Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Lusterko wewnetrzne fotochrom z czujnikiem swiatla z anglika pasuje do europejczyka p&p?

tak jeżeli jest z B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Wandej, mogłeś sobie darować.....:facepalm::facepalm::facepalm:

:grin::grin::decayed::wink:

zdjęcie z serii "śpij spokojnie" :grin:

:naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na module z Proeltec i Ledowych H7

a przesłony ci nie szkoda:wink:

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

zamiast leda ja myślę o 7500k H7 powinno być dobrze

Toż to fiolet :shock3:

Akjam ma w halogenach i jest miodzio a z modułem powinno być gicior

Led lepiej świeci zrobiłem dzisiaj test mały. Zrobie jutro zdjęcia jak by ktoś chciał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Led lepiej świeci zrobiłem dzisiaj test mały. Zrobie jutro zdjęcia jak by ktoś chciał

jak rozwiązałeś kwestie impulsu drogowymi przy załączonych DRL

zamontowałeś MCE z B7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy dziennych długie powinno być na H7

---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ----------

ten co używamy do popędzania maruderów z pasa:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długie nadal są na H7. Poprostu słabiej świecą na ledzie ale mnie to obojętne bo mam Bixy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Led lepiej świeci zrobiłem dzisiaj test mały. Zrobie jutro zdjęcia jak by ktoś chciał

jak rozwiązałeś kwestie impulsu drogowymi przy załączonych DRL

zamontowałeś MCE z B7?

To przy ori bixach w B6 masz osobną żarówkę na dopał? Nie ma impulsu z soczewy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w bixach otwiera się klapka w soczewce i xenon pizga do góry oraz zapalają się H7 takie jak w zwykłych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w bixach otwiera się klapka w soczewce i xenon pizga do góry oraz zapalają się H7 takie jak w zwykłych

No to akurat wiem, że tak się robi, tylko dziwi mnie fakt, że skoro bix, to po pieruna jeszcze na dopał H7 przy impulsie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko że przy jeździe na dziennych impuls nie uruchamia xenona palnika,rusza tylko sie przesłona:co:chyba że coś przerabiałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko że przy jeździe na dziennych impuls nie uruchamia xenona palnika,rusza tylko sie przesłona:co:chyba że coś przerabiałeś

A jak nie ma dziennych, to i tak przy impulsie tylko się podnosi przesłona i dopala z H7, tak? A w B7 rusza już palnik, czy jak to tam wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie bawiłem troszkę z lampami bo nie chciałem żeby przy xenonie zapalała się jeszcze H7 tak to wyszło

audi a4,b6 modyfikacja lamp bi xenon - YouTube

---------- Post dopisany at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany at 00:04 ----------

tak wygląda z DRL

światła DRL AUDI A4/B6 - YouTube

---------- Post dopisany at 00:07 ---------- Poprzedni post napisany at 00:05 ----------

tak tylko że przy jeździe na dziennych impuls nie uruchamia xenona palnika,rusza tylko sie przesłona:co:chyba że coś przerabiałeś

A jak nie ma dziennych, to i tak przy impulsie tylko się podnosi przesłona i dopala z H7, tak? A w B7 rusza już palnik, czy jak to tam wygląda?

w B7 zamiast H7 jest już zwykła żarówka tylko do DRL-A rusza palnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że sygnał świateł drogowych idą tylko do przesłony w takim razie będzie wywalać błąd. Napisz najlepiej jak to rozwiązałeś u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zwykłą H7 i nie wywala

ale przy jeździe na mijania jak włączę na dłużej długie to niestety błąd wywala:facepalm:(po około 30 sekundach),przy impulsie nie ma :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam nie przeszkadza ten LED w długich tym bardziej że nia biało świeci. Musze mieć przerobiony ten moduł żeby tej diody tam nie było. 2 rezostory do leda i będzie grało:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do środka lampy wrzuciłem przekaźnik

10fd13fcb4cb25b7c7101855b25d266e.jpg

20121020_160305.jpg

---------- Post dopisany at 00:23 ---------- Poprzedni post napisany at 00:19 ----------

ja dla tego wrzucę żarówki 7500k powinno być jeszcze lepiej,teraz są zwykłe tanie niebieskie i jest duża różnica między zwykłymi białymi (żółtymi) :decayed:

---------- Post dopisany at 00:29 ---------- Poprzedni post napisany at 00:23 ----------

co do lede to czystym sumieniem moge polecić takie ŻARÓWKA LED CREE 11W H3 HB4 H7 H8 H9/11 P21W PY21W (3102204580) - motoAllegro miałem je w halogenach i super wyglądało,a miałem tylko o mocy 7,5w

23_3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...