Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ma ktoś fotki jak wygląda zwykły zderzak B6 z dokładką z B7?

Taka dokładka będzie pasować?

AUDI A4 8E0 S-LINE S LINE SPOJLER ZDERZAKA TYLNEGO (3146431752) - motoAllegro

a to podejdzie takie coś?? przecie b7 nie pasuje do b6... podobno

hadzia, bo ktoś z forum tak robił już :wink:

---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ----------

Ma ktoś fotki jak wygląda zwykły zderzak B6 z dokładką z B7?

Taka dokładka będzie pasować?

AUDI A4 8E0 S-LINE S LINE SPOJLER ZDERZAKA TYLNEGO (3146431752) - motoAllegro

luknij w wątek dominikta:decayed: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-awx-a4-blue-schwarz-pakiet-159331/

Słabo widać :kwasny:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

poleć strona po stronie gdzieś była fota:wink:

Opublikowano

VPLD u siebie ma lepiej widoczne i co ważniejsze w ori kolorze :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
VPLD u siebie ma lepiej widoczne i co ważniejsze w ori kolorze :wink:

Tapnięte z SGS III

Też coś słabo widać i to chyba zwykła dokładka a nie S-Line.

View image: 2

View image: small 1

Opublikowano

a nie odwrotnie??

Opublikowano

No porównaj to do jego dokładki.

AUDI A4 8E0 S-LINE S LINE SPOJLER ZDERZAKA TYLNEGO (3146431752) - motoAllegro

Ta z linka bardziej przypomina z S4 B6 i imo chyba lepiej by wyglądała o ile pasuje.

---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ----------

A jakby dodać do tego końcówki ultera90 czy 100 to już kupa by była chyba.

edit: faktyczie to chyba sline co vlpd ma

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/c7/Audi_A4_B7_Avant_S-Line_20090809_rear.JPG

imo ta ładniejsza: http://www.rmr.ca/audi_a4_3.jpg

Opublikowano

handlarze nie wiedzą co sprzedają, to na pewno nie są dokładki s-line z b7...

Opublikowano

Tera to nie wiem co jest co :grin::facepalm:

Opublikowano

VPLD ma u siebie dokładkę s-line z B7

Opublikowano

Ładniejszy jest tył S4 B6 imo a ta z linka właśnie najbardziej przypomina taką :kox:

edit: o właśnie tak http://img259.imageshack.us/img259/9986/dscf2724ew9.jpg mi się podoba :D

Opublikowano

To ci powinno pomóc:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-253/all-b7-pakiet-zewnetrzny-s-line-spis-czesci-88035/

---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ----------

Ładniejszy jest tył S4 B6 imo a ta z linka właśnie najbardziej przypomina taką :kox:

edit: o właśnie tak http://img259.imageshack.us/img259/9986/dscf2724ew9.jpg mi się podoba :D

to jest s-line b7 :grin::grin: przeczysz sam sobie :decayed::wink:

Opublikowano
To ci powinno pomóc:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-253/all-b7-pakiet-zewnetrzny-s-line-spis-czesci-88035/

---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ----------

Ładniejszy jest tył S4 B6 imo a ta z linka właśnie najbardziej przypomina taką :kox:

edit: o właśnie tak http://img259.imageshack.us/img259/9986/dscf2724ew9.jpg mi się podoba :D

to jest s-line b7 :grin::grin: przeczysz sam sobie :decayed::wink:

A bo wszędzie foty z d*py i nie wiadomo co jest pięć... Wkońcu się wk... i kupie zderzak S4 :facepalm:

Opublikowano

weź też dla mnie :decayed:

Opublikowano

A bo wszędzie foty z d*py i nie wiadomo co jest pięć... Wkońcu się wk... i kupie zderzak S4 :facepalm:

no to powodzenia w szukaniu a tym bardziej że do sedana :wink:

Opublikowano

A bo wszędzie foty z d*py i nie wiadomo co jest pięć... Wkońcu się wk... i kupie zderzak S4 :facepalm:

no to powodzenia w szukaniu a tym bardziej że do sedana :wink:

Niestety wiem jaki to rarytas :kwasny:

S4 dużo lepiej od Sline wygląda, czego nie można o przodzie powiedzieć :wink:

Coś trzeba wykombinować :naughty:

hmmm znalazłem włącznik AUTO z końcówką B na ebayu od 1€ i nikt nie licytuje :grin:

Opublikowano

ostatnio widziałem na ebay.de za 390E :doh:, poszedł w pierwsze 4 godziny aukcji

Opublikowano
ostatnio widziałem na ebay.de za 390E :doh:, poszedł w pierwsze 4 godziny aukcji

Grubo kogoś potrzepało :grin:

Opublikowano

hmmm znalazłem włącznik AUTO z końcówką B na ebayu od 1€ i nikt nie licytuje :grin:

tylko czy to ori

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.