Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

józek, masz jeszcze ochotę na ten układ kontroli ciśnienia w oponach??

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ile ?:decayed:

Opublikowano

fajne :D ale a4 b6 chyba nie ma co? :/

Opublikowano

b7 tylko jest :)

Opublikowano

Panowie, jeśli ktoś jest zainteresowany przerobieniem lampek w środku na FULL LED do B6, to zapraszam :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/lampki-oswietlenia-wnetrza-a4-b5-lifcie-4-zestawy-a6-c5-2-zestawy-wersji-led-267191/

---------- Post dopisany at 16:59 ---------- Poprzedni post napisany at 16:59 ----------

Dodam, że mogę polecić i poręczyć za robotę Michała z całej epy :decayed:

Opublikowano

image.jpg

Ale odwaliłem B7:slina::slina::slina::slina::slina:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

"Need for speed" pełnym ryjem ...

Opublikowano
Powielam moje pytanie...ktory pin trzeba przelozyc aby wlacznik swiatel dziala poprawnie jesli mam wlacznik bez koncowego oznaczenia tzn. Jest bez zadnej literki a zakupilem wlacznik z literka A na koncu? Dzieki za odpowiedz

kolego wystarczy poszukac http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-b7-modul-centralnej-elektryki-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-clh-138327/

Opublikowano
http://s21.postimg.org/fhqwhokyf/image.jpg

Ale odwaliłem B7:slina::slina::slina::slina::slina:

Wylyź :decayed:

---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

Ale ja głupi.

Myślałem, że konto z angielskiego ebaya nie działa na niemieckim, a działa :grin:

No to można kupować tajle od niemców :naughty:

Opublikowano
http://s21.postimg.org/fhqwhokyf/image.jpg

Ale odwaliłem B7:slina::slina::slina::slina::slina:

Wylyź :decayed:

---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

Ale ja głupi.

Myślałem, że konto z angielskiego ebaya nie działa na niemieckim, a działa :grin:

No to można kupować tajle od niemców :naughty:

ebay to miedzynarodowa platforma e-handlu ;)

Opublikowano

Paczcie, dopiero co pytałem o to pumy na fejsie, czy mając PL konto mogę urzędować w GB :decayed: panowie, kontrola spalonych żarówek obejmuje też wnętrze w B6? Przepraszam, jeśli głupie pytanie :dziura:

Opublikowano

Tylko te żarówy na zewnątrz :]

Opublikowano

nie chce czasem ktoś schowka ?

Opublikowano

wnętrza nie obejmuje kontrola żarówek

Opublikowano
wnętrza nie obejmuje kontrola żarówek

No i cacy. Na zewnątrz rozumiem, że oporność jest sprawdzana i na tej zasadzie oceniana przepalona czy nie, tak? Jeśli poszedłbym w LEDy, to trza obliczać i dobierać opornik, si?

Opublikowano

Tak w ogóle to włacznik 8E0 941 531 B będzie mi działał z MCE F?

Opublikowano

Chętny ktoś na partyjkę medal of honor po sieci koło 12? 4 chętnych już jest :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.