: kurde a nie mam nikogo żeby mi zakodował kluczyk do mojego złoma :doh:

zapraszam :naughty:

Marcin jesteś z Siedlec ? :wink:

Można tak rzec :decayed:

kurcze kawałem bym miał :decayed:

A Ty tuchola chojnice :eusathink:

taaaa moje okolice :wink:

Opublikowano

W Piastoszynie bywałem kiedyś często, pomiędzy tucholą a chojnicami, czersk .. znam te strony :decayed:

Opublikowano
W Piastoszynie bywałem kiedyś często, pomiędzy tucholą a chojnicami, czersk .. znam te strony :decayed:

ta ty to wogole nasze strony znasz :decayed:

Opublikowano

ja jestem dokładnie z czerska, około 20 km od Tucholi :wink: a teraz kiedy tam będziesz ? :decayed:

Opublikowano
ja jestem dokładnie z czerska, około 20 km od Tucholi :wink: a teraz kiedy tam będziesz ? :decayed:

oo kiedyś w czersku na stacji paliw na wylocie na starogard piłem :decayed: dam znać na pewno jak bedę :wink:

Opublikowano

no proszę :decayed: to pamiętaj :wink: ja właśnie z tej wiochy jestem :wink:

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ----------

img9998e.jpg

Mam takie zbędne graty, czy ktoś coś chce? Oddam za bezcen, a szklanka jest moja jak co i nie oddam :grin:

Opublikowano

Spoko szklanki nie chcę ale podeślij mi pilota do polsatu bo mój gdzieś wcieło :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.